این Dharavi مدل: به سلامتی به BMC برای خنثی کردن تیک تاک Covid بمب توسط پایدار و هوشمند زحمت

با مشکوک افتخار آسیا بزرگترین زاغه و فوق العاده با تراکم جمعیت 2,27,136 نفر در هر کیلومتر مربع Dharavi اولیه بود به نام تیک تاک Covid بمب. اما مقامات محلی’ هوشمند و بی امان تلاش برای خنثی کردن آن باید بمانیم. روز یکشنبه اتحادیه وزارت بهداشت ستایش ماهاراشترا دولت و Brihanmumbai شهرداری شرکت فعالانه تعقیب ویروس – کاهش نرخ رشد آن از 12 درصد در ماه آوریل به 4.3 درصد در آوریل و بیشتر به 1.02% در ماه ژوئن. در حالی که این موفقیت این است که در واقع قابل ستایش است و این تکرار در دیگر مشکل بخش هایی از کشور ؟

با 8-10 زندگی مردم در 10ft x 10ft فضاها و 80 درصد جمعیت وابسته به جامعه توالت خانه انزوا بود و نه واقعا یک گزینه در Dharavi. آن نیاز به نهادی امکانات قرنطینه در مقیاس. این شد راه اندازی در مدارس, جامعه, سالن و غیره در مد به موقع. به عنوان دستیار شهرداری کمیسر Kiran Dighavkar گفت: آنها منتظر نیست برای موارد برای رسیدن به حتی 100 تا شروع به اقدام. اولین تب درمانگاه شد در واقع مجموعه ای تا سه روز پس از اولین مورد است. Oximeters موبایل کامیون ها و کلینیک های خصوصی بودند طناب در کنار BMC بهداشت برای غربالگری اولیه که کمک کرد در هر دو سریع جدایی از موارد مشکوک از جامعه و کاهش مرگ و میر. تهاجمی و در دسترس تست شد بخشی از زرادخانه.

سرمایه گذاری در اعتماد سازی شده است قابل توجه بیش از حد. از توزیع میوه و خرما در انزوا مراکز در طول رمضان به همکاری با پزشکان محلی و سازمان های غیر دولتی شده است وجود دارد یک تلاش آگاهانه برای کاهش جامعه ترس از Covid مراقبت از ماشین آلات. Dharavi را به باقی می ماند هشدار به باز کردن همچنان ادامه دارد. با این وجود موفقیت چهار Ts در اینجا – ردیابی, ردیابی, تست و درمان – باید تشویق به مبارزه در همه جا. در حالی که در نقاط مختلف با چالش های مختلف ساخت باهوش ترین استفاده از منابع در دسترس کلیدی است. Dharavi امتیاز راه است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.