تاج infodemic

به عنوان کرونا ویروس ترساندن درک جهان کمی کمتر از تمامیت آن شده است مجبور به مقابله با یک “infodemic’ از اطلاعات غلط. با توجه به این که بسیاری از مردم در حال منزوی در خانه های خود به مقامات بهداشت بمباران آنها را با مشاوره های اجتماعی را حفظ فاصله با اجتناب از مناطق عمومی, کارفرمایان آغاز کنترل از راه دور-قوانین کار و مدارس به لغو کلاس های زیادی از این بیماری همه گیر را گفتمان است که اتفاق می افتد آنلاین دادن دروغگو و همه گیر سودجویان از این فرصت برای به دست گرفتن در کوره جستجو برای برخی از بیت های جدید و غیر معمول قطعه از اطلاعات است. اما آن را نه تنها grifters هاوکینگ شم درمان و خبر جعلی آن است که hoarders ضروری تجهیزات حفاظتی و این جدید گله از فاجعه کارآفرینان آن در حال ظهور به عنوان یک چالش در سراسر جهان و به خصوص در هند و در میان همه گیر din.

پس از گزارش اولیه از رمان کورونا ویروس (شناخته شده در بهداشت عمومی و محافل توسط unsexy نام مورد COVID-19) آغاز شده و در حال ظهور در اوایل این سال پاسخ در رسانه های اجتماعی در محدوده گسترده ای از اندازه گیری احتیاط به وحشت دارد. شده است وجود دارد این خون-حمام در سراسر بازارهای جهانی سهام و برخی موارد در چین در حال سقوط کشورهای دیگر هستند گزارش تعداد بیشتری از موارد. با اینحال که متوقف نشده مردم از گردش شایعات و اطلاعات غلط در مورد ویروس با یک دوز سالم از هار توطئه پردازی و نژادپرستی آغشته به پارانویا به بوت. این واقعیت که این ویروس به نظر می رسد که در چین نشات گرفته اند به نظر می رسد وام یک تلنگر به این فرصت گسترش اطلاعات غلط می گوید جن Grygiel دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه سیراکوس و می رود می گویند که زمانی که روانی متحده به اوج خود رسید و مردم اضطراب, اضطراب تار بهتر حس قضاوت و آنها مناسب تر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات نادرست است. و به دلیل وجود افزایش شک و تردید در رسانه های اجتماعی مورد روایت رسمی صادر شده توسط دولت این کمک کرده به یک حس عمیق از اضطراب و ترس که در آن اطلاعات غلط می تواند به رشد. این هیستری به نقل از فضاهای دیجیتال در ایالات متحده به بقیه جهان درخواست آفریقایی به تراشیدن ریش و آسیایی به دنبال الهی مداخلات از طریق شعار برای دفع ارگانیسم کوچک. شایعه میلز در یک زمان همه بالا.

ویروسی کتاب چهره پست-مورخ ژانویه 22nd, این سال, به عنوان مثال شامل یک تصویر از یک اختراع ثبت شده توسط مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای آنچه که ادعا می شود یک کرونا ویروس واکسن نشان می دهد که این ویروس معرفی شده توسط دولت ایالات متحده برای شرکت های دارویی به سودجوی کردن واکسن. در حالی که این باعث می شود هیچ حس حتی در سطحی ترین سطح, رمان, کرونا ویروس, تعریف نام تجاری جدید پس از آن غیر ممکن خواهد بود برای به وجود در حال حاضر یک واکسن برای آن صفحه نمایش برداشت ثبت اختراع در واقع امر به سندرم حاد تنفسی (سارس) ، نوع دیگری از کرونا ویروس است که همچنین در چین نشات گرفته و به کشته شدن صدها نفر از مردم در سال های 2002 و 2003. اگر چه وجود داشته است گزارش ها از شرکت های دریافت کننده کمک های مالی به توسعه یک واکسن برای n-CoV در حال حاضر هیچ واکسن در دسترس برای هر کرونا ویروس ها اجازه دهید به تنهایی ووهان یکی.

“ویروس است و بدتر از سرماخوردگی”. این اسطوره شد حمایت توسط هیچ یک دیگر از ما مدال ریاست جمهوری آزادی گیرنده Rush Limbaugh در رادیو نشان می دهد در فوریه 24. “به نظر می رسد مانند کرونا ویروس در حال weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر من می خواهم به شما بگویم حقیقت در مورد کرونا ویروس. من مرده ام در این راست است. کرونا ویروس سرماخوردگی مردمی.” او در ادامه ادعا می کنند که رسانه ها بود ضربت زنی وحشت در مورد COVID-19 صرفا برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “آنها در حال تلاش برای استفاده از این کورونا ویروس برای ترساندن جهنم از همه در خود madcap به امید پیدا کردن چیزی است که خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این دقیقا مانند وحشت و ترس در اذهان عمومی شما شنیده ام برای دو سال بیش از روسیه دخالت در سرقت از انتخابات.” زمانی که چهره های دولتی با رسیدن به ظرف نیم حقایق مانند این قدرت برای ایجاد وحشت است فراتر از کنترل نسبت.

حقیقت این است که COVID-19 نیست سرماخوردگی دلایل متعددی دارد. به غیر از تجلی با مجموعه ای کاملا متفاوت از علائم (تب و سرفه و غیره.) همچنین میزان مرگ و میر حدود کمی بیش از 2 درصد که سرماخوردگی نیست. به همین دلیل Limbaugh ممکن است را ساخته اند که ادعا می کنند اما به دلیل COVID-19 یک نوع از کرونا ویروس, چتر اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک گروه از ویروس ها از جمله سرماخوردگی. این یک واقعیت بسیار اساسی در مورد کرونا ویروس. اما ما بعد از همه صحبت کردن در مورد غیر مسئولانه گفتمان عمومی در اینجا. تایید-تعصب به نظر می رسد reinvigorated با اجاره نامه های جدید در اینجا. واتساپ به جلو نقطه Dettol به دانش قبلی در مورد شیوع آخرین شرکت کننده به یک سری از قصه توسط نظریه پردازان توطئه. و درمان جادویی از محدوده خوب سیر به عجیب و غریب نقره کلوئیدی.

