خطرناک Telangana شترمرغ سندرم

زمانی که افزایش در تست است و به دنبال آن افزایش Covid مورد تأیید شما را سرزنش افزایش تست ؟ اگر شما در شرکت بد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گنجانده شده است. او می گوید: “این خیلی ساده است.” اما در واقع آن را پیچیده است. آنچه این مورد این است که آیا رفتارهای خود را تغییر داده اند پس از مستند یا نه. در حال شهروندان تأمین اجتماعی فاصله? آنها با پوشیدن ماسک? در حال خط مقدم کارگران به درستی محافظت شود ؟ کافی امکانات قرنطینه شده ارائه شده ؟ است آسیب پذیر جمعیت جدا شده? است تماس, ردیابی محل مصرف برای جلوگیری از آلوده از آلوده کردن دیگران, بسیاری از, بسیاری از دیگران است ؟ اگر وجود دارد کمبود در این زمینه و به شما کم کردن سرعت تست فقط آهسته تایید موارد این مقدار به تشویق گسترش عفونت… در واقع حتی مرگ و میر. چرا که غفلت از این ضرب المثل از این سیستم بیش از حد بسیاری از بیماران رسیدن به بیمارستان دیر به ذخیره شود.

وجود دارد چندین ایالت در هند که در حال آزمایش بیش از حد کوچک. در برخی وجود دارد واقعی است, منابع چالش است. Telangana, اما یک دولت غنی و در اینجا تست شده است عمدا آهسته دوباره و دوباره حتی به عنوان برافروخته دادگاه دخالت به فشار دولت برای انجام کار درست. در تاریخ 17 ژوئن دولت فرستاده شده استشهاد که آن را انجام 50,000 آزمون در 10 روز. که پس از آن رو کامل تحصیل از Telangana بالا دادگاه: “نادیده گرفتن حضور coronavirus با تست در اعداد بزرگ است که تقریبا مانند دعوت Trojan horse.” Ramping تا تست قابل پیش بینی نشان داد ramped تا مورد اعداد. کل ایده این است که به طور همزمان به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی و رفتاری را تغییر دهید تا اعداد شروع به پایین آمدن. به جای Telangana یک بار دیگر شروع به پوسته پوسته شدن پایین تست!

بنابراین Telangana بالا دادگاه بار دیگر تلاش دولت در مسیر برگشت در روز چهارشنبه (1 جولای) گفت: آن را تا به حال نه تنها موفق به کنترل گسترش Covid-19 ویروس اما نیز نگه داشته و مردم در تاریکی در مورد گسترش آن و نه پیاده سازی مهم دستور دادگاه: “هیچ مهار سیاست. همه مهار مناطق بسته شد. وجود سردرگمی کل به عنوان مناطقی که بیشتر تحت تاثیر قرار گرفت توسط ویروس. هر چند ما به کارگردانی دولت آن مقامات بهداشتی به طور منظم انتشار جزئیات از مردم تحت تاثیر ward, عاقلانه, مقامات نادیده گرفته جهت ما.” ویروس خود را به تعداد مورد اینها چیزی نیست که ما باید بیشتر از ترس از. بهبود نرخ بالا باقی می ماند ، اما عدم دنده های این نوع مسخره مقاومت به انجام درست سرکوب داده و این حاکی از عذاب بزرگتر – از آنجا که این مقدار از روی عیاشی و بیفکری گسترش این ویروس در جمعیت هایی که در حال ارائه دانش لازم و زیرساخت های پشتیبانی برای جلوگیری از و یا غلبه بر آن.

در واقع در روز چهارشنبه دادگاه بنا به گزارش ها در نظر گرفته نگرش TRS دولت به عنوان تخلف از شهروندان حق اساسی برای زندگی است. رهبری وزیر K چاندراسکار رائو در واقع یافت شده است غم انگیز که مایل طول بیماری همه گیر. دولت و خارج از غرفه در بالا مثبت-پایین تست’ سناریو گزارش هند بالاترین نرخ مثبت در 27.7 درصد و پایین ترین تعداد تست در 14,690 بین ماه های ژوئن 10-23. آن است که یک مدل از آنچه به انجام در زمان بحران است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de