انتخابات در 94 روز. خواهد شد و نتایج دیده می شود به عنوان مشروع ؟

آن را فقط ماشین های رای گیری است که منفجر فیوز در گرجستان اولیه انتخابات در ماه ژوئن.

اجرای 30000 جدید رای گیری ماشین آلات که نیاز به مراتب بیشتر ظرفیت برق از پیشینیان خود را به چالش به اندازه کافی برای دولت انتخاباتی که درهم برای پیدا کردن مکان های رای گیری با فضای کافی رسانه ها و وات برای تجهیزات جدید. اضافه کردن این نیاز اجتماعی فاصله و کمبود های موجود در نظرسنجی کارگران و استان ها مجبور شدند برای کاهش تعداد حوزه های رأی گیری که منجر به صف های طولانی در برخی از جوامع سرخوردگی رای دهندگان تا به حال صبر کنید تا بعد از نیمه شب به بازیگران برگه های رای.

“حتی قبل از اینکه شما معرفی همه گیر جدید ماشین های رای گیری شد و دلهره آور می گوید:” دل Lowman اسمیت یکی از اعضای هیئت مدیره از انتخابات در شهرستان دکالب اکثریت آفریقایی-آمریکایی شهرستان است که شامل بخشی از منطقه مترو آتلانتا. “شما لایه های همه گیر در بالا از آن, و آن را یک سناریو کابوس.”

این logjams رخ داده است با وجود این واقعیت است که بیش از نیمی از رای دهندگان بازیگران غایب رای گیری یک 2,500 درصد افزایش در مقایسه با سال 2016 اولیه. آن را در زمان بیش از یک هفته به روند تمام کسانی که برگه های رای به تأخیر انداختن نتایج نهایی. در نیویورک که در آن در حدود 1 در 5 رای غایب شده اند باطل آن را گرفته و بیش از یک ماه باعث دعاوی است.

این شرکت در گرجستان نیویورک و ویسکانسین در اوایل سال جاری برگزار شده است تا به عنوان نمونه ای از آنچه می تواند به اشتباه در Nov. 3 – چگونه صف های طولانی و مشکلات پردازش افزایش غیابی و تاخیر در نتایج می تواند باز کردن درب به روایات در مورد سرکوب رای دهندگان و رای دهندگان تقلب تضعیف مشروعیت انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مهم ترین را در دهه. در ضمن ثبت نام از رای دهندگان جدید شده است عقب مانده به میزان 95 درصد در برخی از کشورها.

“COVID باعث شده است ما به این ویژگی های بزرگ و یا اداری با چالش های در حال اجرا در این انتخابات می گوید:” ادوارد فولی یک قانون اساسی استاد در دانشگاه ایالتی اوهایو که سپتامبر سال 2019 کاغذ در یک برنامه به طور بالقوه انتخابات ناگهان بدست مقدار زیادی از توجه در هفته های اخیر. “اما حتی بیشتر نگران کننده به نظر من این است که سیاست و روانی ما نگرش در مورد سیاست ممکن است مانعی برای پذیرش این معنا که ما به اتمام انتخابات و معتبر منجر شود.”

در قانون نقد و بررسی مقاله, او به دنبال یک سناریو فرضی است که در آن کل انتخابات را پایین می آید به نوسان ایالت پنسیلوانیا است. در شب انتخابات که رای شمارش نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر 20,000 رای اما رسانه ها می گویند آن را بیش از حد نزدیک به تماس و دموکراتیک حریف حاضر به تن. تظاهرات در خیابان ها به عنوان رای شمارش همچنان ادامه دارد و آقای تهمت سرب کاسته. سپس به روز رسانی اعداد نشان می دهد حریف خود را کشیدن جلوتر و دموکرات اعلام پیروزی. “این سرقت نخواهد ماند!!!” سناریوی پیش بینی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting. “ما در حال بازگشت ما پیروزی است.”

پس استاد فولی گذاشته بالقوه برای انتخابات های همه گیر و خروش مربوطه در پست الکترونیکی-در برگه های رای باز کرده است راه را برای دیگر نگران کننده حالات. برای مثال اگر در انتخابات را پایین می آید به یک چرخش دولت مانند فلوریدا که در آن رای غیابی بازیگران جوان و اقلیت رای دهندگان بودند باطل در نامتناسب نرخ در سال 2016 رئیس جمهور می تواند برنده کوچکتر حاشیه از تعداد آراء باطل پیشرو دموکرات به ادعای پیروزی خود را نامشروع. یا هزاران برگه های رای می تواند به طرز مرموزی ناپدید مسیر به رای دهندگان و یا در راه خود را به عقب به انتخابات به عنوان آنها در ویسکانسین ابتدایی سال جاری در حالی که رئیس جمهور squeaks با اختلاف فقط چند صد آرا – بعید است اما غیر ممکن نیست. (در سال 2000 انتخابات جورج دبلیو بوش برنده قاطع ایالت فلوریدا توسط فقط 537 رای.)

