این Covid گفتگو

خواب در 8:30 صبح برای من کار بر روی یک ارسال مقاله; خواب بیدار در 11 AM ویرانگر اخبار Tapan دا داشتن دکمه سمت چپ ما برای اقامت آسمانی خود. حتی من به عنوان دست و پنجه نرم به فراتر از مرحله بین خواب و بیداری که در آن یک است که قادر به قرار دادن در هدفمند وقار اشک جریان بی وقفه.

من نمی توانستم باور من چشم و گوش. این نمی تواند واقعی باشد. من تا به حال messaged او بلافاصله پس از دریافت خبر از بستری شدن در بیمارستان برای بررسی در وضعیت خود را. او مهربان بود پاسخ معمولی از روحیه فردی که او بود. من نمی تواند پیدا کردن تنها اثری از نگرانی در پاسخ او.

Covid19 را ترک کرده است و هیچ انسانی بی ریا در سراسر جهان است. و در عین حال وجود او در پاسخ nonchalantly. “او مواجه شده و مغلوب تمام انواع بیماریها در دولت خود را. او که نه؟”, من rationalised در ذهن من و آرزو او را بازیابی سریع. خود را شاد رفتار به من آرامش روز بعد هنگامی که ما تا به حال ترساندن نزدیک خانه – در خانواده ما.

موضوع Covid19 ظهور غیر منتظره زمانی که من زن مهمانخانه دار گفت: “ما تصمیم گرفته اند که در این احتمال بعید است از یک Covid عفونت بیمار را قرنطینه در صفحه اصلی و بقیه را به یک حرکت هتل; ما را تحمل هزینه. شما نیاز دارید نگران نباشید.” این غیر منتظره بود. هر دو سخاوت از ارائه و با ذکر بعید است احتمال یک از ما آلوده شدن البته در آینده.

من نمی گویم آن را از هر aggrandized حس جاودانگی. آن است که فقط سه نفر از ما به راحتی می تواند واجد شرایط به عنوان “امریکا مدل خانگی” اگر شما می دانید منظورم چیست! ما به دریا رفته اند از نظر پایبندی به تصریح دستورالعمل های بهداشتی. من برای یکی که پا به بیرون از خانه برای هر چیزی غیر از یک نقاب داش به فروشگاه مواد غذایی و یا گاه به گاه راه رفتن نقاب از اوایل ماه مارس. یک زمان وجود دارد وقتی که من تا به حال به یادآوری است که مستند این معنی نیست که قفل کردن خودم به من هری Potteresque اتاق! این فکر که ما هنوز هم می تواند مستعد ابتلا به صورت کاملا غیر منتظره.

آن را کمک نمی کند زمانی که آن شب من یک متن از اطلاع رسانی من که او رفته بود به قرنطینه با توجه به تب ناگهانی و نمی خواهد آمد تا او را تب فروکش کرد و یا او را آزمایش منفی هر کدام که اتفاق افتاده است ، در میان خشمگین شستشو سطوح و انزوا از چیزهایی که در آن تصمیم گرفته شد که همه ما را مورد آزمایش قرار به مانع هر گونه امکان! این شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه می دهد رایگان تست; ما تا به حال به سادگی به کتاب قرار ملاقات و نشان می دهد تا. آن همه به نظر می رسید سورئال. آن را واقعا اتفاق می افتد به ما ؟ من نمی ترسم و یا نگران; صرفا تصور امکانات مختلف!

من اطلاع خانواده برای جلوگیری از غیر ضروری و اندوه در پایان خود را. پیش از آن در مارس, من تا به حال jestingly گفت: پدر من که در هر دو صورت من خواهد بود به خانه برگشت یک بار همه چیز خوب بود و یا یک کوزه را در پیدا کردن راه خود را. طنز های سیاه و سفید است و نه غیر معمول در خانواده ما شما را ببینید. پدرم خندید و آن را دور و سپس کمی chided من متوجه نیست که حتی اگر Mrityu است که به طور جدایی ناپذیری به Jeevan آن است که عمیقا مضر برای پدر و مادر به گوش فرزند خود می گویند چنین چیزهایی! من نمی خواهم به بار آنها را با اضطراب است.

آخرین تعامل با Tapan Da قبل از شروع این جنجال و هیاهو. من نگه داشته و چک کردن در مورد او با دیگران بیش از حد. پاسخ خود را به من سفارش شده بود با آرامش و اطمینان بخش و الهام بخش است. من رفتم برای تست ترک همه چیز را به الهی است. او تب فروکش کرد و در یک یا دو روز. او خوب است. ما مثبت است که ما منفی خواهد بود. است که چرا وقتی که من از خواب در صبح بعد از خسته کننده در اواخر شب از نوشتن آن بود و با احساس رضایت. بیدار شدن از خواب به قلب-آخرین اخبار از Tapan دا نابهنگام مایه تاسف مرگ یک ضربه بود.

من به یاد می آورد اولین جلسه من با او در طول یک رویداد در ماه سپتامبر سال 2018 است. یک ادعا فروتن آقا او هیچ نشانه ای از دستاوردهای خود را – ناب مردمی رهبر که رهبری از جلو. تاثیر رهبری خود را گسترش فراتر از سازمان ها برای او کار می کرد. یک هندو از یک minoritycommunity, آزار و اذیت برای ایمان خود را در سرزمین مادری Tapan دا بی باک است برای حمایت از حقوق برابر برای هندوها و نیاز به اعلام بهارات به عنوان طبیعی خانه برای همه مسلمانان بود و تسکین دهنده پوست برای خود من زخم.

ما چگونه پرداخت ادای احترام ما به او خدمت خالصانه? کلید بیان از ما قدردانی می تواند ادامه همکاری و همکاری برای رفاه و رشد ما Samaj. من دعا می کنم به Iswara برای Sadgati. ممکن است او در ادامه به برکت ما را از Vaikuntha. اوم شانتی!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>