اثر ذاتی ایمنی متقاطع, آموزش ایمنی و ویتامین D در Covid-19

در 17 مارس سال 2020 به من وارد شده بود در عفونت و مرگ و میر (IFR) برآورد 0.5% پس از انجام یک بررسی سرولوژيک مطالعات. این برآورد شامل یک ضمنی و برآورد در حدود 10-15 ٪ از جمعیت به عنوان ذاتی ایمنی بدن و یا متقاطع (یعنی تطبیقی ایمنی به دست آورد و از طرق دیگر مانند قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی).

این دو: ذاتی و واکنش متقاطع هستند بسیار دشوار است به منظور برآورد. سرولوژی مطالعات از هیچ کمک کند در اینجا از مردم با این نوع از مصونیت ایجاد نمی COVID-19 آنتی بادی های خاص و حتی به عنوان آنها با موفقیت مقاومت در برابر ویروس.

اما ما نیاز به یک دسته بهتر در میزان این نوع ایمنی. اگر چنین نوع از ایمنی بالا هستند پس ما باید نسبتا کمتر به ترس. وجود دارد برخی مانند تیم Colbourn از دانشگاه کالج لندن که در حال شک و تردید در مورد ایمنی ذاتی برای این ویروس است. در طرف دیگر است Sunetra گوپتا استاد نظری اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد که پیشنهاد کرد در یک مصاحبه در UnHerd در 21 مارس سال 2020 است که بشریت بسیار قوی ذاتی و متقاطع منجر به یک IFR در محدوده 0.1% 0.01%. این IFR برآورد مراتب پایین تر از مال من است. من درخواست کرده اند Dr گوپتا برای اطلاعات بیشتر و شواهد اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ در زمان نوشتن این قطعه. بنابراین من به طور مستقل بررسی برخی از ادبیات علمی در ایمنی ذاتی که من در زیر مورد بحث.

در علاوه بر این به اعتقاد من تجربه سان مارینو می تواند کمک به ساخت یک حد پایین برای IFR و (به طور ضمنی) به ما برخی از ایده در مورد میزان ایمنی ذاتی.

سن مارینو است که یک جزیره کوچک از 61 کیلومتر مربع یعنی بزرگتر از دهلی نو منطقه مرکزی. آن کل جمعیت در حدود 33,000. یک محل کوچک سان مارینو به نظر می رسد نزدیک به گله ایمنی با 42 و میر تا کنون (در نرخ 1238 مرگ و میر در هر میلیون – بالاترین در جهان). اگر ما فرض کنیم که گله ایمنی نیاز به 50 درصد از جمعیت آن را دریافت کنید (به طور ضمنی 10-15% ايمنی ذاتی) این بازده یک IFR 0.25% برای سن مارینو. من معتقدم که این قوانین را IFR تخمین می زند که پایین تر از این.

در حال حاضر به ادبیات علمی. قوی وجود دارد شواهد نظری که بشریت باید لزوما نمایش هر دو ذاتی و متقاطع برای این ویروس است.

زیست شناسی به ما می گوید که ايمنی ذاتی یک الگوی-به رسمیت شناختن مهارت برخوردار درون سلول های (مونوسیت ماکروفاژها و نوتروفیل ها) و سلول های کشنده طبیعی, در میان دیگران. افراد با ایمنی ذاتی می توانید دفع کردن ویروس ها با موفقیت و بدون تماس برای مرحله دوم از دفاع (adaptive immunity).

ما همچنین می دانیم که SARS-Cov-2 شبه آنفولانزا در بسیاری از جهات (من شفافی از این در روز 3 مارس سال 2020). بسیاری از یافته ها در مورد آنفولانزا حمل بیش به این ویروس است. در سال 2008 مقاله ای تحت عنوان “در اپیدمیولوژی آنفلوانزا” جان Cannell, et. al. به این نتیجه رسیدند که “بدون مقاطعه در اثر ذاتی ایمنی ما باید خودتون ما منطق را حس influenz را سردرگم اپیدمیولوژیک تناقضات”.

و در یک مقاله در ScienceMag در 15 مارس سال 2020 با عنوان “خبر خوب در سیستم ایمنی بدن انسان در پاسخ به کروناویروس” Derek لاو اشاره کرد که متقاطع بود “یک عامل بزرگ در ساخت H1N1 آنفلوآنزای شدید کمتر شده بود در ابتدا می ترسید – مردم در حال حاضر بیشتر از ایمنی شروع به سر از فکر”.

چه COVID-شواهد خاص داریم ؟ 19 مارس سال 2020 مطالعه تحت عنوان “کاربردی خستگی از ضد ویروس لنفوسیت در COVID-19 بیماران” توسط Meijuan ژنگ و همکاران. al. نشان داد که کسانی که با علائم شدید به مراتب کمتر کشنده طبیعی (NK) سلول از کسانی که با علائم خفیف. و هر دو از این گروه از بیماران باید به مراتب کمتر سلول های NK از کسانی که بدون ویروس. این به این معنی است که کسانی که با ضعف ایمنی ذاتی هستند به احتمال زیاد بیشتر تحت تاثیر قرار.