متناوبا در بیشتر چشمگیر نسخه از استاد فولی را فرضی نتیجه آقای تهمت می تواند روشن سرب در شب انتخابات اما دموکراتها نامتناسب استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای پس از آن می تواند منجر به یک تغییر چشمگیر در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت – رهبری رئیس جمهور را به چالش اعتبار از کسانی که رای این ادعا که برخی از آراء ممکن است فرستاده شده فاقد شرایط لازم برای رای دهندگان و یا پر کردن تحت اجبار از دموکراتیک مبارزات کارگران است.

این و بسیاری دیگر از کابوس حالات چه در ذهن افرادی که در حال پرداخت به از دست دادن خواب بیش از چنین چیزهایی. و به عنوان دلهره آور به عنوان ویژگی های و چالش های اداری ممکن است به انجام یک انتخابات میان همه گیر بیشتر مانع ممکن است آمریکایی ها کاهش اعتماد به نهادهای دموکراتیک از جمله سیستم انتخاباتی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن drumbeat از هشدار در مورد تقلب انتخابات پس قبل از او حتی انتخاب – که او هرگز تولید هر گونه شواهد قابل توجه – باید احساس خطر دموکرات ها و برخی از آنان نگران او را حاضر به تخلیه کاخ سفید حتی اگر مورد ضرب و شتم در انتخابات عادلانه و مربع است. در همین حال جمهوریخواهان مطمئن نیستند دموکرات خواهد در واقع قبول تهمت انتخاب مجدد به خصوص اگر هر گونه بی نظمی ها کشف می شوند و یا اگر دخالت خارجی مشکوک است.

کلید چسبیده نقطه گسترش یافته است پست الکترونیکی-در رای گیری تبلیغ توسط دموکرات ها به عنوان مهم برای تضمین این که هر کس می تواند با خیال راحت از بازیگران در یک رای گیری در میان همه گیر. در حالی که حتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است در اطراف برای حمایت از رای غیابی است که رای دهندگان باید درخواست او و دیگر جمهوری خواهان نگران هستند که اگر متحده به سادگی ایمیل های رای به هر کس خود را در ثبت نام رای دهندگان رول بدون تمیز کردن آن لیست رای می تواند تا پایان در دست اشتباه است. و در حالی که میزان کلی شناخته شده تقلب انتخابات بسیار کم است – یک مطالعه قرار داده و آن را در کمتر از 0.00000013 درصد از آراء در انتخابات فدرال – امکان برای دوستان, خانواده و یا حتی مبارزات کارگران برای نفوذ در تصمیم گیری رای دهندگان که استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای نگرانی در میان محافظه کاران است. موجی از اوباما در پرونده های حقوقی است که به چالش کشیدن دولت های مختلف تلاش ها برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری پیش از ماه نوامبر است.

با توجه به جدید رویترز/ایپسوس نظرسنجی حدود سه چهارم از ثبت نام رای دهندگان نگران تقلب انتخابات و نسبت مشابه ابراز نگرانی در مورد رای دهندگان سرکوب قابل توجهی در هر دو حزب با هم همپوشانی دارند. این نظرسنجی انجام شد حاضر بود و اعتبار فاصله از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

“سوال این است که آیا ما باید یک نتیجه است که اکثریت مردم معتقد بود معتبر و یکپارچگی است. بخش بزرگی از آن است که رفتن به تکیه بر از دست دادن نامزد پذیرش نتایج می گوید:” مت Mackowiak یک جمهوری خواه مشاور سیاسی مستقر در Austin, Texas. “من امیدوارم که از دست دادن نامزد و هر كس در آن است قرار می دهد این کشور برای اولین بار در آن زمان. این اولین انتخابات که در آن شما می توانید معتبر تعجب می کنم که آیا این اتفاق رخ خواهد داد – و این است که یک چیز ترسناک.”

Timothy D. ایزلی/AP

رای گیری ایستگاه های در حال راه اندازی در کنتاکی نمایشگاه مرکز رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در کنتاکی اولیه در لوئیزویل در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است. انتخابات نوامبر آینده با یک برچسب قیمت بزرگ به امریکا جنگ coronavirus بیماری همه گیر. تقاضا برای پست الکترونیکی-در برگه های رای است, افزایش, انتخابات, کارگران نیاز به آموزش های اضافی و رای گیری غرفه ممکن است باید مجهز به محافظ سپر.

