Coronavirus ساخته شده است که حتی بیروت رفتن آرام

در سراسر کشور لبنان فعالان مثل این تظاهرات در بیروت در روز سه شنبه شروع به سرمایه گذاری دوباره.

عکس: عزیز taher/ایسنا

بیروت—قبل از coronavirus همه گیر ترین شب خیابان ها در بیروت را به شلوغ ترین محله پر شد با بوق و شاخ و پنجره-تند باس ضربه و فریاد از فعالان ضد فساد راهپیمایی به سمت میدان شهدا.

در حال حاضر با Covid مربوط به محدودیت در محل این شهر را می بندد و آرام پایین—به عنوان مجموعه های خورشید. شب سکوت به راه به یک صدای جدید: بینی همهمه نظارت هواپیماهای بدون سرنشین—به احتمال زیاد اسرائیل—گردان خاموش لبنان ساحل دریای مدیترانه.

همه انتظار بیروت به یکی از این شهرها که در زمان گذاشته پشت, بی بند les bons دماهای rouler نگرش در مورد این بیماری همه گیر. بیروت میله نیست بسته در طول جنگ 2006 زمانی که جنگنده های اسرائیلی بمباران شد این شهر در جنوب حومه, چرا باید آنها در حال حاضر ؟

کشیدن نشان می دهد زیرزمینی جم جلسات همه شب مواد مخدر سوخت خانه احزاب تمام سرعت نگه داشته تا لبنان مرزهای خود را بسته در اواسط ماه مارس.

این روزها ارتش خارج سر و صدا از طریق خیابان در شب اجرای مقررات منع رفت و آمد. پلیس را از بلیط به راه رفتن مردم در کورنیش. در حال حاضر بدترین بیماری همه گیر است کنار لبنان است.

اوایل ترس است که جنگجویان حزب الله از لبنان ممکن است این ویروس در بازگشت از ایران در تعداد زیادی آمده اند به تصویب.

در عوض حزب الله پزشکان رژه نمرات آمبولانس آژیر وافغان در امتداد جنوب لبنان ساحل به نمایش گذاشتن حمایت خود را از مردم در زمان نیاز است. این گروه تعیین کرده است تا خود بیمارستان و متعهد تعداد زیادی از پزشکان و پرستاران برای کمک به افراد مبتلا به این ویروس است.

این حرکت به معنای کمک به تعمیر این گروه تصویر در میان منتقدان که آمده اند برای دیدن آن به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از تهران تبدیل شده است که بخشی از نخبگان حاکم به طور گسترده ای به عنوان فاسد است. برخی از حامیان ایران با پشتوانه زور سعی کردم به زور سرکوب تظاهرات ضد فساد که در پایین آورده دولت در پاییز گذشته.

این کشور به نظر می رسد به مسطح منحنی. Covid-19 کشته شدن 24 نفر و بیمار حدود 700 تا کنون. پزشکان و گروه های کمک گفتن اعداد به احتمال زیاد یک undercount. اما لبنان نبوده است غرق شدهاند موارد مانند ایران ایتالیا یا آمریکا

Firass Abiad, مدیر اجرایی رفیق حریری بیمارستان دانشگاه اصلی بیروت مرکز پزشکی دست زدن به Covid-19 موارد گفت: دو چیز کمک کرده اند و لبنان و جلوگیری از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر نقطه داغ: این تصمیم به بسته همه چیز را نسبتا زود و ترس است.

زنان لبنانی راه می رفت در کورنیش در بیروت در آوریل 9. لبنان به نظر می رسد برای مسطح کردن منحنی.

عکس: وائل حمزه/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

تقریبا هر کس در لبنان زندگی می کردند از طریق حداقل یک جنگ است. بسیاری از می توانید بگویید دلخراش داستان های شخصی از تصاویر تقسیم محله تمدید حکومت و از دست دادن عزیزان بیش از حد به زودی. مردم زندگی می کردند از طریق بدتر و آنها می دانند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به سختی.

“وجود دارد یک ضرب المثل عربی” او گفت:. “او که سوخته بود با سوپ داغ در حال حاضر ضربات بر ماست.”

لبنان افزایش یافته بسیاری از اجتماعی-دورى قوانین حداقل تا اواسط ماه مه اما به آغاز طرح کاهش برخی از محدودیت ها در روزهای آینده. زمانی که آنها به سهولت آن سخت است به انتظار بازگشت به حالت عادی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در سراسر کشور لبنان فعالان که سرنگون دولت در پاییز گذشته شروع به سرمایه گذاری دوباره. لبنان ارز در سقوط آزاد. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که لبنان اقتصاد به کوچک شدن 12 درصد در این سال است. و شکننده دولت جدید در تلاش است به مذاکره برخی از مرتب کردن بر اساس از دریافت بسته کمک مالی پس از قراردادی برای اولین بار در $1.2 میلیارد دلار در بدهی های ارز خارجی. شنبه شب در میان flare-up در اعتراض به محدودیت های بانکی, حمله ناشناس پرتاب کوکتل مولوتوف به یکی خالی یک بانک در جنوب لبنان و تنظیم کردن یک انفجار کوچک در یکی دیگر از.

لبنان ممکن است گریختم Covid-19 گلوله اما دیگر وجود دارد آنهایی که از رفتن این راه است که غیر ممکن است برای منحرف کردن. وزوز از هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل گردان بیش از بیروت و آخر هفته حمله به بانک ها در جنوب لبنان در حال یادآوری است که Covid-19 نشده تحت الشعاع دیگر مشکلات حل نشده اینجا.

نوشتن به Dion Nissenbaum در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>