این نور از جنرال الکتریک پررنگ رویاهای دیجیتال

در اوایل سال 2014 بالا تاثیر نوآوری تیم در General Electric Co.’s, کانکتیکات, ستاد دریافت یک تماس فوری: از آن زمان به در حال حاضر یکی از برنامه های خود را به جف Immelt. رئیس اجرائیه در حال گسترش علاقه به تکنولوژی داشتن یک وعده داده شده “اینترنت صنعتی” که جنرال الکتریک GE 0.28% کمک خواهد کرد برای ساختن جهان است.

این کار از HIIT تیم به توسعه برنامه های کاربردی برای استفاده در داخل شرکت—چنین به عنوان یک برنامه اپل برای اتصال روشنایی مهندسین با روشنایی نیروی فروش و برنامه های مبتنی بر وب برای عملکرد کارکنان بررسی است. بخش خبر روابط عمومی ستاد تن به تن این تیم نوآوری برای کسب و کار مطبوعات است.

کارکنان شروع به پریدن کرد در این شانس را به نشان می دهد آقای Immelt کار سخت خود را تقویت چشم انداز خود را از overhauling کنگلومرا در این تصویر از یک نرم افزار مرداب کار می کند. اما در سال 2014 وجود دارد یک مشکل کوچک: این برنامه در سوال نیست ساخته شده است. این تیم تا به حال طراحی دیجیتال فایل—mock-ups از راه این برنامه ممکن است در نهایت نگاه—اما هیچ چیز در حال اجرا بر روی یک ماشین واقعی برای نشان دادن دیرین مدیر عامل شرکت.

به سابق جنرال الکتریک اجرایی جف Immelt آینده شرکت های صنعتی در دیجیتال. او وعده داده که “اینترنت صنعتی’ است که کمک خواهد کرد برای ساختن جهان است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

ناظران دور دست تکان داد این نگرانی ها. یک کارمند گفته شد از آن زمان به “جعلی و پخت.” طراحان در فیرفیلد رفت و به کار متحرک سازی تخت بصری طرح قرار دادن جنبش به اندازه کافی به ظاهر برای مدت یک ارائه پاورپوینت برای رئیس و حداقل یک نرم افزار که کار می کرد.

کلمه آمد روز بعد. آقای Immelt آن را دوست داشتم.

مدیر عامل می خواستم GE شناخته می شود در سراسر جهان برای بیش از فقط موتورهای جت و MRI ماشین آلات نیروگاه ها و راکتورهای هسته ای. عمیق, هزینه ها, کارکنان سردرگمی و توهم در مورد آنچه آن را به انباشتگی این شرکت برای آینده دیجیتال آن را دشوار است به نوبه خود آقای Immelt چشم انداز را به یک کسب و کار سودآور با توجه به سابق هیئت مدیره جنرال الکتریک مدیران و کارکنان است.

یک نماینده برای آقای Immelt گفت: کمک های مالی برای کسب و کار دیجیتال در آمد از هزینه برش در جای دیگر در این شرکت و آقای Immelt می دانستند ساختمان های دیجیتال کسب و کار دشوار خواهد بود. در پاسخ به آقای Immelt نشان داده شده است یک شبیه سازی شده برنامه این نماینده گفت: “جف Immelt همچنین نمی دانم که چگونه به طراحی یک تیغه توربین اما او به ساخت یک جهنم از یک موتور جت کسب و کار.”

آقای Immelt شدت پایین به عنوان مدیر عامل در سال 2017 به عنوان جنرال الکتریک سهام آغاز شد چندین ساله کاهش از آن هنوز به بهبود می یابند. هیئت پس از اخراج آقای Immelt جایگزینی در حمایت از یک مدیر عامل جدید جایگزین مدیران و مدیران شرکت و jettisoned بخش های صنعتی خود را نمونه کارها به تمرکز بر احیای آن هسته کسب و کار از جمله قدرت توربین ها و موتورهای هواپیما.

جنرال الکتریک می خواستم شناخته شده در سراسر جهان برای بیش از فقط موتورهای جت و MRI ماشین آلات نیروگاه ها و راکتورهای هسته ای. در اینجا یک کارمند کار در داخل یک جنرال الکتریک نیروگاه در مجارستان.