کمیسیون انتخابات سناریو

یک کلید برای خنثی کردن رقیب روایت در مورد کسی که برنده است به رسانه ها برای تغییر راه آنها پوشش شب انتخابات, نتایج گوید نورمن Ornstein ساکن محقق در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن دی سی است که سازماندهی رسانه ها در اجلاس سران در ماه سپتامبر به پرورش بحث از جمله مسائل است. برای مثال حتی اگر 100 درصد از حوزه گزارش که برنده این معنی نیست که 100 درصد از آرا شمارش شده است زیرا کسانی که در مجموع نمی عبارتند از: پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“شما نیاز به قادر به گفتن ‘به یاد داشته باشید, همه آنچه که شما شاهد در که صفحه نمایش است که شاید یک سوم از کل آرا که در واقع ریخته شده در این انتخابات است. پس در مجموع شما می بینید وجود دارد ممکن است کمی اتصال به نتیجه نهایی,’ ” می گوید: دکتر Ornstein. “از آنجا که البته یکی از چیزهایی که ما نگران این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” می بینید ؟ من برنده ام.’ “

در مصاحبه اخیر خود با کریس والاس از فاکس نیوز, رییس جمهور ادعا کرد که “پست الکترونیکی-در رای گیری در حال رفتن به دکل انتخابات” باعث شد آقای والاس به درخواست رئیس جمهور اگر او را قبول نتایج انتخابات و اطمینان از انتقال مسالمتآمیز قدرت است.

آقای ترامپ حاضر به پاسخ بله یا خیر و سرزنش هیلاری کلینتون و حزب خود را برای عدم پذیرش انتخابات خود را. “از قبل از اینکه من حتی برنده من بود تحت بررسی توسط یک دسته از سارقان و کلاهبرداران” او با اشاره به اف بی آی تحقیقات مشکوک روسی تبانی در این دوره که آژانس با تکیه بر uncorroborated ادعا می کند از استیل پرونده به استراق سمع تهمت کمپین همکاران.

زمانی که آقای ترامپ شناور به تأخیر انداختن انتخابات در جولای 30, صدای جیر جیر, بسیاری از جمهوری خواهان مجلس و فرمانداران تحت فشار قرار دادند به شدت. اما او پایه ممکن است بیشتر مایل به دنبال خود منجر شود. “اگر او می گوید آن را به سرقت رفته بود آنها فکر می کنم آن را به سرقت رفته بود می گوید:” استراتژیست جمهوری خواه اد Goeas رئیس Tarrance گروه بررسی گروه تحقیقاتی در الکساندریا ،

به همین ترتیب بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ممکن است اعتماد میراث رسانه های موسسات در تماس نزدیک انتخابات پس از چهار سال از دیدن آن انتشارات قاپوق رئیس جمهور و رئیس برچسب زدن آنها را “جعلی news.”

برای جلوگیری از مناقشه انتخابات, شعار انتخاباتی شده است, “پروردگار, اجازه دهید آن را یک لغزش می گوید:” دکتر Ornstein.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این سقوط, حتی اگر بسیاری از نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد آقای بایدن با قابل توجهی منجر کمتر از چهار ماه ،

یک ماه قبل از انتخابات 2016 هیلاری کلینتون به شدت مورد علاقه را به نفع خود اما انتخابات شد و در نهایت تصمیم گرفته شده توسط یک گروه از مردم حتی به اندازه کافی بزرگ برای پر کردن دانشگاه میشیگان فوتبال ورزشگاه گسترش بیش از چند ایالات غرب میانه. اگر کلید نوسان متحده دیدن چنین تیغ نازک حاشیه دوباره در این سال حتی یک رای از تحویل نشده یا باطل غیابی می تواند نکته این انتخابات یک راه یا دیگری.

نزدیک, نژاد, و تر پست الکترونیکی-در برگه های رای وجود دارد دیگر آن می تواند برای تعیین نتیجه نهایی. استاد فولی می گوید که از منظر حقوقی این مسئله نیست اگر آن را طول می کشد زمان بسیار طولانی به عنوان حق فرایند است که به دنبال. اما آن را نیاز به یک تغییر در رای دهندگان انتظارات پس از سال ها از دیدن یک victor اعلام کرد در شب انتخابات.

