متغیر اصلی در حفظ Coronavirus در بررسی

یک خیابان خلوت در میدتاون منهتن در روز یکشنبه. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: این ویروس تولید مثل نسبت در دولت تا به حال کمتر از یک است.

عکس: تیموتی یک. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت ها در سراسر اروپا و در ایالات متحده می گویند که پایین رانده شده از یک متغیر کلیدی به سطح است که نشان می دهد که مستندات است که سقوط اقتصاد خود را به اعماق یخ موفقیت در مهار گسترش کشنده جدید کروناویروس.

متغیر اقدامات متوسط تعداد افراد دیگر هر یک حامل جدید کروناویروس آلوده. این عفونت نسبت خواهد بود مشتاقانه تماشا به عنوان سیاست گذاران کالیبره کردن وظیفه عقب اقدامات است که که صدها میلیون نفر از مردم در خانه.

اگر تولید مثل نسبت کمتر از یک بیماری همه گیر پیترز ، نزدیک به یک آهسته تر کاهش و خطر بیشتری از تجدید حیات. اگر نسبت به میله های بالا یک بیماری همه گیر خواهد شد جمع آوری شتاب. خبر خوب این است که در سراسر اروپا و در بخش هایی از ایالات متحده نسبت کاهش یافته است در زیر یکی.

مشکل این است که گسترش ویروس بسیار حساس به اینکه آیا نسبت درست در زیر یا بالای یک. که حساسیت به این معنی دولت را مجبور به برآورد چگونه پیشنهاد آرامش اقداماتی مانند باز شدن مدارس, راه اندازی مجدد کارخانه ها و بازگشایی فروشگاه ها تاثیر می گذارد, نسبت, و آنها را به ادامه به نظارت بر تاثیر در زمان واقعی است. اگر این تعداد افزایش می یابد بالای یک, برخی از محدودیت ها ممکن است به reimposed.

انگلستان است که با رعایت یک مستند در سراسر کشور. Regent Street در لندن در روز دوشنبه.

عکس: niklas هلی n/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مرکز بهداشت و درمان ایالات متحده بحران نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: عفونت نسبت به دولت شده بود آهسته به 0.9 اما افزود: “ما بسیار کوچک حاشیه خطا در اینجا همانطور که ما حرکت رو به جلو.” اگر تولید نسبت به افزایش کمی به 1.2 او گفت: “این ویروس در حال افزایش است و یک اپیدمی و شیوع و خارج از کنترل است.”

در اروپا دولت نیز گفت: آنها به ارمغان آورده اند این نسبت کمتر از یک در حالی که تاکید بر این که نبرد در برابر ویروس است که به دور از برنده و که این نسبت می تواند به افزایش دوباره. نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت: این متغیر در فرانسه افتاده بود به 0.6 نشان می دهد که گسترش “است کندی و کاهش سرعت” با تشکر از سلول اقدامات بوده که در محل پس از 17 مارس است.

آخرین نسبت نشان دهنده کاهش قابل توجهی از متوسط سه تا چهار است که بسیاری از مطالعات برآورد شده اند که تولید مثل نسبت اگر هیچ چیز انجام شده بود. با کامل نرخ گسترش جدی علائم Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, رنج می برد توسط اقلیتی از بیماران دارای ضعف سیستم های بهداشتی در بسیاری از کشورها.

کاهش تولید مثل شماره

مستندات و دیگر تلاش ها برای کنترل Covid-19 را کاهش متوسط تعداد افراد یک بیمار آلوده شناخته شده به عنوان R0 شماره

R0 شماره Covid-19*

0

1

2

3

4

◀ اپیدمی کاهش

اپیدمی رشد می کند ▶

هیچ کنترل

ووهان, چین

پس از مستند

قبل از

انگلستان

ایالت نیویورک

آلمان

ایتالیا

فرانسه

*آخرین فیلم های موجود مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد
منابع: ECDC, مارس 25 گزارش (بدون کنترل);
medRxiv (ووهان); u. k. افسر ارشد علمی;
ایالت نیویورک; رابرت کخ انستیتو (آلمان);
فرانکو Locatelli (ایتالیا); دولت فرانسه

بررسی 12 مدل سازی مطالعات ذکر شده توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری است که مختصات بیماری پاسخ در اتحادیه اروپا نشان می دهد که اگر این بیماری بودند از چپ به دستگاه های خود را به تولید مثل نسبت شناخته شده به عنوان R0—خواهد بود در مورد 3.28. یک مطالعه led توسط دانشمندان چینی از تجربه در ووهان در چین که در آن ویروس به نظر می رسد به سرچشمه گرفته نشان می دهد شدید مستند وجود کاهش تولید مثل شماره 0.32 از 3.86.

این R0 برآورد بر اساس اطلاعات در مورد رشد در تعداد موارد تایید شده و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری است.

آقای فیلیپ, نخست وزیر فرانسه روز یکشنبه اعلام کردند که برآورد R0 خواهد بود یکی از آزمون های فرانسه را به عنوان آن را به مرحله آن مستند اقدامات که در محل هستند تا زمانی که ممکن است 11.

در انگلستان دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: هفته گذشته که آن را بسیار محتمل است که این نسبت در زیر یکی اما احتمالا بالاتر از 0.5, که بدان معنی است که این بیماری همه گیر در حال حاضر کاهش اما معلوم نیست چقدر.

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

او تاکید کرد که اجازه می دهد آن را به بالا یک بار دیگر می تواند خطرناک باشد. “این ممکن است بسیار دشوار است برای پیش بینی و تشخیص دهد که رشد ما ریسک دوم اوج با همه آسیب هایی که باعث خواهد شد که به سلامت و اقتصاد,” او گفت:, و اضافه کرد که در برخی از مکان هایی مانند بیمارستان ها و مراقبت از خانه های تولید مثل نسبت می تواند بالاتر باشد.

در آلمان برآورد کاهش نرخ را تشویق کرده است که دولت با احتیاط حرکت می کند به باز کردن برخی از قفل کردن بخش هایی از اقتصاد است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

رابرت کخ انستیتو که توصیه دولت آلمان در پزشکی, پاسخ به همه گیر و گفت: این برآورد تولید مثل عاملی در 0.8. در ایتالیا اولین کشور اروپایی بود ضربه سخت از بحران نرخ حدود 0.8 گفته فرانکو Locatelli, یکی از دولت های اصلی علمی مشاوران.

دانشمندان هنوز در حال کار بر روی مدل های که ممکن است کمک در کالیبراسیون اقدامات برای استراحت مستندات. در دانمارک بازگشایی مدارس برای دانش آموزان زیر سن 11 مرحله است که به احتمال زیاد در میان اوایل اقدامات دولت های دیگر را. یک نمای کلی از مطالعات از تعطیلی مدارس به رهبری دانشمندان دانشگاه کالج لندن نشان می دهد تعطیلی مدارس تنهایی “جلوگیری می کند تنها 2%-4% از مرگ و میر بسیار کمتر از دیگر اجتماعی فاصله مداخلات.”

نوشتن به استفان Fidler در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im