این خانم که آن را کردم راست: Saroj خان و تمایلات جنسی زن هندی فیلم

تمایلات جنسی زنان همیشه یک چیزی روی حیله و تزویر. در حالی که یک مرد لخت بدن امده عضلات و یا صدای زیر abs خوب برای نمایش بدن یک زن بود فقط به اندازه کافی پوشیده و به اندازه کافی سر (و او خودش را فقط به اندازه کافی فروتن و به اندازه کافی پررنگ) برای آن در قلمرو یا نما یا پورنوگرافی. آن شده است یک تعادل است که تنها چند شده اند قادر به کار کردن درست است. و در جهان از هندی فیلم یک نام است که همیشه پایه چهارم برای چگونه او کردم که تعادل مناسب در ساخت بزرگترین زن superstars است Saroj خان. Saroj خان حرکات رقص بودند صحبت در مورد خود sensuousness گاهی اوقات مرز وابسته به عشق شهوانی. و در آنها مثبت تمایلات جنسی زن تبحر در سراسر صفحه نمایش.

Saroj خان یا “masterji’ به عنوان او به طور گسترده ای شناخته شده تا به حال منحصر به فرد و حرفه ای و آن را نمی خواهد اغراق می گویند که او در بخش بزرگی بود که مسئول شکل گیری ستاره شخصیت شايد و به میزان بیشتری Madhuri Dixit هر دو رو به افزایش برای تبدیل شدن به ستاره ها که می تواند تماس با عکس در یک صنعت تحت سلطه مرد.

این ستاره شدن هر دو و شايد Madhuri ایجاد شد تا حد زیادی در رقص خود را در اعداد است. و هر دو دارای اولویت کار با Saroj خان که کمک به ایجاد برای آنها محبوب ترین آهنگ شماره و قوی ترین صفحه نمایش در فضاهای. و در درون این فضاهای بازیگر زن را به خود او برگزاری جلو بدن است که تشکیل شده و قدرت توسط یک میل که هنوز مهار نشده مبنی بر لذات جسمانی بی شرم اما ظریف است. و در جایی که زنانگی در مورد باز بودن آن به همان اندازه به عنوان آن را در مورد آن suggestiveness.

Saroj خان طراحی چنین chartbusters به عنوان Madhuri را ‘Ek do teen’ از ضربه اول Tezaab, ‘Humko aaj-kal hai intezaar’, ‘Choli ke peeche’ یا شايد به ‘کیت ناهی katte’ و بسیاری دیگر. در دست Hindi film song شد یک فضای انتقادی پیکربندی زن میل جنسی و زیاده روی به عنوان فوتی و فوری و ‘انجام’ چیز. و برای بازی کردن آن را برای دوربین در پس مستقیم به شیوه ای که از آن ساخته شده به صورت قابل توجه آژانس چیزی کاملا بی سابقه ای برای فیلم هندی قهرمان. در کمتر دست آن ایستاده خطر کمتر مطرح و صریح تر که ممکن است خراب آن را به طور کامل.

Saroj خان احتمالا تا به حال شناخته شده تنها بیش از حد خوب است که پایدار زن ابراز وجود بود بهترین تست شده و انجام می شود در این فضا از یک آهنگ-و-رقص یک فضا از عملکرد و لذت بردن از آن را به عنوان شد و به نوعی ایستاده جدا از داستان اصلی فیلم است. گاهی اوقات آن را وارد قلمرو فانتزی مانند ‘کیت ناهی katte’ تعداد از آقای هند است. و در آن وضع آن خرابکارانه قدرت. و توانایی خود را برای ایجاد قدرتمند توهمات و رویاهای اطراف این بازیگران زن و enthrone آنها را در رقابت با همتایان مرد خود. توهمات که به سادگی شامل یک نر زل زل نگاه کردن به بدن زن اما داشتن که زل زل نگاه کردن بازگشت و در یک اندازه گیری است که برابر بود, اگر نه بیشتر. بسیار قدرتمند از جنس مخالف مصرف بیش از حق مرد و تبدیل شدن به یک آغازگر از بدن زن است که گاهی اوقات بسیار پر جنب و جوش است که آن را تقریبا به نظر می رسید خوشحال pleasuring خود را خود. اما در همان زمان Saroj خان می دانست که به اندازه کافی از خود در جهان به نگه داشتن آن نفس اماره لذت بخش و غیر تهدید کننده او می دانست آنچه که مرزهای نباید گذشت.

Saroj خان اولین بانوی طراح رقص به او توجه در اعتبارات است. نه تنها برای او سخت کار می کنند اما از آنجا که او یک بازمانده در یک مردسالار و زن ستیز میباشد. و در او منجر بانوان که میراث بقا و پس از خشک کردن کامل سیستم اوج خود رسیده. برای هیچ چیز نیست Madhuri Dixit اذعان Saroj خان به عنوان گورو. در آن جفت از معلم, الهه شعر و موسیقی بود که زمانی بزرگترین ارتفاعات. در Madhuri, Saroj خان قادر به حجاری یک شخصیت بود که قاطعانه و در عین حال نمی چالش وضعیت quos و آن شد دستور العمل برای موفقیت خود را.

Saroj خان هیچ بزرگ شورشی و آن را احتمالا به این دلیل او را درک آنچه که به بهترین وجه در خدمت او شود. از طریق او خم سیستم و هنوز هم جان سالم به در آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de