21 مارس سال 2020 مقاله تحت عنوان “در دراز مدت همزیستی سارس-CoV2) با پاسخ آنتی بادی در COVID-19 بیماران” توسط Bin Wang et. al. اشاره کرد که “بدون آنتی بادی واسطه تطبیقی ایمنی ذاتی ایمنی هنوز هم ممکن است به اندازه کافی قدرتمند برای از بین بردن SARS-CoV-2”.

و ما باید قوی اثبات برخی از سطح متقاطع. 14 مارس سال 2020 مقاله تحت عنوان “اهداف سلول T پاسخ به SARS-CoV-2 coronavirus در انسان با COVID-19 بیماری و unexposed افراد” اشاره کرد که “ما شناسایی SARS-CoV-2-واکنش سلول های CD4+ T در ~40-60 ٪ از unexposed افراد نشان می دهد (cross-واکنش سلول T به رسمیت شناختن بین گردش ‘سرماخوردگی’ coronaviruses و SARS-CoV-2”.

من پس از رفتن به چوب در لحظه ای به من توپ-پارک برآورد 10-15 ٪ از جمعیت داشتن ذاتی و متقاطع با کلی IFR 0.5%. البته ما نیاز به شواهد بیشتری در این موضوع حیاتی است.

تطبیقی ایمنی به اندازه کافی نخواهد بود

واکسن تنها فراهم می کند تطبیقی ایمنی. اما یک واکسن است به احتمال زیاد موثر در سراسر کل جمعیت. واکسن آنفولانزا موثر در حدود نیمی از جمعیت و حتی کمتر در افراد مسن و گروه های آسیب پذیر. و شواهدی وجود دارد که با وجود استفاده گسترده از واکسن آنفولانزا کل مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزا در سالمندان گروه است و نه به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

این نشان می دهد که حتی اگر ما یک واکسن برای SARS-Cov-2 آن را نمی خواهد کمک به افراد مسن بیش از حد. علاوه بر این به جستجو برای یک واکسن و داروهای برای درمان این بیماری باید افزایش ایمنی ذاتی به حدی که امکان پذیر است.

ویتامین D بوده و قطعی ثابت شده برای تقویت ذاتی ایمنی نسبت به ویروس های تنفسی در حالی که همچنین تعدیل (به بیشتر سطوح مناسب) هر گونه بیش از حد واکنش تطبیقی سیستم ایمنی برای جلوگیری از سايتوکين طوفان که می تواند باعث بسیاری از آسیب. نیز وجود دارد که شواهد قوی که COVID-19 عفونت و مرگ و میر شده اند بالاتر در افراد با کمبود ویتامین D مانند کسانی که cooped در سالمندان-مراقبت از خانه و یا در انبوه شهرها که در آن آنها نیست کافی در معرض نور خورشید است.

دولت ها در سراسر جهان می تواند در نتیجه حمایت از سالمندان برای دریافت قرار گرفتن در معرض نور خورشید و روزانه یا هفتگی مکمل های ویتامین D. ویتامین C و روی نیز می تواند کمک کند.

دوم, ما می توانیم “قطار” ذاتی ایمنی از طریق قرار گرفتن در معرض دیگر واکسن های زنده. برخی از این در حال حاضر اتفاق می افتد با توجه به اثر دیگر واکسن. اگر چه مدت از آموزش ایمنی بسیار طولانی است به اندازه کافی بلند برای محافظت از این تهدید فوری.

کریستین بن یک استاد بهداشت جهانی در دانشگاه جنوب دانمارک به تازگی من این ارسال 11 مارس سال 2020 مقاله با عنوان “ب ث ژ ناشی از روت ایمنی: می توانید آن را ارائه حفاظت در برابر COVID-19 ؟” لوک اونیل & Mihai Netea. منوط به تکمیل این تحقیقات ما می تواند یک واکسن ب ث ژ به گروه های آسیب پذیر برای تقویت ایمنی ذاتی خود را حتی اگر ما موفق به توسعه یک واکسن برای تقویت تطبیقی ایمنی. البته هزینه ها و مزایای این رویکرد را باید بیشتر بررسی اگر آن را به کار ثابت است.

این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن پایان در چند کشور مانند سن مارینو و سوئد و احتمالا بخش هایی از انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و ایالات متحده آمریکا. در بسیاری از کشورهای دیگر همچون هند و استرالیا در آن اجرا خواهد شد بسیار طولانی است. با حفاظت از افراد مسن و مکمل آنها را با ویتامین D ما می توانید مدیریت خطرات و تاثیر این بیماری همه گیر را به یک بد فصل آنفولانزا به جای یک آنفولانزای اسپانیایی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>