عکس: Icco استیلر/مهر نیوز

جنرال الکتریک سخنگوی وقتی پرسیده شد که به نظر در مورد این حساب از جنرال الکتریک دیجیتال جاه طلبی گفت: “ما در حال تمرکز بر آینده ما—تقویت کسب و کار ما خدمت به مشتریان و رانندگی ارزش بلند مدت برای کارکنان و سهامداران است.”

یک آزمایش

به آقای Immelt آینده شرکت های صنعتی در نرم افزار و سخت هسته ای محاسبات. حتی در حال حاضر که چشم انداز است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده درست می شود و دیگر شرکت صنعتی رهبران از جمله کسانی که خندید و جنرال الکتریک در ابتدا به طور فزاینده ای زیر همان مسیر است.

به عنوان نوآوری در فن آوری کاهش اندازه و هزینه های دیجیتال سنسور آنها خواهد بود تعبیه شده در ماشین آلات بیشتر از هر نوع قابل تصور. بزرگ جریانهای داده خواهد برداشت شود نه فقط از گوشی های هوشمند و WiFi را فعال کنید ترموستات اما از ماشین آلات عظیم در مرکز اقتصادهای توسعه یافته در سراسر جهان است. داده ها را می توان گرفته شده از گاز سوز قدرت توربین موتور جت در هواپیماهای مسافربری MRI ماشین آلات و سونوگرافی آشنا به غرش دیزل لوکوموتیو الکتریکی تخلیه حمل و نقل در سراسر آمریکا دشت یا پایین هسته ای از شبه قاره هند از دهلی نو به بنگلور.

آقای Immelt گفت: GE را بهترین می دانم که داده ها را جمع آوری و چگونه به تفسیر معنای خود را به دلیل آن را می دانستند ماشین آلات. کارکنان آن طراحی و ساخته شده و تعمیر آنها را برای چند دهه. آنها می دانستند که چگونه آنها کار می کرد و هنگامی که و به همین دلیل آنها شکست خورده است. مهندسین توانمند با ابزار دیجیتال می تواند شروع به یادگیری چیزهای جدید از ماشین خود را مدیر عامل شرکت گفت. “داده های بزرگ” کمک خواهد کرد GE بهتر پیش بینی زمانی که نقاط بحرانی در موتور و توربین بودند به احتمال زیاد برای فصل کردن و شکستن. این برنامه های کاربردی به اجرا در جنرال الکتریک-طراحی و توسعه نرم افزار پلت فرم به نام Predix که اقامت در یک بخش جدید: GE دیجیتال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه ممکن است آن را برای جنرال الکتریک برای تبدیل شدن به یک نرم افزار نیروگاه? عضویت گفتگو در زیر.

در جلسات GE مدیره این طرح بزرگ دریافت یک برکت و رحمت سکوت به گفته افراد نزدیک به تصمیم گیری. هیئت مدیره ساخته شده تا از زمان و بازنشسته و مدیران کسب و کار و دانشگاهیان دوست داشتم آقای Immelt و نمی خواهم برای به چالش کشیدن او. آنها قدردانی خود را عظیم الجثه اخلاق کار خود را خوش بینانه روح و اشتیاق خود را به بیان مراتب رسیدن به سند چشم انداز در مورد استراتژی شرکت.

یک نماینده برای آقای Immelt که همچنین به عنوان جنرال الکتریک رئیس گفت: هیئت مدیره به طور منظم جریان در مورد دیجیتال تلاش کنند.

هیئت مدیره تلویحا برکت آقای Immelt دیجیتال رویاها و برنامه های خود را برای ایستادن در یک شرکت نرم افزاری در داخل General Electric اما هرگز تصمیم—بسیار کمتر رای دادند—یک سوال حیاتی در مورد یک آزمایش: چقدر پول رفتن آنها به صرف این ؟

فروش جنرال الکتریک دیجیتال

بازاریابی جنرال الکتریک دیجیتال بود فقط به عنوان مهم به عنوان آن را تبدیل به یک کسب و کار ماندگار, اگر نه بیشتر از آن.

