اقتصادی بسته: روحانی معضل

یک اقتصاددان از وقت خود را در, Milton Friedman, معروف مشاهده “یکی از اشتباهات این است که برای قضاوت در سیاست ها و برنامه ها توسط نیت خود را به جای نتایج”. اقتصادی بسته بندی به عنوان اعلام شده توسط وزرای مالی بیش از پنج روز در پنج فصل است برانگیخته بحث شدید و بحث های اقتصادی و محافل سیاسی و همچنین در عموم مردم. با توجه به غالب همه گیر زده شرایطی که تحت آن بسته است و اعلام آن ایجاد امید و آرزوهای بزرگ در میان مردم با وجود انتقادات شدید از بسیاری از کارشناسان بیش از آن واقعی کوانتومی و آینده نگر اثر است. در آن بسته است بیش از حد بزرگ و وسیع و گسترده ای مؤثر بر هر یک از این بخش از اقتصاد است که به ظاهر در نظر دارد برای اصلاح و بازتعریف کل طیف از زغال سنگ به قدرت برای دفاع به فضا و از روستایی به, کوچک, کوچک و متوسط بخش به صنایع سنگین نیز از PSU به شرکت های خصوصی بازیکنان است. این اعتراف هدف این است که به این کشور Atmanirbhar’ بودن ‘آواز محلی و ساخت در کشور ‘جهان’.

اگرچه بحث جدی بیش از اندازه درک از بسته واقعیت باقی می ماند که به اندازه تزریق در جنبه های مختلف است که تا کنون بزرگترین و عمیق ترین و وسیع ترین و دولت قرار داده است و در کل آن ممکن است برای آن تاثیر و موفقیت است. با توجه به بزرگ احترام و عشق نارندرا دستورات خود مردم دولت را باید مضاعف مصمم به اطمینان حاصل شود که بسته به بازده سطح مورد نظر از اثرات مثبت بر اقتصاد و در نهایت بر زندگی توده های مردم است. همیشه وجود دارد راه های مختلف و به معنی رفاه – برای افراد و همچنین برای سازمان ملل و شده است وجود دارد و همیشه مورد بحث به مسیر که یکی طول می کشد. اما پس از آن زمانی که ملت به رفاه آن را به سختی باعث می شود هر گونه تفاوت به مسیر که در آن زمان. البته آن تضمین می شود که مسیر صاف است و باعث ایجاد هیچ قابل اجتناب مشکلات برای مردم آن است.

در حالی که این سفر خواهد بود کاملا به تماشای مشاهده و اظهار نظر پس از, از دیدگاه مردم وجود دارد چند هیجانی که طوفان به شخص غیر روحانی ذهن است. اولا آیا بودن ‘Atmanirbhar’ به معنی حرکت به سمت محدود بسته اقتصاد افت مسیر آزادسازی که ملت مسلما تعهد به دنبال دارد. دوم اینکه آیا از بزرگی و شدت سرمایه گذاری از طریق اعتبار به عنوان پیش بینی شده را به مطلوب به درک نتایج و ثالثا چگونه و در چه شیوه ای PSUs خواهد بود, بهینه سازی, اصلاح ادغام یا خصوصی ؟ وجود دارد خواهد بود هر زمان قاب ؟

بودن Atmanirbhar همچنان یک معضل است. در طول پدربزرگ من یک نسل خواهد بود atmanirbhar تنها اگر او تا به حال یک دولت کار – در غیر این صورت حتی اگر کسی که در کسب درآمد نا دیده می شود با uncomforting عصب. این بود که atmanirbhar با احتیاط و محدودیت. بسیاری از جوانان امروز نیست ترجیح می دهند یک دولت صندلی آنچه در بالا به متوسط کار شرکت های بزرگ و یا حتی به عنوان یک کارآفرین. بنابراین وضعیت کاملا روی حیله و تزویر. چه نوع atmanirbhar دولت می خواهم این ملت می شود. ما می رویم به اجتناب بیشتر از واردات باشد و به آنچه ما را ؟ ما را به AC, ماشین لباسشویی, لباس, یخچال و تلویزیون و اتومبیل و بسیاری چیزهای دیگر. ما نه واردات همه این و نه ما اجازه می دهد تا مردم را به خرید و استفاده از آنها? ما همچنین صادرات بسیاری از چیزهایی که حتی اگر ما نیاز به آنها را به بازگشت به خانه. ما صادرات میوه جات, ادویه جات, لباس, تجهیزات مهندسی, اتومبیل و غیره و انجام واردات آنها را بیش از حد. ما می رویم به ممنوعیت صادرات از موارد ما نیاز داریم برای خودمان و در نتیجه خودداری مردم ما نگران کسب درآمد بیشتر ؟ و یا ما می رویم به ایجاد یک وضعیت که در آن ما ترویج مردم ما را بیشتر و ایجاد رقابت در هر دو هزینه و با کیفیت و حفظ مردم ما و همچنین کشورهای به از را انتخاب کنید را انتخاب کنید و هند بر اساس ایستاده در بازار ؟ و اجازه دهید ما به اندازه کافی درآمد از صادرات به واردات به اندازه کافی چیزهایی که ما لازم نیست و یا نمی تواند داشته باشد و آنها را در دسترس در یک قیمت معقول ؟ ثروتمندترین کشور انجام واردات چیزهایی را که ندارند – اما در بسیاری از کشورها قیمت اقلام مانند بنزین بسیار ارزان تر از ما هر چند منبع و ورودی قیمت باقی می ماند همان. بنابراین وجود دارد به وضوح چقدر, چقدر, و, که راه ما آرزوی atmanirbhar. در غیر این صورت آن را به خوبی ممکن است به نظر می رسد به مانند یک U-نوبه خود سیاست عاقلانه.