“به عنوان یک ماده از قانون شما هرگز یک جواب رسمی به عنوان برنده متحده تا زمانی که وجود دارد یک گواهینامه از رای گیری برگه. که هرگز در شب انتخابات” او می گوید. “به طور معمول هیچ مشکل – روشن است که برنده خواهد بود در شب انتخابات وجود دارد یک سخنرانی امتیاز و هر چیز دیگری یک تشریفات.”

اگر چنین وضوح فاقد این سال او می گوید این کشور را مجبور به انتخاب بیش از اینکه به دنبال بوش v. گور مدل 2000 که در آن دیوان عالی کشور در نهایت مجبور به حل و فصل یک اختلاف بیش از فلوریدا بازشماری و یا به عنوان مثال بارها فراموش شده انتخابات ریاست جمهوری در سال 1884 و 1916 زمانی که آن را در زمان هفته برای تعیین نتایج اما هر دو طرف توافق کردند که در نتایج.

در سال 1884 جمهوری خواهان نگران بودند که ممکن است بیش از دموکراتیک فساد رهبری Tammany Hall و هر دو طرف تا به حال hawk-eyed وکلا نظارت بر شمارش آرا انتخابات با رای گیری. در پایان خواهان اذعان کرد که دموکرات ها واقعا تا به حال موفق به کسب رای بیشتر منصفانه و مربع و اذعان انتخابات به استیفن گراور کلیولند.

آقای Mackowiak می گوید او انتظار دارد که یک “بی سابقه انتخابات یکپارچگی تلاش” در آمریکا بخش ارسال وکلا به میدان نبرد متحده به اطمینان حاصل شود که قوانین انتخاباتی در حال اجرا. “من تصور می کنم که کسانی که تلاش خواهد شد بهتر است بودجه تهاجمی تر و عددی بزرگتر از آنچه تا کنون بوده است,” او می گوید. دموکرات ها نیز در حال آماده شدن برای اعزام هزاران نفر از ناظران انتخاباتی و وکلا و استخدام رای دهندگان حمایت مدیران در 19 متحده است.

“بسیاری وجود دارد در این انتخابات ریاست جمهوری ما باید امیدوار است که روند شمارش آرا خواهد بود به طور کامل شفاف – و اگر آن است که ما باید قادر به اعتماد به نفس در نتیجه می گوید:” استاد فولی. “اگر هر آمریکایی قادر به نگاه در وضعیت ایده آل طرفی با وجود سیاسی خود را در تنظیمات من فکر می کنم وجود خواهد داشت تعداد بسیار کمی از خرابی روند انتخابات است که نمی تواند حل و فصل شود.”

نوجوان نظرسنجی کارگران و NBA عرصه را برای رای گیری

در سراسر کشور بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر سرچشمه به اقدام برای کمک به جلو و یک انتخابات عادلانه در میان همه گیر. آیووا جمهوری خواه وزیر امور خارجه پل کله استخدام آموزان بالا به عنوان نظرسنجی کارگران جایگزین شهروندان ارشد که ماندن در منزل و با توجه به COVID-19 نگرانی. LeBron James و دیگر ستاره بسکتبال باید با تشکیل یک گروه بیش از یک رای به افزایش آفریقایی-آمریکایی ثبت نام رای دهندگان و مبارزه با سرکوب رای دهندگان – از جمله با باز کردن NBA عرصه در آتلانتا دیترویت و میلواکی برای رای گیری اولیه.

پنسیلوانیا, رود آیلند و کلرادو مستقر کرده اند یک شبکه گسترده از رها کردن جعبه به صورت غیابی به دور زدن مسائل با محاصره ایالات متحده خدمات پستی که در آن کاهش هزینه اقدامات باعث تاخیر در زمان تحویل. متحده در حال همکاری نزدیک با اف بی آی و وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) برای محافظت در برابر سایبر نفوذ به سيستم انتخابات و پس از روسیه کشف شد که هدف این سیستم در تمام 50 ایالت در سال 2016. و سازمان هایی مانند رای دادن در صفحه اصلی اجرا شده توسط دنور مدیر سابق انتخابات کهربا McReynolds کمک می understaffed انتخابات دفاتر آماده شدن برای سیل از رای غیابی و تا سطح شیب دار خود استراتژی ارتباطی به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان روشن در کجا و چگونه آنها می توانند صندوق های رأی رفتند.

“اکثر [انتخابات] دفاتر کار با تعداد بسیار کمی از منابع و ارتباطات گرایش به یکی از این add-ons که همیشه اولویت می گوید:” خانم McReynolds که سازمان نورد از یک جعبه ابزار در اوت. 6 توصیه می شود با زمانبندی برای برقراری ارتباط با رای دهندگان و حتی رسانه های اجتماعی پست های که می توان کپی و جا به جا. “اگر شما هیچ یک از کارکنان شما به عنوان فروشنده در واقع می توانید آن را و اجرا با آن است.”

