این Covid-19 چالش: بهداشت حرفه ای در خط مقدم است و باید به طور کامل محافظت

با Covid-19 موارد در حال حاضر با داشتن گزارش شده از آگرا, دهلی نو, Gurugram و حیدرآباد حتی به عنوان اخبار هرچه در از عفونت در بیش از 65 کشور در حال حاضر روشن است که ما یک چالش جدی در دست است. اما مناسب با بسیج منابع دولتی در کنار آموزش های کامل از این چالش به خوبی در ظرفیت هند برای دیدار با.

در حالی که بسیاری از چیزهایی که در مورد این رمان coronavirus باقی می ماند تایید نشده مسیر برای محدود کردن عفونت و درمان علائم آن به خوبی تاسیس شده در حال حاضر. چه دولت هند و پزشکی بخش نیاز به انجام است چوب به راه بی امان با نظم و انضباط. چه بقیه سرخپوستان باید انجام دهید این است که خود گزارش اگر وجود دارد علائم و جلوگیری از تجمع جرم هنگامی که آن را به می آید که در حالی که واقعا تشدید دست و تنفسی بهداشت در عین حال. آیا شرکت در گسترش اطلاعات جعلی و وحشت نکنید.
بهداشت حرفه ای در همه جا در خط مقدم این مبارزه و نگران کننده ترین خبری که تا کنون نگرانی بالا سطح اضطراب در میان کارکنان در بيمارستان های دولتی که در آن coronavirus بیماران در حال درمان در حساب از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. این است نامعقول. در روزهای آینده وجود خواهد داشت افزایش تقاضا برای همه چیز از sanitisers به ماسک. جوراب زنانه ساقه بلند و انبوه ضروری است. باید آن را یک اولویت دولت.

دفعات بازدید: داستان کامل – Coronavirus در کرالا: آنچه دولت را به جلوگیری از وحشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im