تفاوت بین مرزها و محدودیت

توسط Valson می Thampu

که صلح در میان مردم غیر ممکن است و بدون صلح میان ادیان است که در حال حاضر پر واضح. این نمی شود استدلال کرد. اما آنچه باید حساب این است: چرا دین است احتمالا یک وسیله نقلیه صلح تبدیل شدن به یک بومی مانعی برای صلح ؟ آنچه در آن است که استمرار این انحراف از نقش ؟ می توانید آن را معکوس ؟

سردرگمی در میان ادیان شامل دو به ظاهر مشابه اما کاملا خلاف مفاهیم محدودیت ها و مرزهای. پاسداران و مبلغان ادیان غلط مرزهای محدودیت های. چه تفاوتی بین آنها نیست ؟ مرز یک مفهوم مثبت. آن را به یک مرجع به آنچه که فراتر از یک فضای محصور بدون آن ناقص است. من نمی توانم یک مرز بدون وجود چیزی واقعی و قابل توجهی فراتر از آن است. ‘حد’ در مقابل منفی است. این نقطه پایان من و رسیدن به آزادی است.

هنگامی که ما در حال تغذیه با کسی که به ما می گویند: “شما از حد!” نه “شما مرز!” با توجه شرایط خاص آن مشروع است برای من به فراتر از مرزهای من. اما آن را غیر قانونی برای عبور از محدودیت های من. یک زندان دارای مرزهای اما زندانیان محدودیت برای آزادی خود. عبور از محدودیت های غیر قانونی است جایز نیست.

گله در ادیان مختلف متوجه است که در حالی که خود را مذهبی حوزه نیاز به مرزهای آنها را به عنوان درمان محدودیت های که غیر قانونی برای عبور. اثبات این که این سردرگمی همچنان ادامه دارد و در میان ادیان مختلف است که جوامع مذهبی وجود داشته باشد – نه ‘همزیستی’ – به عنوان غریبه به یکدیگر است. مانند نوزادان و اعضای گروههای مذهبی تجربه “غریبه-اضطراب’ در رابطه با هر یک از دیگر. آن را نمی کند رخ می دهد به ما که این شیرخواران. این چشم انداز از ناامنی اجتماعی در حال حاضر آنقدر شدید است که کسانی که عبور از مرزهای مذهبی در ازدواج, ایمان, شرکت و حتی در تفکر عینی بر نگرانی عمومی – تلقی مشکوک در تعهد خود را به دین خود. این باید هشدار ما را به این خطر است که مذهبی انکلاوها در حال تبدیل شدن جمعی از زندان.

معنویت و آزادی است. هسته آن در دستور کار است که به مجموعه مذهبی زندانیان رایگان. ضروری است به این آزادی است که یک تغییر اساسی در تفکر مذهبی و چشم انداز. آن معنوی است که نفرت مردم به بهانه ایمان اقامت عملا زندانیان مذهبی یهودی نشین ، به این ترتیب کسانی که ادعا یا تمرین یک دین های مختلف به نظر می رسد ‘بیگانگان’. بیگانگان بیدار اضطراب برای بودن, فراتر از محدودیت. فراتر از مرزهای یک همسایه نه بیگانگان.

جمعی چشم انداز belittles ما به عنوان انسان است. ما نه به معنای زندانیان از دین است. ما مذهبی همسایگان نه جمعی بیگانگان. ما باید مرزهای; اما کسانی که فراتر از مرزهای ما هستند و مثل ما هر چند آنها در جزئیات است. این طرز فکر منفی از ‘محدودیت’ تبدیل اختلافات مذهبی به جرائم. از دیدگاه ‘مرز’, تفاوت های طبیعی و لازم است منبع غنی سازی. مذهبی شکار غیر قانونی – است که تبدیل – تقلبی است که دیده می شود از دیدگاه ‘مرز’. همسایگان هستند به ضمیمه یا تبدیل شده اما پذیرفته و گرامی به عنوان آنها هستند.

بنیانگذاران ادیان به رسمیت شناخته شده مرزهای; اما آنها در کنار محدودیت. متولیان میراث فاقد معنوی خود نور, تغییر شکل مرزهای به محدودیت fragmenting بشریت به ما در مقابل آنها. جنگ میان ادیان منجر شد و خروشان. اما صلح به ما نزدیک تر است از آن ممکن است به نظر می رسد. آن را مقرون به صرفه بیش از حد. بر خلاف جنگ طلبی آن را نشانی از نیاز به سرمایه گذاری یک تریلیون دلار در سال است. این فقط طول می کشد یک تغییر در چشم انداز. اما مشکل این است که آن را هرگز اتفاق می افتد به عنوان Gandhiji گفت: مگر آن آغاز می شود با من.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>