بیشتر این پول پیشنهاد می شود تزریق در قالب اعتبارات البته با تضمین لذا از دولت کنار – می شود آن را برای کشاورزان و فروشندگان خیابانی MSMEs یا نیرومندترین از صنایع است. وجود دارد هیچ, مذاکرات در مورد نرخ منافع به شارژ. تا چه حد واحد صاحبان خواهد بود تشویق به قرض گرفتن ؟ بسیاری از MSMEs ساخت اجزای مختلف بسیاری از محصولات صنایع بزرگ – از بخش خودرو به آب و برق مانند یخچال تعمیر تلویزیون و غیره. با ملال انگیز تقاضا برای بسیاری از این محصولات وجود خواهد داشت کاهش مطالبات قطعات. و با کمتر نیازمند تولید بیش از حد نمی خواهد در ظرفیت کامل واحدهای نگران بنابراین آنچه برای واحدهای رفتن برای اعتبارات اضافی و چگونه آنها می رویم به پرداخت ؟ تقاضا برای تقریبا همه چیز دیگر از ملزومات کاهش بیش از حد. دیروز تنها اتحادیه بازرگانی وزیر Piyush Goel کرده تا در معاملات ملکی را به قیمت های پایین تر و فروش باقی مانده موجودی به عنوان ” وضعیت در حال رفتن به بهبود هر به زودی. بنابراین اگر دولت احساس می کند وضعیت در سمت تقاضا است و نه برای بهبود در آینده نزدیک چگونه آن را انتظار دارد که کارآفرینان برای رفتن به قرار دادن تولید در سرمایه گذاری بیشتر در قالب اعتبارات ؟ بنابراین به نظر می رسد بزرگتر پرسش از آن سرمایه و کسانی که باید به آنها رسیدگی شود در اولویت است.

برخورد با PSUs و آینده خود شده است تا کنون مورد بحث مسئله با بسیاری از ifs و buts از سهام خود را و ارتباط. داشتن تصمیم گرفت که وجود خواهد داشت بیش از چهار PSUs در داده ‘بخش استراتژیک’ ما باید برنامه ریزی های آینده. در حال حاضر آن است که رفتن به ابدیت به تصمیم می گیرید چه چیزی باعث می شود یک بخش ‘استراتژیک’ به خصوص در نمای باز و حتی دفاع و فضای به خصوصی بازیکنان و پس از تصمیم گیری – اگر در تمام آن خواهد بود در نهایت گرفته – آن را معطل به خصوصی سازی و/یا تحکیم توسط ادغام. پس از همه, اجازه دهید ما را در نظر داشته باشید که ما یک کشور که در آن ما نیاز به پلیس برای اجرای پوشیدن کمربند ایمنی و کلاه ایمنی و یک PSU به فروش بلیط راه آهن و ارائه مواد غذایی و آب به مسافران! بنابراین اجازه دهید ما را کور کپی دیگران است. هر کشور برای خود اخلاق و فرهنگ از عملکرد یک ممکن نیست و حتی نمی باید سعی کنید سرنگونی آن است. برخی PSUs انجام داده اند بطرز شگفت انگیزی عالی ساخت خصوصی بازیکنان حسادت آنها و برخی از خصوصی شرکت ها بیش از حد گرفتار شده اند در بالای ناکارآمدی و بی نظمی. خط پایین باقی می ماند به یک چشم انداز مثبت برای ایجاد تغذیه و حفظ صدا PSUs و خصوصی بازیکنان – خوب مخلوط را به نتایج معجزه آسا. تاخیر می کشد و می کشد دردناکی مانند آنچه که اتفاق می افتد به هوایی هند. بنابراین یک نقشه راه جامع برنامه ریزی و تصمیم گیری با بازه زمانی مورد نیاز خواهد بود و برای رعایت شود.

آن است که فراتر از هر گونه شک و تردید که نخست وزیر نشان داده یک نمونه چشم انداز همراه با بتن ریزی و هدف است. اما خیلی بستگی دارد راه خود را lieutenants نگاهی به چشم انداز رو به جلو با استراتژی جامد همراه با کارآمد پیاده سازی. پس تصمیم گرفت بسته دولت باید پشت سر بگذارید این بحث که ممکن است در رفتن به John Kenneth Galbraith یکی از برجسته قهرمانان آمریکایی لیبرالیسم گفت: بر خلاف سیاست “اقتصاد اکثریت است همیشه اشتباه است”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>