که کار کاهش یافت و به بث کمستکک که تا به حال طعم, سیاه, چرم, لباس محلی دوچرخهسواری و یک هدیه برای لفاظی های بلند که تكذيب كردند او را آرام به شیوه ای.

کار بازاریابی جنرال الکتریک دیجیتال کاهش یافت و به بث کمستکک. او تا به حال تولیدات خود را با نام تجاری به عنوان یک تغییر ساز بود که در بازنگری این نماد آمریکایی است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

خانم کمستکک تا به حال صرف حرفه خود در رسانه ها روابط از طریق افزایش NBC به شرکت پدر و مادر زمانی که آقای Immelt شنود گذاشته او را به جنرال الکتریک افسر ارشد بازاریابی در سال 2003. این شرکت تا به حال چنین یک موقعیت برای دو دهه بوده است. او برای تبدیل شدن به یک معاون رئیس شرکت قالب خود را با نام تجاری به عنوان یک تغییر ساز بود که در بازنگری این نماد آمریکایی است. دیجیتال عمل هیچ تفاوتی ندارد.

یک سری از تلویزیون پخش لکه معرفی یک جوان برنامه نویس کامپیوتر عنوانی اوون که آگاهانه به طور فزاینده درمانده گروه از دوستان و خانواده خود را که او تا به حال گرفته شده از یک نرم افزار برنامه نویسی کار—در جنرال الکتریک. از اون تبلیغات صحبت کرد و به برخی از حقیقت GE دیجیتال. با وجود برخی ادعا می کند که جنرال الکتریک ساخت به سرمایه گذاران در مورد موفقیت آن در برگشتاندن جوان برنامه نویسان دور از مشاغل در Facebook و یا اپل در واقع در خارج استخدام در گفت پاسخ در دره سیلیکون بوده است نه بر خلاف اوون داستانی صبحانه جدول.

در زمان “دیجیتال” عجین شرکت گسترده بازاریابی عملیات صفت داشتن تورم به جمعیت از همه دیگران در همه چیز از آقای Immelt عمومی سخنرانی به خانم کمستکک روابط عمومی کار می کنند. ارتباطات دفتر تجدید نظر boilerplate متصل به هر مطبوعاتی این شرکت در توضیحات خود به تلفظ جنرال الکتریک برای اولین بار در جهان “دیجیتال-صنعتی” شرکت.

خانم کمستکک کاهش یافته است به نظر.

آقای Immelt اعلام کرد در سال 2015 که GE خواهد بود “بالا 10 شرکت نرم افزاری” تا سال 2020 با 4 میلیارد دلار درآمد سالانه از آن جدید Predix نرم افزار به تنهایی. جنرال الکتریک دیجیتال گزارش درآمد حاصل از $3.6 میلیارد دلار در سال 2016 تا حد زیادی از عملیات در آن واحدهای صنعتی و هدفمند 15 میلیارد دلار تا سال 2020. اما این تعهد به نوبه خود جنرال الکتریک به عمده شرکت نرم افزاری بود کمی بیشتر به چالش کشیدن از آقای Immelt ساخته شده بود آن صدا.

برخی از مدیران در شرکت فکر جواب واضح بود به شکل یک همکاری است. در حال حاضر وجود دارد گسترده شرکت های جهانی است که برای چندین دهه بوده است ساخت یک نرم افزار زیرساخت برای میزبان و نفوذ تقریبا در هر جنبه از زندگی انسان ارتباط و کسب و کار. گوگل. اوراکل. مایکروسافت. آمازون. جنرال الکتریک دانش از ماشین آلات آن ساخته شده و نیازهای مشتریان خود بی بدیل بود اما که نمی آن را به واضح ترین نامزد برای ساخت داربست از کد که در آن “اینترنت صنعتی” خواهد استراحت.

جنرال الکتریک برای اولین بار راه اندازی Predix در سال 2013 آن را “برای اولین بار از آن نوع قدرت صنعتی پلت فرم فراهم می کند که یک استاندارد و راه امن برای اتصال ماشین آلات صنعتی بزرگ داده ها و مردم است.”