پس از 2018 انتخابات در گرجستان که موجب طرح دعوی در دادگاه با از دست دادن نامزد فرمانداری استیسی آبرامز’ سازمان مبارزه عادلانه عمل شارژ که دولت را در نظام انتخاباتی به طور نامتناسبی معایب رای دهندگان از رنگ دکالب شهرستان مدیره از انتخابات با تشکیل یک گروه کاری هر دو حزب آورده است که در خانم McReynolds برای کمک به بهبود خود را در انتخابات دولت. پس از سال ها کار در یک اتاق با سقف چکه کن و کم روحیه آنها امن حمایت این شهرستان از هیئت کمیسیون برای افزایش بودجه خود را برای بهبود لازم و از جمله استخدام کارکنان اضافی و اعتلای زن در اتهام غیابی به یک پست مدیریتی و حمایت از او با گواهی مدیر پروژه.

با وجود جمهوریخواه مقاومت مواجه جاهای دیگر به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری که به یک مسئله شده است در دکالب که هیئت مدیره از ثبت نام و انتخابات دو عضو از هر یک از طرفین به علاوه یک حزبی عضو.

“هنگامی که ما نشستن به عنوان یک هیئت مدیره و اعضای دیگر سعی کنید به ما دموکرات و جمهوری خواه کلاه و نگاهی به آنچه که خوب است برای شهروندان این شهرستان می گوید:” Baoky Vu خواه معاون رئیس هیئت مدیره که فرار از خانواده ویتنام جنوبی پس از آمریکا بیرون کشیده و باز کردن راه برای کمونیست ویتنام شمالی به دست گرفتن کنترل این کشور است. “ما تبدیل شده ایم به طوری قطبی است که آن را یک لحظه بحرانی در زمان, چرا که من دیده ام, افراطی در کشورهای دیگر که در آن شما لازم نیست که دموکراسی – این یا شما برنده شوید و شما حکومت 100% و یا شما از دست دادن و شما هیچ چیز نیست.”

“هر کس احساس فشار”

که قطبش شد بهره برداری و تشدید در 2016 توسط یک کمپین به دخالت در انتخابات آمریکا به دنبال ایجاد اختلاف و بی اعتمادی و weaponizing کشور خود شهروندان برای تضعیف آن از درون.

برای کمک به تقویت اعتماد عمومی در روند انتخابات انجمن ملی از وزرای دولت که با افتخار اعلام خود به عنوان قدیمی ترین حزبی سازمان های حرفه ای از مقامات دولتی در این کشور راه اندازی یک کمپین در سال گذشته تحت آن رئیس جمهور پل کله آیوا به نام #TrustedInfo2020. هدف این است که برای تشویق شهروندان به پرچم هر گونه مشکوک به اطلاعات غلط در مورد انتخابات و یا رای گیری در رسانه های اجتماعی و به دنبال تایید از انتخابات به طور مستقیم.

“است که یک کمپین ما آغاز شده و تحت مدیریت ما قصد داریم برای ادامه و تا سطح شیب دار می گوید:” رئیس جمهور جدید مکزیک جدید وزیر خارجه مگی تولوز الیور در یک مصاحبه.

“ما باید برای نشان دادن nonpartisanship و انصاف و صداقت به اطمینان حاصل شود که هر رای دهنده در دولت ما معتقد است و اعتماد است که وجود خواهد داشت یک انتخابات منصفانه” او می افزاید. “واقعیت سیاسی قطبش و سمی و بلاغت وجود دارد که واقعا مورد تاخت و تاز انتخابات فضایی است که به وضوح مضر و مخل به فرآیند رای گیری و همه ما در حال مبارزه با آن به صورت جداگانه و دسته جمعی.”

در گرجستان دکالب شهرستان, هیئت مدیره, انتخابات عضو خانم اسمیت می گوید: او با احتیاط خوش بینانه در مورد انتخابات ماه نوامبر.

“و من می گویم که چون ما یک معامله بزرگ از چشم ما – من از طرفداران بزرگ از پاسخگویی می گوید:” خانم اسمیت سابق دولت محلی اجرایی که قبلا در گرجستان شهرستان Fulton و فلوریدا, شهرستان Broward, دو, دیگر مناطق که انتخابات شده اند را در ادامه میخوانید. “است که هر کس احساس فشار واقعا به گام تا.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de