اژدها پلک

“اسلحه را به تازگی بوجود آمده. برای من نوع توجه نیست بدون دندان.”

Dragon’s Dogma

مقدمه

سوم از شش جنگ که چین مطمئن است به مبارزه در پنجاه سال بعد خواهد بود با هند در 2035-40 – گفت: 08 ژوئیه 2013, مقاله در ون وی پو یک طرفدار پکن چینی-زبان روزنامه مستقر در هنگ کنگ است. این مقاله ممکن است خیالی. اما آن تاکید چین تمایل به تصحیح اشتباهات از تاریخچه آن را به عنوان آنها را درک. از این رو آن اختلافات مرزی با تمام چهارده کشور که با آن سهام از مرز. از این رو آن تجاوزات و رسوخ به سرزمین همسایگان خود از جمله هند است. و هنگامی که آن را ندارد که آن را به ندرت در خارج.

چرا پس از آن که اژدها چشمک زدن در Ladakh? و جلو و عقب 1.5-2 متر به عقب در کنار آن از خط کنترل واقعی (LAC) در نتیجه بازگرداندن 3-4 متر گسترده منطقه حائل که شامل لاک و در نتیجه بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش آن را به عنوان قبل از 15 ژوئن 2020 برخورد در Galwan دره

دلایل اژدها چشمک زدن

اژدها چشم به دلیل هند حل و فصل چالش های آن توسعه طلبی نه تنها در هند و چین مرز بلکه در جاهای دیگر به دلیل ما ” نمایش قدرت نظامی در دریای چین جنوبی و ضمنی پشتیبانی از هند ایستاده و به دلیل افزایش سر و صدا به تبت از چین را اشغال غیر قانونی.

این تکرارهای برای چین به عمل در برابر هند هند ایجاد زیرساخت ها در لاک را قادر خواهد ساخت که از آن برای استقرار نیروهای تطبیق آن از چین و هند و ظهور به عنوان یک قدرت بزرگ و یک رقیب به چین و چین که از ترس به هند قوی تر عمل می کنند به repossess آن زمین به طور غیر قانونی اشغال شده توسط چین است.

مودی اراضی در Nimo

دلیل اصلی برای چین عقب نشینی شد و در هند مصمم است که پاسخ آن را نمی خواهد اجازه توسعه طلبی چین در Ladakh و جاهای دیگر – برای مثال در دریای چین جنوبی – رفتن به حزب. پاسخ بهترین بود که توسط هند PM فرود در Nimo تنها پانزده دقیقه پرواز از ص 14 Galwan دره – سایت هند-چین ارتش زد و خورد از 15 ژوئن که منجر به ایستادگی کردن و برچسب زدن چین به عنوان توسعه. هند شدید دیپلماسی که امن آن پشتیبانی از چندین کشور نیز کمک کرده است.

ما Carrier Strike Force در دریای چین جنوبی

همچنین به کمک آمده و قایقرانی به دریای چین جنوبی از آمریکا’ Nimitz حامل نیروی اعتصاب دو Nimitz class هواپیما حامل. این اولین بار در شش سال و تنها بار دوم در نوزده سال است که ما دو حامل عمل در همان زمان در آن منطقه است. و ب 52 استراتژیک بمب افکن پرواز از سرزمین اصلی به ما نشان داد و ما توانایی استقرار در حمله نیروهای در منطقه است. حمل و ب 52 تأیید تعهد آمریکا به چهار – رسمی بندی از آمریکا و ژاپن و استرالیا و هند – و برای حفظ دریا باز با توجه به قوانین بین المللی است. چهار یک شمارنده به چین استفاده نظامی برای تحمیل ادعای خود بیش از بسیاری از جزایر و رخنمون و اطراف خود را آبهای دریای جنوب چین را به عنوان قلمرو خود با وجود ادعاهای رقیب از ویتنام و فیلیپین و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا و همچنین از تایوان.

اعتصاب نیروی بود که نشان از قصد به عمل در برابر توسعه طلبی و نیز نشان از حمایت معنوی به هند ایستاده است. پشتیبانی که به صراحت املای در 06 ژوئیه سال 2020 زمانی که کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: “ما نظامی ممکن است می ایستد قوی و ادامه خواهد داد به پایه قوی … در رابطه با درگیری بین هند و چین …”

تبت

یک اتحادیه وزیر BJP سانتی متر از آروناچال پرادش, معاون فرماندار لاداخ و دبیر BJP آرزو دالایی لاما در 85هفتم تولد در 06 ژوئیه. سفیر ایالات متحده کن Juster شد رئیس میهمان اصلی جشن دالایی لاما تولد و رئیس جمهور سابق آمریکا جورج بوش نیز آرزو دالایی لاما. هند رئیس جمهور و ساعت نمیخواستند دالایی لاما در این سال هر چند ساعت به حال آرزو او سال گذشته است. ظریف و بسیار ظریف این پیام منتقل می توانست jarred چین است. به ویژه به دلیل رشد تماس توسط بسیاری به خصوص ایالات متحده به رسمیت شناختن تبت استقلال.

