Coronavirus X-Factor برای رستوران ها: درایو-از طریق

مک دونالد در حال حاضر ساخت حدود 70 درصد از فروش خود را در ایالات متحده به مشتریان سفارش از اتومبیل های خود را قبل از coronavirus بحران آغاز شده است.

عکس: Gene Blevins/زوما پرس

درایو را از طریق یک نزدیک به 90 سال از اختراع آمریکایی ممکن است در رستوران های فست فود بهترین شات در بازمانده coronavirus مستند.

حتی آن دسته از شرکت هایی که دارای درایو-از طریق گزینه می گویند آنها هنوز هم به احتمال زیاد تحمل صدها میلیون دلار در فروش ضرر و زیان در ماه های آینده پس از مقامات در سراسر کشور را ممنوع ناهار خوردن در غذا خوردن سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

هنوز درایو-از طریق یکی از چند راه برای رسیدن به مشتریان تقریبا در هر امور خارجه ایالات متحده همراه با carryout و تحویل. بزرگ زنجیره ای مانند مک دونالد Corp. رستوران مارک های بین المللی , Inc.’s برگر کینگ و یام Brands , Inc.’s KFC که در حال حاضر تا 70 درصد از فروش در درایو-از طریق بهتر می چرخاند به آب و بحران است.

مشتریان می توانند سفارش غذا در یک درایو-از طریق بدون آینده در تماس نزدیک با یک سرور و یا ورود به یک اتاق ناهار خوری به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس.

مت هریس a 33-year-old-استاديار از Kansas City, Mo. گفت: درایو-از طریق به نظر می رسد مانند یکی از امن ترین گزینه برای دریافت مواد غذایی در حال حاضر. او متوجه خطوط از ماشین کشیدن تا به درایو-از طریق زنجیره های خود را در منطقه روشن, اما آنها به مراتب شلوغ تر از محلی باغ زیتون و خرچنگ قرمز.

“عدم ترافیک احساس می کند تقریبا آخرالزمانی” آقای هریس گفت.

برخی از شرکت ها با درایو-throughs در حال تجهیز نشدن عملیات خود را به عنوان آنها تغییر تقریبا همه از کسب و کار خود را وجود دارد.

درایو-throughs در حال حاضر حساب برای حدود 90 درصد از فروش در ایالات متحده وندی شرکت ، در مقایسه با حدود دو سوم قبل از همه گیر. دوبلین اوهایو بر اساس زنجیره ای است که هدایت آن در حال برنامه ریزی برای استفاده از ملی جدید صبحانه ارائه به franchisees و تبلیغات برای درایو-از طریق تحویل به جای.

برخی از franchisees از رستوران های زنجیره ای با drive-throughs در حال سیلی تا نشانه ها و شرکت ها ارسال توییت به اجازه حفظ مشتریان می دانم که آنها برای کسب و کار باز و امن برای نگه داری. آنها در حال تلاش برای حفظ درایو-از طریق سرویس بار در حالی که داشتن خدمه عمل اجتماعی فاصله. یام را تاکو بل است شامل آن درایو-از طریق کارگران در کمپین های تبلیغاتی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما شده است با استفاده از درایو-از طریق و یا گزینه های تحویل در همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

اصول اولیه درایو-از طریق تا حد زیادی بدون تغییر از اوایل 20 قرن ریشه در ایالات متحده, اما برخی از زنجیره های بزرگتر از جمله مک دونالد و برگر کینگ که صرف ده ها میلیون دلار در سال های اخیر به تجهیز درایو خود را-throughs دیجیتال با منوی تخته از آنجا که بسیاری از مصرف کنندگان هنوز هم ترجیح می دهند سفارش از اتومبیل های خود را به ناهار خوری و یا جدیدتر پدیده از تحویل.

مک دونالد در یک آگهی تلویزیونی ساخته شده است که اولین آن در هفته گذشته گفت: “ما خواهید بود با در نظر گرفتن سفارش خود را در درایو-از طریق…. درست مثل ما برای آخرین 65 سال ما هنوز هم می تواند در اینجا به سفارش خود را.”

