فصاحت از ماسک

این است برای رفتن به یک در حالی که قبل از ما با دیدن هر یک از دیگر چهره های دوباره. حداقل برای کسانی از ما که دنبال نسخه به پوشیدن ماسک در تمام اوقات هنگامی که خارج از منزل صورت تاکنون عمومی تجلی خود تبدیل به خصوصی املاک و مستغلات به طور مشترک با اعضای خانواده و آینه. به عنوان یک مصنوع از بار ماسک است که شاید تنها قابل رویت ترین نشانه ای از این مخمصه پیدا کنیم و خودمان را در. در این زمان زمینه نقش اصلی این ماسک برای حفاظت در برابر هر دو برای ما selves خود را به عنوان به خوبی برای دیگران است که ما در تماس با آمده. افرادی که نیاز به این حمایت بیشتر هستند, بهداشت و درمان کارگران که در خط مقدم این بحران اما در حال حاضر پس از یک دوره اولیه وقتی که حتی کسانی که به ما گفت که ماسک بودند تا حد زیادی بی فایده وجود دارد در حال حاضر گسترده توافق در مورد ضرورت پوشیدن این. محرومیت red-blooded چند یافت مشخصه در بخش هایی از ایالات متحده, کسانی که گوشت چکیدن خون بازی شیر یا خط گاومیش بیش از شانه خود را و حمل اسلحه خودکار به کلیسا بقیه از ما در حال حاضر به اندازه کافی روکش در ما روح است.

این ماسک باعث می شود چهره ما همه اما ناپدید می شوند و در نتیجه همراه با حفاظت از سلامت ما همچنین کمک می کند تا پنهان کردن هویت ما است. در انواع مختلف از راه های ما پیدا کنید که ماسک در نهایت آشکار بسیاری بیش از آنچه آنها پنهان; چگونه ما استفاده از ماسک می گوید زیادی در مورد ما.

وجود دارد با وجدان چند مؤمنان که پوشیدن ماسک خود را تنگ و fulminate به طور مداوم در مورد دیگران کمتر دقیق از خود ، هر تاخت و تاز کردن به جهان خارج می شود به مناسبت به دریچه امیدی به ماسک خود را در مورد بی مسئولیتی دیگران است. مردم مسئول این ناآرامی کسانی که به خود اجازه دهید ماسک اویزان rakishly با چانه برقراری ارتباط گاه به گاه خود را بی توجهی به خود و دیگر مردم زندگی می کند در حالی که خود گفتن که با پوشیدن ماسک در هر نقطه بهتر از پوشیدن هر گونه. آن است که کمی مانند پوشیدن یک لباس در یک زانو شاید کمی راحت تر اما فقط به عنوان مفید است. دیگران وجود دارد که همین ماسک نیمه افراشته در زیر بینی خود را احتمالا به طوری که برای فیلتر کردن آنچه که آنها می گویند نه آنچه که آنها تنفس می کنند.

در یک سطح نمادین با پوشیدن ماسک نشانه گرفتن مسئولیت مدنی. این سیگنال یک مشارکت جمعی در یک تلاش برای محدود کردن انتقال ویروس است. جالب این مقاومت به پوشیدن ماسک ناشی جدا از حس نابجا مردانگی به دلیل آن است که دیده می شود خودخواهانه عمل از حفاظت از خود را از هر کس دیگری است که تلقی می شود نا امن در حالی که آنچه در آن است که در واقع جوانان در حال انجام است مخالف است. این ماسک ممکن است پوشیده شده توسط یک فرد, اما آن را در خدمت به حفاظت از جمعی.

فصاحت از ماسک یک پدیده جدید نیست. درست است که گمنامی که اغلب به دلیل پوشیدن ماسک – سارق مسلح با سر و صورت یا ابرقهرمان و do-gooder که پنهان هویت خود (از جمله قهرمان دوران کودکی فانتوم). به پوشیدن ماسک برای مخفی کردن یک خود واقعی و برای قرار دادن در ظاهر به خاطر دیگران. اما ماسک نه تنها به پنهان کردن آنها می تواند فریب. آنها با پنهان کردن نیت سرکوب احساسات واقعی و ارائه یک چهره که جهان می خواهد برای دیدن. اجتماعی مقاربت یک ماسک به عنوان اتاق انداختم.

ماسک همچنین می توانید با ما رایگان است. این توپ لباس مبدل در امدن از دوران قبل به مردم مجوز به رفتار در راه است که اجتماعی نزاکت نمی خواهد اجازه می دهد تا بدون ترس از عواقب است. همان انگیزه در کار بسیار زمینه های مختلف – در حال حاضر نگاه آشنا از زنان جوان در سراسر کشور به خصوص در شهر کوچکتر که پوشش چهره خود را با dupattas در حالی که سوار دو چرخ. در حالی که دلیل اصلی برای انجام این کار است برای محافظت از پوست خود را از خشونت های هندی, خارج از منزل, آن کمک می کند که شبه ماسک مشورت خوش آمدید حس گمنامی بر روی آنها. ناظر و evaluative زل زل نگاه کردن است که به شرح زیر زنان هندی در همه جا خنثی است و به یک اندازه از حریم خصوصی است که نجات از آن ،

جالب است که فقط به عنوان ماسک پنهان یا سرکوب حقیقت آنها می توان برای تقویت آن است. در مقاله ای در مورد تفاوت فرهنگی در کدهای حاکم بر تئاتر Girish Karnad استدلال می کند در نتیجه- ‘غربی تئاتر را توسعه داده است یک تضاد بین چهره و ماسک – واقعی درونی فرد و بیرونی یک ارائه یا آرزوهای خود را به حال حاضر به جهان خارج است. اما در هند سنتی تئاتر ماسک به تنها چهره ‘حکم بزرگ’; پس از یک شخصیت نشان دهنده نه تنها پیچیده روانی نهاد اما اخلاقی کهن الگوی ماسک صرفا ارائه در بزرگ جزئیات آن ضروری اخلاقی طبیعت است. این Kathakali, ماسک, مثلا, تقویت, به جای سرکوب میکند.

ماسک همچنین می تواند یک منبع از تغییر و تحول است. جیم کری این ماسک با استفاده از این ایده به اثر بزرگ است. ماسک می شود این مرد یک فرد جدید رو تغییر بدن. خجالتی بازنده تبدیل به بیش از حد بالا قهرمان معکوس بين خارج و داخل است که معمولا تصور است. این معنی از ماسک استفاده شده است توسط بسیاری از فرهنگ ها در طول هزاران سال به عنوان افراد گرفته در هویت هستند که بسیار قدرتمند تر از خود و انجام اعمال آیینی اهمیت است. همچنین می تواند یک علامت از چاپلوسانه رفتار خود افاسمان (به مودی ماسک) به معنای فراخوانی ترس (ماسک هالووین) و یا به نمایندگی از یک جامعه و یا یک گروه هکر ماسک).

ماسک علائم مرزی بین آنها و ما در خارج و داخل ایمن و مخاطره آمیز شخصی و عمومی خالص و آلوده به unselfconscious و عمدی. آن را در خدمت به پنهان کردن, برای محافظت از, برای تبدیل, برای تقویت, برای ارتباط, برای دلجویی از, برای efface خود به دعا برای ترساندن. حتی زمانی که از آن استفاده می شود در پاسخ به یک مجموعه خاص از شرایط به عنوان مورد امروز, ماسک است که همیشه بیش از حفاظت و یا پنهان. ما صحبت می کنند از طریق ماسک همانطور که ما تنفس می کنیم از طریق آنها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>