این Covid اضافه: شرکت های مقابله با بی رحم اقتصاد Coronavirus

یک مشتری در خارج از فروشگاه در Reston, Va. هزینه های حمایت از مصرف کنندگان و کارکنان از coronavirus وزن در بسیاری از کسب و کار.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

شرکت از فروشندگان عمده و بسته های حامل به محلی رستوران ها و سالن های در حال بیداری به یک واقعیت جدید اقتصادی در عصر جدید کروناویروس: باز بودن برای کسب و کار است که تقریبا به عنوان سخت به عنوان بسته شده است.

در مواجهه با هزینه های بالاتر برای نگه داشتن کارگران و مشتریان امن و مدت نامعلوم از سرکوب تقاضا کسب و کار در حال مرور همیشه باریک تر راه برای سودآوری است. به ریاضی کار برخی از کسب و کار خدمات برش و شغل. دیگران در حال بالا بردن قیمت از جمله تحمیل coronavirus-هزینه های مربوط با هدف گرفتن مشتریان برای به اشتراک گذاشتن برخی از هزینه های.

برای شرکت های بزرگ قیمت و خطرات—عملیاتی در یک بیماری همه گیر در حال حاضر به تمرکز.

Walmart , Inc., هدف Corp. و Home Depot , Inc. این هفته گفت که آنها جذب بیش از 2 میلیارد دلار در ترکیب هزینه های اضافه شده برای دستمزد و پاداش و دیگر مزایای کارگران در طول ماه های اولیه از این بیماری همه گیر. مک دونالد Corp. تعیین شرایط برای franchisees به بازگشایی خود را در اتاق ناهار خوری که شامل تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی هر نیم ساعت دیجیتال و کیوسک پس از هر سفارش. Ford Motor Co. این هفته باز خود آمریکا مونتاژ گیاهان برای اولین بار در دو سال و بی درنگ به حال بیکار کارخانه در میشیگان و ایلینوی کارکنان پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

ریسک می تواند بالاتر برای کسب و کارهای کوچک که تمایل به کار در نازک حاشیه سود و کوچکتر ذخایر نقدی. به عنوان آنها شروع به بازگشایی پس از هفته تعطیل آنها در حال مقابله با یک هزینه-درآمد نسبت که به طور فزاینده ای در خارج از ضربت سخت زدن.

قیمت مواد غذایی و دیگر اقلام افزایش یافته است. کارکنان نیاز به تجهیزات حفاظتی در محل کار. افزایش بیکاری نگرانی های ایمنی و محدودیت در تعداد مشتریان یک کسب و کار است که اجازه خدمت در حال تنظیم یک کلاه بر روی فروش. برخی سعی کرده اند به افزایش قیمت به شکاف اما پستال مصرف کنندگان شده اند که ماندن در خانه و با هزینه های بالاتر است ظریف گزاره.

مشتریان در فروشگاه وال مارت در شیکاگو است.

عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

بیلی Yuzar دیدم اضافه کردن اضافه کردن به شام’ زبانه ها به عنوان یک راه ساده برای جبران بالاتر قیمت مواد غذایی در غرب دشت, Mo. رستوران Kiko, ژاپنی, Steakhouse & سوشی سالن. آن را راحت تر از بالا بردن قیمت های منو آقای Yuzar گفت: از آنجا که او می تواند به روز رسانی هزینه در کسب و کار را از نقطه فروش کامپیوتر در یک مرحله.

مشتریان به طور منظم بودند حمایت او گفت: اما زمانی که یک عکس از یک Kiko دریافت نشان Covid-19 اضافه ظاهر در رسانه های اجتماعی از مردم که هرگز به رستوران خود را شروع تماس برای شکایت.

“مردم از این جامعه و مشتریان واقعی از ذهن نیست و در همه پرداخت” آقای Yuzar گفت. “واکنش که من کردم فقط به خاطر این توییتهایی.”

آقای Yuzar حذف اضافه و افزایش قیمت های منو.

دیگر کسب و کارهای کوچک گیر کرده اند با اضافه کردن استراتژی است.

هرمان Halici صاحب دن سوپر فیلم در وودلند هیلز کالیفرنیا گفت: قیمت گوشت مانند pastrami کباب گوشت گاو و گوشت گاو corned افزایش یافته است تا 60% و روش های جدید به این معنی است که کارکنان باید صرف 25 درصد زمان بیشتری در تمیز کردن. در پاسخ به این فروشگاه اضافه شده است اضافه 75 سنت افزایش به $1 یک ساندویچ است. بسیاری از مشتریان شده اند درک آقای Halici گفت.