شاید گفتن که به عنوان GE نورد از یک محصول این ادعا را تغییر دهید راه ماشین آلات صنعتی و بخشهای عمده اقتصادی و عملکرد مدیران این شرکت حتی نمی تواند توافق در مورد چگونه آن را به تلفظ کنید. آقای Immelt extolled بالقوه یک محصول او تلفظ به عنوان “Pree-dix” گاهی اوقات سپس تبدیل بیش از میکروفون به طور مستقیم به یک مدیر اجرایی که نسخه ای صدا بیشتر شبیه به فعل “پیش بینی کرد.” جنرال الکتریک دیجیتال بود در مسیر به صرف 5 میلیارد دلار تا سال 2016 به گفته افراد نزدیک به عملیات عظیم مجموع حتی توسط GE استانداردهای معادل حدود نیمی از R&D بودجه برای تمیز-ورق موتور جت.

ستایش پرچم

GE نیست فقط ریختن پول به Predix—آن را خفه پروژه با پول نقد. اما بدون یک استراتژی منسجم و خوب فکر کردن فرآیندهای توسعه محصول راه بود و بی فایده یک, با توجه به مدیران سابق در جنرال الکتریک دیجیتال و دفتر مرکزی شرکت. جنرال الکتریک طرح به حرکت سریع تولید یک محصول قابل دوام و سپس آن را کامل در این زمینه رو گرفتار کردن تا حدودی به دلیل اندازه تلاش است. جنرال الکتریک استخدام ارتش از کارکنان جدید و به همه آنها را از منابع آنها می خواستم برای ساخت چشم انداز خود را. آن را مانند یک خودکار شرکت ساختمان یک کارخانه مونتاژ استخدام کارگران و ترک آنها را ایستاده در خط تولید در حال انتظار برای خودرو طراحی شود.

جنرال الکتریک طرح به برداشت جریان داده ها از عظیم جنرال الکتریک ماشین آلات در قلب کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان است. در اینجا تصویر یک تصویربرداری رزونانس مغناطیسی یا MRI دستگاه ساخته شده توسط جنرال الکتریک.

عکس: نلسون اعظم/مهر نیوز

به جای شارژ یک تیم کوچک و در حال توسعه با بهترین محصول و سپس اجازه دادن به عملیات رشد با محصول تکامل GE راه اندازی یک سازمان بزرگ است که کاملا مورد نیاز است. توسعه اغلب متوقف و یا با تاخیر به بیش از شروع روند به طور کامل و یا فقط برای ایجاد ثبات در سیستم. پیشرو مدیران گفت: digital عملیات طراحی نرم افزار های سفارشی برای مشتریان فردی—معکوس معمول صنعت مدل مهندسی یک قطعه از نرم افزار است که می تواند به فروش می رسد و بالا بفروشید recouping هزینه طراحی آن و سود برداشت.

داخل GE وجود فشار از مدیریت شرکت های بزرگ برای استفاده از نرم افزار و نمایش نتایج. در حالی که برخی از بخش های تردید برای متعهد به اتخاذ یک برنامه نرم افزاری است که نیاز به مقدار زیادی از کار دیگران بودند بی سر و صدا رفتن در جهت های مختلف خود را برای توسعه نرم افزار ابزار. آقای Immelt تحت فشار قرار دادند در آن رهبران کسب و کار آنها را تشویق به جلوگیری از شکایت. به عنوان یک مدیر اجرایی گفت: “وجود دارد بسیاری از بحث از ستایش Predix پرچم.”

به طور طبیعی بازاریابی و فروش تیم ها نگران بودند که مشتریان بالقوه می بینیم که GE نیست حتی با استفاده از نرم افزار خود را. یک نماینده برای آقای Immelt گفت: “احساس GE تنها می تواند موفق شود با کاهش تکراری و ساختمان مقیاس.”

