تاج بحران نگران کننده است. آن را نیز بسیار مورد نیاز است زنگ خطری است که باعث تحریک خلاقیت ما

در زمان تست خلاقیت برای برخی از جنبه است که یا نه مهم در سلسله مراتب و یا فقط یک نی را نگه دارید. برای مطمئن شوید که آنچه بیشتر مورد نیاز در حال حاضر است مسئولیت های فردی و تلاش های امدادی. اما برای برخی از خلاقیت لازم است در سخت ترین و بار تلاش برای آن را تخیلی خلاقانه افکار و ایده هایی که منجر به مفاهیم جدید راه حل و یا حداقل مجازات.

اما ما نیاز به درک در اینجا تفاوت بین تولید و خلاقیت و بیان خود. سابق – طراحی خلاقانه محصول می تواند مقبولیت خود در حال کاهش است. اما برای آن که معتبر است این سفر را ببینید برخی از نقاط عطف جدید.

زیرا زمانی که مبارزه برای بقا و سپس آلی خلاقیت تشدید می شود و تلاش می کند به تراز خود را با انسان, فریاد زدن انسان گریه برای وجود است. آن را در تلاش برای زیر و رو کردن از طریق مجموعه ای از احساسات و تقویت آنهایی که برگرداند اساسی ایمان در زندگی است.

اما وجود دارد یک چالش متفاوت امروز. ما در حال زندگی در زمان که در آن توجه span نژاد بشر به شدت کاهش یافته است به طور متوسط هشت ثانیه با برخی از مطالعات قرار دادن آن را به عنوان کمتر از یک ماهی قرمز. ما می شنوید زیادی در مورد ‘پیام front loading’ در ارتباطات این روزها به عنوان مثال می گویند چیزهای مهم در چند ثانیه اول از پیام.

اما به دور از workaday هرج و مرج فرصتی برای به خود و خود را ارائه. توانایی زندگی کردن با خود شرط لازم برای درون نگری و خلاقیت است. سکون به خودی خود یک هنر است که ما شده اند از دست دادن به طور مداوم بیش از چند نسل. ماندن در یک محل قرار داده است که ما به صورت چیزهایی که ما هر دو احساس می شد بی اهمیت یا معنای خود را از دست داده بود برای ما. ما می توانید ببینید و حس است که به تدریج مردم در حال راه رفتن بر روی جاده های عاطفی به ندرت سفر.

در اوایل روز و در عین حال اما این می تواند تاثیر بسیار خو از خلاقیت است. از عجله/ در رفتن کپسول هنر ما ممکن است حرکت به بیشتر جاذبه بیشتر thehraav’. ما می توانید ببینید یک تولد دوباره از ظریف. از یک نسل از ‘jaldi moti baat batao’ به ‘زارا aaram se bareek baat samjhao’. تغییر از یک نقطه تیز به مهربان سایه.

جو غالب در جامعه ما شده است مساعد برای هنر و تجارت به راه رفتن بیش از حد از نزدیک با واقعیت دومی منجر شده است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازار ملاحظات: رشد مصرف بخش تحقیقات در مورد آنچه مصرف کننده می خواهد و هنر است که می تواند سودآور برای ایجاد خرید و یا سرمایه گذاری در. بازار نیروی محرکه و خلاقیت تبدیل می شد ساخته شده به منظور به فروش می رسد.

آن زمانی که بی سابقه چهره آمریکا – حملات تروریستی سیستمیک, شکست سیاسی, ساختار, فجایع طبیعی – که خلاقیت revisits آن خود به خود دولت است. قریب به اتفاق احساسات اجازه می دهد تا خلاقیت به دنبال یک دوره نه کارگردانی به اندازه بازار ملاحظات.

خشن شرایطی کرده اند که اغلب منجر به متنوع اشکال هنر به ظهور و رشد است. ناامنی احساس وحشت و نگرانی و آسیب پذیری هستند که نقاط اوج برای الهام تفکر و بیان است. در سال 2001 در آرژانتین اقتصادی و اجتماعی بحران اسپری رنگ استنسیل هنر بود frugally مورد استفاده برای ایجاد “خود به خودی نقاشی های دیواری’ توسط ناشناس هنرمندان با استفاده از اشعه ایکس موجود در سطل زباله.

خلاقیت انسان است و در واقع به اوج خود رسید بين فاسد, حال و رو به آینده است. حتی اگر تغییر ثابت در هنر آن tiptoes و طول می کشد زمان برای رسیدن به وضعیت خوبی internalised بیان.وجود مراحل به یک تغییر پاسخ های اولیه را حس انکار و یکی فرض این فقط یک زمان محدود اختلال اما در مراحل بعدی جدید حقیقت matures.

من همچنین امکان کشف آنچه فراموش شده این است که درست باشد نه تنها برای ایده ها و خلاقیت, بلکه برای روابط. ما را از طریق ما احساسی کابینت و شاید شانس پس از آن نامه ای فراموش شده از بین رفته نسبی با محو شدن جوهر و چه کسی می داند که حکم زنده می آید که فصل تازه ای از زندگی می شود و لامسه و پذیرای شما با واقعی خود را دانه دانه.

من امیدوار هستم برای تولد دوباره از نکات دقیق وظریف از ‘sukshma’ یا دقیقه امیدوار است که ما را شیب به ما عمیق تر شویم که دوباره تعریف ما اخلاقی جهان و اولویت است. فوری نگران کننده است اما نژاد بشر می داند در اعماق آن این است که بسیار مورد نیاز wakeup call. بازتابی از آن دیده خواهد شد در آنچه که ما از این پس ایجاد و مصرف می کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>