سگ چرنوبیل: در حال تورهای مجازی آینده گردشگری?

COVID-19 برخورد یک ضربه سنگین به بسیاری از صنایع اما چند شده اند به عنوان باطل به عنوان گردشگری. به عنوان همه گیر شده فرسوده در سایت های گردشگری در سراسر جهان درهم به ترتیب نسخه های مجازی خود را عرضه می کنند.

مانند Airbnb را “سگ چرنوبیل” یک ساعت یک سگ با مضمون تور در سایت جهان بدترین فاجعه هسته ای در حال حاضر در دسترس بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در نزدیکی شما. به عنوان من تماشا از خانه من در ژوهانسبورگ راهنمای ما در چرنوبیل, Lucas Hixson به یک تور مجازی از راکتور منفجر شد. سپس او panned خود دوربین گوشی به طوری که ما می تواند به گرفتن یک نگاه اجمالی از یک بسته از کرک سگ های ولگرد جمع آوری شده در نزدیکی گنبد ورودی.

سگ بزرگ-great-grandpups از خانواده سگ که ساکنان مجبور به ترک زمانی که آنها تخلیه شدند در سال 1986. آقای Hixson تور را ارائه می دهد به جمع آوری پول و آگاهی در مورد صدها نفر از سگ های ولگرد که با پرسه زدن در چرنوبیل “منطقه ممنوعه” در 18 مایلی-منطقه وسیعی در اطراف این نیروگاه که در آن دائم زندگی بشر است که هنوز هم ممنوع است.

“زمانی که شما از طریق یک بحران مانند آنها در سال 1986 و یا مثل ما در حال حاضر از همه چیز بی اهمیت در زندگی سقوط دور,” او گفت:. “”شما با کلیک بر روی چیزهایی که واقعا مهم است.”

ژوهانسبورگ

“این یک روز زیبا در اینجا در چرنوبیل” لوکاس Hixson اعلام کرد, یک بعد از ظهر آفتابی در ماه گذشته تبدیل به چهره این گروه از گردشگران با تجمع در مقابل او.

این یک روز بسیار مانند این یکی در مارس 1986 او ادامه داد: زمانی که یک تست ایمنی در نیروگاه اینجا رفت و چپ چپ تحریک بدترین فاجعه هسته ای در تاریخ بشر است.

به عنوان او صحبت می کرد من به اطراف نگاه کرد. آن را در واقع یک روز کامل. آسمان آبی بود و در این زمینه از همه طرف با شکوه سبز. پرندگان chirped. ابرها شناور مانند دسته هایی از پنبه بیش از decommissioned راکتورهای هسته ای در فاصله.

یا حداقل این که چگونه از آن همه به نظر می رسید از صفحه نمایش کامپیوتر من. من در خانه من در ژوهانسبورگ و این تور به ظاهر مانند هر چیز دیگری در گیر زندگی بود و در واقع یک زوم تماس بگیرید.

در چرنوبیل آقای Hixson بود توضیح آنچه اتفاق افتاده است در ساعت پس از انفجار: اولین پاسخ دهندگان با عجله به صحنه است. تقریبا هر کس دیگری در این منطقه زندگی, در ضمن عجله تخلیه گفت: به تنها چیزی که آنها مورد نیاز برای یک سفر سه روزه.

در حقیقت آنها هرگز بازگشت.

حسن نیت ارائه میدهد از تمیز آتی صندوق

یک کارگر در چرنوبیل دارای دو توله سگ های کوچک چند هفته پس از فاجعه هسته ای در سال 1986.

“این محل که در آن شما می توانید اطلاعات در مورد مهم ترین چیز در زندگی به این دلیل که مهم ترین چیزهایی هستند که مردم مجبور به ترک زمانی که آنها فرار کردند” آقای Hixson ادامه داد: تغییر خود دوربین تلفن خود را بدهید مجازی مخاطبان نمایش بهتر از افزایش بتنی گنبد پشت سر او ساخته شده بود که شامل راکتور منفجر شد.

سپس او panned به طوری که ما می تواند به گرفتن یک نگاه اجمالی از دلیل واقعی ما همه در اینجا – یک بسته از کرک سگ های ولگرد جمع آوری شده در نزدیکی گنبد ورودی با صدای بلند chomp-chomp-chomping راه خود را از طریق یک کوه کوچک از مواد غذایی سگ. خوش آمدید به “سگ چرنوبیل” یک ساعت یک سگ با مضمون تور در سایت جهان بدترین فاجعه هسته ای در حال حاضر در دسترس بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در نزدیکی شما.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

COVID-19 برخورد یک ضربه سنگین به بسیاری از صنایع اما چند شده است به عنوان به طور کامل بازگشت به گردشگری است. به عنوان همه گیر شده فرسوده در, پارک های ملی, موزه ها و مکان های تاریخی در سراسر جهان درهم به ترتیب نسخه های مجازی از ارائه آنها از 360 عکس برای Facebook رویدادهای زنده با کارشناسان. اما تعداد کمی هستند به عنوان صمیمی به عنوان Airbnb را “آنلاین تجربه” که بینندگان به ارمغان می آورد زندگی می کنند در گروه های کوچک به آشپزخانه از سرآشپزها حرفه ای, خانه ورزشگاه المپیک ورزشکاران و امروز نیروگاه هسته ای در چرنوبیل اوکراین.