اسکادران از فروشندگان مستقر شده به فروش چشم انداز اما آنچه مشتریان می خواستم برای دیدن بود اثبات شیعه. اما کمی وجود دارد را نشان می دهد. یک بار دیگر بازاریابی بود جلوتر از محصول. در واقع تیم فروش نیست حتی به طور کامل اعتماد به نفس در مورد آنچه که محصول خود را می تواند انجام دهد به گفته مدیران سابق. به جای هاوکینگ GE صف از محصولات و خدمات به بازار داده شده آنها می دانستند که آنها تن به تن مشتریان عمیق تحلیلی پلت فرم نرم افزار است که سخت به درک و سخت به توضیح دهد.

هیچ برگشتی

به عنوان مشکلات عمیق تر از آن به نظر می رسد مدیران که هیچ برگشتی اجازه داده می شود. در جلسه GE مدیران ارشد یک سوال این که آیا آن را حتی حس به حرکت به جلو با Predix. آقای Immelt fumed در این پیشنهاد از رها کردن کار و به سرعت nixed این قضیه روشن ساخت که جهت نیست برای بحث و راهپیمایی سفارشات هنوز همان: برو آن را ساخت.

جنرال الکتریک می خواستم سیستم برای کار با همه چیز, بنابراین مشتریان در سراسر جهان می تواند تنها با اتصال به جنرال الکتریک تجهیزات و رفتن. مهندسین نگران بودند که حتی اگر آقای Immelt و مدیریت بالا فروخته شد در Predix ایده مدیریت عدم درک از توسعه نرم افزار خواهد مانع رشد آن است. جنرال الکتریک نیز برنامه ریزی برای ساخت خود را در مراکز داده.

ایده این بود که یک جنرال الکتریک متعلق به و عمل cloud برای مشتریان خود داده اما ساختمان این عمل از زمین تا خواهد بود ناامیدانه آهسته برای رسیدن به و به طور افراطی گران است. علاوه بر این شرکت هایی مانند آمازون و مایکروسافت در حال حاضر در حال ریختن میلیاردها دلار به ارائه چنین خدمات به کسب و کارهای دیگر. چرا GE, ورود دیر به کسب و کار سعی کنید به تکثیر خود را ارائه?

بود نیز وجود دارد مشکل ساده از تلاش برای قرار دادن بسیاری از چیزهایی که در همان پلت فرم. مهندسان دریافتند که کوچک سنسور در جنرال الکتریک ماشین آلات تولید تن داده اما از آنجایی که آنها استفاده می شود متمایز برنامه نویسی در سیستم های سراسر جنرال الکتریک کسب و کار جهانی قرار دادن همه چیز را در همان پلت فرم ساخته شده عملکرد نرم افزار فوق العاده آهسته است.

هنگامی که لری Culp شد مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک او به فروش می رسد بخشی از کسب و کار دیجیتال و نام مدیر عامل جدید آن را به نوبه خود در اطراف.

عکس: جنرال الکتریک

در همان زمان جنرال الکتریک سرمایه عملیات خرید سهام در شرکت های توسعه یافته است که ابزار های مختلف است که می تواند با استفاده Predix. معاملات اضافه شده قابلیت های جدید به بخش, اما آنها نیز ساخته شده است که مجموعهای از Predix کد حتی مسیه. در نتیجه نرم افزار با مقدار زیادی از اشکالات یک رابط کاربری دشوار و هیچ یک از ویژگی های درخواست شده.

پیدا کردن خود را قادر به رقابت جنرال الکتریک در نهایت تغییر استراتژی خود را. پس از آقای Immelt چپ جنرال الکتریک در سال 2017 مدیر عامل جدید جان Flannery به سرعت اعلام کرد که جنرال الکتریک دیجیتال خواهد بود بیشتر متمرکز شده و تنها کار در صنایع که در آن جنرال الکتریک بود. آقای Flannery اخراج شد در سال 2018 و جانشین او لری Culp به فروش می رسد بخشی از کسب و کار و نام مدیر عامل جدید آن را به نوبه خود در اطراف.

شرکت نمی کند در حال حاضر فاش نتایج مالی برای واحد. در اوایل سال جاری آقای Culp گفت: کسب و کار دیجیتالی شد “نزدیک شدن به شکستن حتی.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net