وجود دارد یک منطقه که در زندگی هر کس که نیاز به یک تنظیم مجدد و این جهانی را فشار دهید که مادر زمین فشار داده شده است. او فرستاده می شود هر کس به خانه خود را. به عزیزان خود و به اصول.

خوشنودی گران بود و یک راه جدید برای آگاه بودن از خود و دیگران در آمد. ما غیر ضروری بود و با صدای بلند و روشن پیام همه رو. یک زمان وجود دارد کلاه و اگر ما از آن هم سریع ما ممکن است دربسته در محیط.

راه ما در تفسیر این اقامت تنها خود ما ، مهم نیست که چقدر ما بازدید, آن, اما, ما آگاهی جمعی بود awoken برای رفتن به خانه خودمان.

به ماندن درست است. به درک. دیگران و سپس در دوره خودمان راه ما به ندرت متوقف شده توجه کنید.

این 21 روز چالش ماندن در خانه به معنای بیش از تفسیر تحت اللفظی از نظر جسمی نه ترک خانه خود را.

پر کردن در هر ساعت بیداری با هر انحراف و سر و صدا یکی می توانید پیدا کردن و یا لذت بردن از صدای سکوت بودند 2 دسته مجزا از افراد موجود در این جهان است.

کسانی که راحتی و زیبایی شناسی از سکوت.

و یا کسانی که مردم هنوز در انکار ضرورت خود را به احساس و نگاه درون و تنظیم مجدد; هنوز هم مبارزه با تغییر با صدای بلند به ساکت به هوش خلاق است که در تلاش بود برای پیدا کردن راه هایی را به ميدان مناطق را تغییر دهید.

در سکوت لحظه ای است که یک عمر از صلح و پویایی. ذوق خود را با این قناعت به عنوان ابدی انرژی روح است که هدف از این 21 روز به چالش بکشد.

اجازه دهید ما نه جمعیت ما ماندن در خانه زندگی می کند با سر و صدا در حال حاضر و گوش دادن به ما عالی هوش راه هایی برای رسیدگی به این مناطق در ما که ما را ناراحت یا مضطرب است. در درون نگاه کنید و بپرسید سوالات بي پروا خواهد شد و شما منجر به پاسخ. اطلاعات جهانی می داند آنچه در آن است که نیاز به درمان در شما و چگونه به آن را انجام دهد. آن است که از پیش برنامه ریزی شده برای آن و منتظر تنها برای جلب توجه شما و پرسیدن سوال. آن را می گویند.

به نوبه خود در درون خود یک خانه واقعی و اقامت وجود دارد در حالی که برای. لذت بردن از تمام گسترده و باز و رایگان فضاهای درونی خود را که است که کلمپ کردن فضا یا انزوا یا قرنطینه و همواره شناخته شده واقعی شما. دیدار با خودتان شاید برای اولین بار و در rawest, ناب ترین شکل از شما غیرشرطی و نامحدود شما بود که هرگز توسط خود خود را. متوجه است که خیلی قبل از این قرنطینه شما تا به حال خودتان را محدود است و این زمان برای دیدن واقعی که شما, که شما, که شما را ملاقات کرده در حالی که هیچ مطبوع.

ماندن در خانه است که شما در نگاه به چشمان که شما و دیدن دوباره زیبایی خلوص و قدرت است که شما که واقعا شما. را که با سفر در درون و ارتباط با خودتان.

هنگامی که شما یک نگاه اجمالی از آن نامحدود شما می دانید که ترس و نگرانی و محدودیت رد unworthiness همه سازه از ذهن بود که مشروط آموزش های خود و اطاعت. Re-آموزش ذهن خود را به این باور unquarantined نسخه واقعی خود را درونی خود را که هرگز در گرفتن خود را به اوج, رایگان به, فقط به عنوان آن را می خواستم در آن درخشش. واقعی شما متصل است به منبع فراوان است وجود دارد هیچ کمبود عشق یا پول یا منابع و یا رد و یا رها در خود واقعی خود را. آن را پر و سرشار خود را با بالاترین درخشندگی و قدرت عاطفی. این یک نفس که ریشه و لنگر در وعده و اثبات خود را منبع و یا انرژی جهانی یا جهانی هوش – که این همه برای شما آماده. همه شما باید انجام دهید این است که سفر به خانه.

وجود دارد نیاز به انرژی ما جمعی بشریت متصل می شود با این وعده و حقیقت و درخشندگی و این تصحیح ما شاهد این بار.

بیایید با خودمان اتصال شادتر خواهد بود و از طرف دیگر تنظیم مجدد و یکپارچه با هسته ای ما و خود ما درست غیرشرطی درونی خود را – همه آورده سادگی از تنها ماندن در منزل و…در.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im