تبعیض آمیز سیاست های دهلی دولت

دیروز سانتی متر Kejariwal کنفرانس مطبوعاتی نشان داد که چگونه parochially این دولت فکر می کند در مورد شهروندان هند. اعلام کرد که دهلی نو را به همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی در دهلی نو خواهد تنها درمان ساکنان دهلی. این بیانیه پاک تفکر دولت دهلی نو. هنگامی که خبر رسید که آن دولت دهلی نو به ارمغان آورد که تمام کارگران مهاجر در نند vihar پایانه به حرکت به Uttar Pradesh, به نظر می رسد درست باشد در حال حاضر. هند پایتخت آن دهلی نو است جایی نمیرسد. سانتی متر Kejariwal نشان داد آنها راه به خانه های خود.

به تازگی دولت در انتخابات مبارزه بود بر اساس دو نکته است که امکانات پزشکی و آموزش و پرورش. که در آن همه کسانی که اطمینان و امکانات که در آن این حزب برنده انتخابات ، این یک تصمیم دردناک برای همه کسانی که در دهلی زندگی می کنند و در نزدیکی حومه ،

گفته شده است که شخصیت انسان دیده می شود تنها در طول بحران. و دولت دهلی نو خود را نشان داده است ، چگونه انتظار دارید آب از هاریانا سپس آقای سانتی متر ؟ کوته نظری است بسیار باریک تفکر زمانی که سیستم در حال حاضر در حال اجرا است بر وابستگی متقابل. این نشان می دهد که مجموع ناکارآمدی از Kejariwal دولت که در آن هیچ مرکز پزشکی بدون نقشه راه برای دهلی نو مدرسه بچه ها و هیچ منابع مالی برای دادن حقوق به کارکنان خود را به عنوان آنها درخواست پول از مرکز.

طنز سرنوشت است که این دولت آمد که دوباره با thumping اکثریت وجود دارد خواهد بود برای پنج سال آینده و زمانی که دوباره آنها را به تقاضای رای از مردم در آن مردم باید خود را فراموش کرده اند اعمال خواهد شد و به آنها رای در برخی از محلی موضوع است. حافظه از توده ها واقعا کوتاه است.

است thinkable است که آیا آنها باید تسهیلات مورد نیاز برای درمان حتی دهلی نو مردم ؟ آنها در حال افزایش سواران در پذیرش بیمار در این بیمارستان که تنها ایجاد رنج و تنش برای افراد بیمار و خانواده خود را. حتی سانتی متر است که مردم را تشویق به آمدن به بیمارستان. این زمان به فکر می کنم که چگونه ما به ما رای به احزاب سیاسی?

سانتی متر و معاون سانتی متر نیز نه متعلق به دهلی اما آنها یک آدرس مسکونی در دهلی نو. لطفا با افزایش امکانات و قرار نیست سواران در پذيرش ، چگونه می توانید یک سیستم به نوبه خود یک بیمار اگر فرد از دهلی آمد اما به دهلی نو و سقوط بیمار ؟

این تفکر در حال حاضر دهلی دولت در زمان من به استعمار زمانی که وجود دارد استفاده می شود لوحه خارج از هتل ها و کافه ها که سگ و سرخپوستان مجاز……….این تبعیض به من داد همان احساس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>