چین ادعا می کنند بیش از تبت به عنوان شکننده به عنوان خواهد بود مغولستان را ادعا می کنند بیش از چین است. تبت چین تحت کنترل اداری کمتر از 200 سال از 2500 سال از وجود آن است. تبت امپراتوری 800 م بود 28th بزرگترین امپراتوری در تاریخ است. آن را حتی حکومت بخشی از چین است. مغولان اداره کل چین برای بیش از یک صد سال است. خرابه های Kublai Khan سرمایه در Xanadu در حال شهادت به آن است. اما خیلی قبل از Kublai برای شصت سال از زمان چنگیز خان, مغول بود به حکم تکه های عظیمی از چین. مغولان در نتیجه حکومت چین برای بیش از 150 سال است. که تقریبا به عنوان طولانی به عنوان چین را کنترل اداری در تبت. نباید مغولستان ادعا چین ؟

چین را اشغال تبت در 1950-54 بدون مشروع ادعا می کنند بیش از آن. چین به طرز وحشیانه ای سرکوب 1959 تبت قیام, قتل 430,000 در طول قیام و پانزده سال از جنگ چریکی است که به دنبال. “تبتی در داخل تبت در تبعید هرگز منحرف در مبارزه ما علیه استعمار و اشغال میهن ما” — می گوید: ما مبتنی بر, مدیر اجرایی, از دانش آموزان به صورت رایگان تبت (SFT), Dorjee Tseten. تبت دولت در تبعید ” نیز نامیده مرکزی تبت دولت (CTA), و رئیس جمهور آن Lobsang Sangay نیز مصمم به بازگرداندن آزادی تبت. هنگامی که تبت رایگان است که می گویند انتخابات برگزار خواهد شد و محبوب دولت نصب شده است.

تبت پاشنه آشیل برای چین است. و هند بسیار مهم است در تبت تلاش برای پرتاب کردن چین یوغ. تبت آزادی ممکن است یک دور در حال حاضر. اما سابقه آشکار در راه های عجیب و غریب. ما فقط می توانیم حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در صد یا پانصد سال است. چین برای مطمئن شوید که آگاه است از آن غیر قانونی اشغال تبت.

هند زیرساخت های ساخت در لاک

در حال حاضر هند زیرساخت در لاک منطقه است که حدود 30 درصد آن از چین است. اما هند ایجاد زیرساخت و در چند سال آن را به مطابقت با زیرساخت های چین است. هند قادر خواهد بود برای مطابقت با چین نیروی سطوح در لاک.

هند است که در مورد برای تکمیل 255 متر Darbuk-Daulat التماس Oldie (DBO) همه جاده و آب و هوا. جاده ها را در کاهش زمان سفر از له به DBO از دو روز به شش ساعت. نیروی هوایی اسرائیل فرود سی 130 J و یک 32 هواپیما در DBO نتیجه تایید امکان پایدار حمل و نقل های هوایی عملیات فرم DBO. جاده ها و DBO هوایی-عملیات حمل و نقل هند افزایش توانایی برای حفظ بیشتر سربازان نقاط قوت در منطقه است. و ازبکستان چین است.

نیروی هوایی اسرائیل عمل کرده است Su 30, Mig 29, سراب 200 و جگوار مبارزان C 17, IL 76, C 130 J یک 32, حمل و نقل, هواپیما, حمله آپاچی هلیکوپتر و چینوک سنگین-آسانسور هلیکوپتر از له. آپاچی نیز انجام می شود شب عملیات در آن منطقه است. هند نشان داده است توانایی خود را به استفاده از نیروی هوایی در لاک.

چین متوجه می شود که زمان در حال اجرا است برای آن حیله گر تجاوزات و رسوخ برای رفتن بلامنازع به عنوان آنها را از 1950s به 2013.

هند سرزمین اشغال شده توسط چین

در 1950s چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع. متر از هند زمین در عکاسی چانه و یک بزرگراه ساخته شده است در آن. در ماه مارس سال 1963 پاکستان به طور غیرقانونی واگذار 5,180 sq. متر از خاک هند, در PoK (پاکستان-کشمیر تحت اشغال) به چین. در نتیجه چین در اشغال غیر قانونی از 43,180 کیلومتر مربع از هند زمین در Ladakh. در سال 2013 چین آمد تا با جدید خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ و اشغال 640 کیلومتر مربع از خاک.

چین ادعا می کند از 90 ، 000 متر مربع. متر از خاک هند, در آروناچال پرادش. با توجه به گزارش های تایید نشده چین برای نفوذ به سرزمین های هندی در Subansiri منطقه در Arunchal پرادش بیت به بیت از سال 1980 و نقل حدود 50-60 کیلومتر در داخل خاک هند,.

اختلافات ارضی باقی خواهد ماند یک نقطه اشتعال در هند-چین روابط.

آینده ناقص

چین را اشغال غیر قانونی از هند زمین و ادعای خود در آروناچال پرادش باقی خواهد ماند یک نقطه اشتعال در هند و چین روابط.

تا سال 2050 ابرقدرت در جهان خواهد بود و چین و هند و آمریکا در آن منظور. چین و هند رقابت ادامه خواهد داد به رشد است. و چین انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای از خط خارج رشد هند. که می تواند شامل مرز درگیری و جنگ است. اما چین خواهد شد بسیار فراتر از آن است.

در 07 ژوئیه سال 2020 FBI مدیر کریستوفر ورایتوصیف آنچه در چین انجام شده است به ما:

“چین … یک تهدید برای ما امنیت اقتصادی و توسعه, برای امنیت ملی ما … از سایبر رسوخ به فساد اعتماد خودی … روش ها عبارتند از: رشوه خواری خیانت و معاملات پنهانی … می کند دریغ نکنید برای استفاده از دود و آینه و گمراهی به نفوذ …”

چین در حال حاضر انجام به هند آنچه در آن است انجام می دهند به ما. خود را پنهان و آشکار اقدامات علیه هند تبدیل خواهد شد بیشتر شدید به هند رشد می کند.

هند و چین مرز درگیری و جنگ محدود از نگرانی. اما حتی بیشتر نگرانی چین اقدامات به درون واژگون سازی هند از درون.

اژدها اغلب خورد ملت از درون.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de