حسن نیت ارائه میدهد از تمیز آتی صندوق

چند صد سگ زنده در منطقه ممنوعه چرنوبیل فرزندان خانواده سگ پشت سر گذاشت که مردم مجبور به تخلیه پس از فاجعه هسته ای در اینجا در مارس 1986. کارگران در اینجا باید به تصویب رسید این سگ ها در راه, و ذخیره یادداشت از وعده های غذایی خود را به آنها را تغذیه.

چند ماه پیش آقای Hixson آمریکایی متخصص در ضد عفونی هسته ای اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی به نام پاک آتی صندوق (CFF) بود به تور او با سگ چرنوبیل در فرد است. آنها یک راه جمع آوری پول و آگاهی در مورد صدها نفر از سگ های ولگرد که با پرسه زدن در چرنوبیل “منطقه ممنوعه” در 18 مایلی-منطقه وسیعی در اطراف این نیروگاه که در آن دائم زندگی بشر است که هنوز هم ممنوع است.

سگ بزرگ-great-grandpups از خانواده سگ که ساکنان مجبور به ترک زمانی که آنها تخلیه شدند در سال 1986. فرار خانواده ها یش یادداشت های خود را به درگاه با شفاعت پیام مانند “آیا کشتن ما Zhulka. او یک سگ خوب” با توجه به “چرنوبیل نماز” مجموعه تاریخ شفاهی. و سگ خود اقدام به دنبال خود انسان “زوزه تلاش برای دریافت بر روی اتوبوس. Mongrels, alsatians. سربازان بودند هل دادن آنها را دوباره لگد زدن به آنها را. آنها فرار از اتوبوس برای سنین.” سربازان بعد دور این منطقه تیراندازی هر سگ آنها از ترس آنها مسموم شده اند توسط رادیواکتیویته.

اما برخی از جان سالم به در برد و نزدیک به 40 سال بعد چند صد خود را ژولیده فرزندان هنوز پرسه زدن در محل نيروگاه و نزدیکی کارگران شهر Pripyat که در آن برخی از خانه ها هنوز هم ظروف گذاشته و روزنامه خورده روی میز از روز تخلیه.

زمانی که COVID-19 محدودیت آغاز شد در اواخر ماه مارس در شخص تورهای لغو شد. اما زمانی که Airbnb نزدیک آقای Hixson در مورد حرکت خود را تور آنلاین, او در بازی.

تغذیه چند صد سگ روزانه نیست یک عملیات ارزان است. و آقای Hixson نیز به دنبال راه هایی برای پشتوانه CFF سالانه عقیم سازی و واکسیناسیون درایو است که کمک به ارمغان بیاورد جمعیت سگ های ولگرد در چرنوبیل توسط چند صد نفر از بیش از سه سال گذشته است.

صفحه نمایش گرفتن از پاک آتی

در این صفحه با شتاب طی یک زوم جلسه لوکاس Hixson از بنیانگذاران سازمان تمیز آتی صندوق حیوانات خانگی سگ در طول یک تور مجازی به نام “سگ چرنوبیل’ را در چرنوبیل اوکراین بخشی از Airbnb را آنلاین تجربه’ پلت فرم.

در اخیر بعد از ظهر او شروع به پریدن کرد از ماشین خود را در مقابل یکی از کارخانه ساختمان اداری. در انتهای دیگر از زوم تماس بگیرید که بعد شد یک مقام اداری در تاسمانی یک انسان شناس در فنلاند و یک معلم در هنگ کنگ است. به عنوان آقای Hixson پا به جاده دو سگ زد تا به او دم خود را ارتعاشی با هیجان.

وی با اشاره به بسته معرفی امروز گروه تور برای هر یک از سگ: “که ساشا, کلی, بری, مریم و تری. وجود دارد Bruiser. که Rosco.”

او به عنوان گسترش محتویات یک کیسه از مواد غذایی سگ بر روی پیاده رو در مقابل آنها آقای Hixson توضیح آنچه که او امیدوار است امروز گروه تور را به دور از تجربه خود را.

“زمانی که شما از طریق یک بحران مانند آنها در سال 1986 و یا مثل ما در حال حاضر از همه چیز بی اهمیت در زندگی سقوط دور,” او گفت:. “”شما با کلیک بر روی چیزهایی که واقعا مهم است.”

خود یک ناهنجار German Shepherd, missionary, بلند wet nose up سمت دوربین او دم swishing که اگر در سکوت توافقنامه است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>