وقتی که می آید به عمده رویدادهای جهان, آن را غیر معمول نیست برای مشاغل sleuths به حفاری های عمیق به داستانی منابع برای پیدا کردن یک اخطار قبلی اما شکننده آن ممکن است. چند هفته پیش یک صفحه نمایش گرفتن از عبور از نویسنده Dean Koontz 1981 رمان ‘چشم از تاریکی رفت و ویروسی در توییتر به عنوان عبور به نظر می رسد اشاره به ایجاد یک ویروس کشنده شناخته شده به عنوان ووهان-400 نام خود را از این شهر که از آن نشات گرفته است. به جز اشاره گر به ووهان وجود دارد هیچ چیز مشترک بین ووهان-400 و COVID-19. همچنین این کتاب تا به حال هیچ اشاره ای از آن را در چاپ اول. بر خلاف COVID-19 که در حدود کمی بیش از 2 درصد مرگ و میر ووهان-400 کشته شدن 100 درصد از قربانیان آن عمدتا با ایجاد یک سم است که به معنای واقعی کلمه دور می خورد بافت مغز رندر قربانیان آن پالس کمتر است. بنابراین در حالی که ممکن است وسوسه انگیز برای طرفداران COVID-19 زیستی به عنوان سلاح نظریه به نقطه به Koontz کتاب به عنوان یک منادی از وقایع آمده به نظر می رسد تشابه بین این دو ناچیز در بهترین حالت. هنوز هم وجود دارد هیچ کمبود از دیگر آثار داستانی برای صندلی COVID-19 کارآگاهان به نقطه به. کارشناسان بهداشت عمومی شده اند بارها و بارها تاکید این واقعیت است که هیچ چیز وجود دارد که دانشمندان در مورد ویروس و آن را مقاوم در برابر حرارت ، بنابراین انتشار اطلاعات جعلی در مورد این موضوع را به مقدار رانندگی مردم در جهت خاص پیشگیرانه خط است که ما نمی دانیم که ممکن است اشتباه بی اهمیت و یا خطرناک در حداقل.

این یکی کمی سختتر و متفاوت است از کشوری به کشور است. CDC گفته است که آمریکایی ها که سالم هستند و نیازی به پوشیدن ماسک صورت و کارشناسان بهداشت عمومی باید به جای هشدار داد که ماسک در واقع می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت اگر آنها فرسوده به درستی. کسانی که ایده آل باید ماسک می پوشند افرادی که در حال حاضر آلوده به ویروس جدید کرونا ویروس ها و به طور بالقوه می تواند دیگران را آلوده کسانی که مراقبت از آلوده بیمار در تنظیمات و کارکنان مراقبت های بهداشتی. مقامات در سراسر آسیا شده اند که برخورد با این ویروس برای ماه باید خواست که مردم می پوشند فولاد ماسک به ویژه در حمل و نقل عمومی و یا در دیگر مکان های شلوغ برای جلوگیری از انتقال ویروس است. برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به پوشیدن یک ماسک و یا نه بهتر است به بررسی آخرین ارشاد صادر شده از سوی مقامات بهداشتی. در هند وزارت بهداشت و رفاه خانواده شده است آموزش های عمومی از طریق ‘کمک به ما برای کمک به شما در مبارزات انتخاباتی. این مهم است برای هدایت توجه عمومی نسبت به مشاوره های دقیق. اما هند سیستم عامل های دیجیتال هستند مملو جعلی و پست های تایید نشده در مورد نحوه پوشیدن ماسک تک شات درمان برای مبارزه با COVID-19 هل دادن معامله گران به ذخیره کردن سنبله قیمت و وحشت. بیشتر از جمله ‘نگران مشاوره” است که به خوبی نیت اما آسیب چنین گمراه کننده نوشته می شود می تواند کشنده باشد.

کشورهایی مانند سنگاپور را آغاز اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با اظهارات نادرست در تاج. چند بازداشت شده اند ساخته شده توسط هند مقامات پلیس. مطلق پرادش پلیس دستگیر جعلی خدا مردی به نام “تاج واله بابا” و Telangana پلیس رزرو سه نفر در بخش 54 ملی مدیریت بحران, قانون سال 2005 برای تبلیغ یک نادرست هشدار. خیلی از ما تمرکز بر روی حاوی اطلاعات غلط است که به کارگردانی رسانه آنلاین. تکان دهنده و حتی برخی از پخش روزنامه نگاران را میفروخت اطلاعات غلط که این ویروس می کند تاثیر نمی گذارد کودکان است. انجام آن را به خودتان (DIY) کیت تشخیص تبدیل شده اند یکی دیگر از دیجیتال مزاحم.

اطلاعات بد است بد برای دموکراسی است. در این مقطع مردم نیست و نیاز به پردازش دیجیتالی معجزه معدنی و راه حل, اما دقت گردد دقیق اطلاعات علمی. ما باید مسئولانه عمل در زمان هایی از این برای توانمند سازی نهادهای عمومی برای به اشتراک گذاشتن منبع قابل اعتماد از اطلاعات در زمان واقعی بر اساس. برای همه ما می دانیم خبر جعلی ممکن است آلوده بیشتر مردم از ویروس واقعی اگر ما به مرحله و کم ارزش کردن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>