مواد غذایی سریع-تحویل فروش در حال رشد است اما هنوز در مقایسه با مقدار صرف مشتریان در carryout و درایو-از طریق, است که بیشتر, آشنا به بسیاری از diners و نمی آیند با اضافه شدن هزینه. مصرف کنندگان صرف $83 میلیارد دلار در درایو-throughs در ماه فوریه در مقایسه با کمتر از 20 میلیارد دلار برای رستوران تحویل با توجه به صنعت شرکت NPD Group.

رئیس جمهور تهمت امضا تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه به قانون جمعه با هدف تسکین کارگران و کسب و کار صدمه دیده رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال می شکند چه در بسته. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

مک دونالد که به معرفی اولین درایو-از طریق در آریزونا در سال 1975 بود که در حال حاضر ساخت حدود 70 درصد از فروش خود را در ایالات متحده به مشتریان سفارش از اتومبیل های خود را قبل از coronavirus بحران آغاز شده است. در سال گذشته آن را تلاش برای کاهش درایو-از طریق بار از طریق سرمایه گذاری از جمله سرعت سرویس تایمر و بریده شده پایین منوی آن است. در حال حاضر این شرکت به طور موقت از بین بردن موارد از آن منوها و تعلیق همه روزه صبحانه به بیشتر ساده عملیات.

حتی در درایو-از طریق کسب و کار ضعیف تر است به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند. Franchisees برای مک دونالد, Burger King, KFC, تاکو بل و رستوران مارک های بین المللی را Popeyes آشپزخانه لوئیزیانا گفت: مشتری خود را ترافیک بود 10% به 30% کاهش در هفته گذشته. بسیاری از صاحبان گفت: آنها بسته شدن فروشگاه های اولیه و کاهش ساعت کارکنان به دلیل فروش کاهش می یابد.

مربوط به پوشش

  • ثانیه به وقت اضافی به فایل گزارش به عنوان شرکت های ارزیابی تاثیر
  • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?
  • برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای
  • کروناویروس در برابر اقتصاد جهانی با سختی بازیابی
  • آنچه که در مورد Coronavirus

مک دونالد افزایش موجودی نقدی به 4.5 میلیارد دلار پس از قرض گرفتن یکی دیگر از $1 میلیارد دلار در اوایل این هفته و یام همچنین شرکت مادر Pizza Hut, کشید پایین $525 میلیون از آن خط اعتباری. یام گفت که انتظار دارد این ویروس به کاهش آن همان فروشگاه فروش اواسط توگو بالا-تک رقمی در آن زمان سه ماهه و بیشتر از آن در دوره بعدی.

“هیچ کس در حال رفتن به را پول در این زمان گفت:” داود بر صاحب 30 KFC و تاکو بل مکان در سراسر سه جنوب شرقی متحده است.

رستوران بدون درایو-throughs به خصوص بازی گاه به گاه-ناهار خوری زنجیر چهره جدی ترین تهدید برای وجود خود.

برخی از ناهار خوردن در زنجیر مانند Texas Roadhouse , Inc., در حال راه اندازی بداهه درایو-throughs سعی کنید به نگه دارید تا برخی از کسب و کار. دیگران از جمله باغ زیتون-صاحب Darden رستوران , Inc. و Applebee پدر و مادر-شرکت ناهار خوردن برندهای جهانی , Inc., در حال نقاشی کردن بر روی خطوط اعتباری در حالی که بازی گاه به گاه-ناهار خوری زنجیر Cheesecake Factory , Inc. و J. اسکندر Holdings, Inc. باید furloughed هزاران نفر از کارگران به دلیل ياوه ناهار خوردن در ترافیک پس از ویروس رسید.

اد Doherty صاحب 150 رستوران ها که شامل Applebee و Panera مکان گفت: خرید و فروش کاهش یافت و در نیوجرسی و نیویورک رستوران با حدود 85% بعد از ناهار خوردن در ممنوعیت نورد. کمی از فروش خود را قبل از coronavirus آمد از takeout.

“وجود دارد هیچ وجه فروش” گفت: آقای Doherty, که گفت که او گذاشته 5,000 خود 8,000 کارکنان و به احتمال زیاد ریخته خواهد شد ،

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>