به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به شل محدودیت های غیر ضروری کسب و کار مراکز خرید در برخی از ایالت ها باز بود آخر این هفته و ارائه نگاهی میل در فروشگاه, خرید, در این بیماری همه گیر. عکس: الیزابت Findell

“از یک صد نفر شاید دو مورد آن شکایت آقای Halici گفت. “بر خلاف قبل از هر کس می رود به فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر به طوری که آنها درک در مورد قیمت گوشت.”

برخی از ایالت ها باید در پایین ترک خورده قیمت سنگ آهن در بازار در طول همه گیر اما Covid-19 اضافه بهایی هم به نظر نمی رسد به کشیده اند بسیاری از شکایت رسمی. یک سخنگوی نیویورک دادستان کل گفت: این اداره دریافت نکرده هر گونه شکایت در مورد اضافه بهایی در حالی که سخنگوی میسوری دادستان گفت: دفتر واز یکی از 1,501 قیمت کل درآوردن شکایت.

اضافه کمک کرده ملیسا آبیلس دست و پنجه نرم کردن با هزینه های بالاتر و پایین تر از ظرفیت در سالن Studio, M, آملیا در دادگاه در خانه, Va. پس از بازگشایی آن می توانید تنها میزبان یک مشتری در یک زمان بنابراین او می تواند انجام دهد فقط چهار مو-رنگ قرار ملاقات و یکی کوتاه کردن مو یک روز در مقایسه با هشت تا 10 قرار ملاقات در زمان عادی. پیدا کردن لوازم مانند Lysol نیز یک چالش بوده است به دلیل تقاضای بالا.

خانم آبیلس گفت: یکی از مشتری سوال Studio M جدید $بهداشت 3 اضافه شد اما درک یک بار او توضیح داد که منطق. “من خوش شانس است که من زندگی می کنند در یک شهر کوچک و من از نزدیک با مشتریان من” خانم آبیلس گفت.

هزینه های در حال افزایش برای مراقبت های بهداشتی شیوه های بیش از حد منجر به در نظر گرفتن اضافه کردن هزینه ها. جف شاپیرو, یک دندانپزشک, با تمرین در منهتن مالی منطقه همواره پوشیده فولاد ماسک در حالی که او کار می کند اما روشن است به گرانتر N95 ماسک زیر صنعت توصیه. او در حال حاضر نیز dons صورت سپر و یکبار مصرف لباس شب برای هر ملاقات و گفت: دفتر خود ممکن است صرف دهها هزار دلار در بهبود تهویه-سیستم های تصفیه.

دکتر جف شاپیرو, یک دندانپزشک, با تمرین در منهتن دیده است افزایش هزینه های به دلیل coronavirus.

عکس: جف Shapiro

او برآورد هزینه های خود را افزایش یافته است $25 به 50 دلار برای یک بیمار مراجعه کنید.

“من فکر می کنم بیماران خواهد بود درک اگر نه خوشحال در مورد آن” دکتر شاپیرو گفت: با توجه به امکان اضافه کردن. “اگر شما این کار را انجام نمی مسائل انشعابات می تواند به مراتب بدتر است.”

این استراتژی قیمت گذاری نیز فرود در بسته بزرگ حامل با United Parcel Service Inc. فدرال اکسپرس پارسیان و DHL Express استفاده از surcharges برای برخی از حمل و نقل بین المللی در طول بیماری همه گیر.

DHL Express گفت: هزینه های آن افزایش یافته است, در بخشی به دلیل حمل و نقل فضایی اقدام به خرید آن بر روی هواپیماهای مسافربری تجاری کمیاب تبدیل شده است چرا که از پرواز کاهش است. یک سخنگوی گفت: آن اضافه شده است یک اورژانس-وضعیت اضافه در طول بیماری همه گیر در برخی از سطوح بین المللی حمل و نقل خدمات با معافیت برای بسته هایی که پشتیبانی بهداشت و درمان-مراقبت از اهداف است.

یو پی اس استفاده شده است هزینه آن خواستار یک “اوج اضافه” در حمل و نقل بین المللی از آوریل 12. هزینه بالا در $1.81 یک پوند در اکسپرس حمل و نقل از چین که در آن رمان coronavirus شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته به آمریکا است که در جهان بیشترین تعداد موارد تایید شده.

“اوج surcharges که درخواست برای محموله های بین المللی منعکس فعلی پویا شرایط بازار و عدم قطعیت ناشی از کوروناویروس” یک یو پی اس سخنگوی گفت.

نوشتن به مت گراسمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>