در وارونه از سختی یک سال پیش چین در جهان غرق می کرد. از Covid-19 به اویغوری اردوگاه های کار اجباری از حمله به هنگ کنگ استقلال را تهدید به استرالیا و حمله خونین در هند, چین داده است و دلیل کافی برای متحد کردن منتقدان آن است. نشانه هایی وجود دارد که طولانی نهفته نارضایتی با چین است coalescing به اولیه و ضد پکن ائتلاف. موازی تمرینات نیروی دریایی در دریای چین جنوبی و اقیانوس هند توسط ما و آن چهار متحدان تازه ترین نمونه از تغییر و پویایی است. چین بیش از حد شده است و بسیج آن کمربند و جاده همکاران و دوستان به عنوان کشور در حال توسعه نشان داده شده توسط 53 کشور پوشش برای حمایت از اعمال چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ. آینده خواهد شد بگویید اگر این یک پدیده زود گذر و یا اگر ما شاهد ظهور یک جنگ سرد جدید تقسیم بر تجارت و تکنولوژی و مسائل امنیتی است. یک چیز روشن است هر چند: schadenfreude بیش از چین و مشکلات می تواند تبدیل به خوشنودی تنها در هند خطر خود.

این Covid-19 بحران در معرض فلج کننده وابستگی جهانی تولید صنعتی در چین زنجیره تامین. یکی از اولین تلاش های جلسات مجازی بین ما و تعدادی از کشورها به دنبال جایگزین است. اما تلاش برای جایگزین چینی زنجیره تامین به خو تحقق مقدار قابل توجهی از زمان و پول آن را. در ضمن تولید کنندگان در سراسر جهان را به تکیه بر تولید کنندگان چینی. با چین ramping تا کنترل خود را بر دریای چین جنوبی و گسترش اشغال خود در امتداد مرز هند هند است که تمایلی به شریک چهار جدید انگیزه. هند در حال حاضر به احتمال زیاد به ریختن آن سکوت و دعوت از استرالیا به آن مالابار ورزش. موازی تمرینات برگزار شد در این ماه یک پیشرو از این حرکت. عمدتا نمادین تمرینات طراحی شده است برای ارسال یک سیگنال به پکن که قطعا irk چین است. با این حال رضایت بخش تصاویر کشتی های جنگی برش یک راه باریک از طریق آبهای آبی و جت جنگنده فریاد خاموش عرشه ناو هواپیمابر هنوز یک کاغذ بازدارندگی. در حالی که کشتی های خارجی را به خانه سر این چینی قدرتمند نیروی دریایی و هزاران مسلح ماهیگیری ارتش و coastguard عروق خواهد ماند.

در راه هزاران نفر از کوچک و کشتی های ماهیگیری سرنشین دار توسط پرسنل دریایی – اصطلاح “مردان کوچک آبی’ – کلید بازیگران در چین نیروی دریایی تجاوز. چین موفق به تبدیل دریای جنوب چین به چینی دریاچه به دلیل جنگ نامتقارن مربوط به افراد مسلح و نیروهای دریایی ارتش (PAFMM).هزاران نفر از عروق ازدحام آب مشغول ماهیگیری اما از همه مهمتر در مبارزه با عملیات و اجرای چینی کنترل در برابر کشتی های خارجی. تاریخ نشان می دهد بسیاری از چین خریداری از سال 1974 بوده است این کار از شبه نظامیان است. آنها حتی درگیر در اذیت و آزار کشتی های ناوگان هفتم – همیشه زیر آستانه هر چند از تحریک یک پاسخ قوی. زیادی کشتی های جنگی آمریکا قایقرانی به طور غیر قانونی چینی اشغال جزایر یا اصلاح صخره به عنوان بخشی از آزادی از عملیات ناوبری ممکن است ما را برآورده سياستگذاران اما آنها هیچ چیز به لرزش چینی, نگه دارید و یا تشویق cowed همسایه برای به چالش کشیدن چین است. با تشکر از چینی و آزار و حمله به ماهیگیران و تهدید به منفجر کردن حفاری نفت توسط دریای چین جنوبی مدعیان چینی حاکمیت تاسیس شده است.

با توجه به گزارش های اخیر مجبور به رها کردن عملیات حفاری در زیر چینی تهدید ویتنام تا به حال به پرداخت یک میلیارد دلار غرامت به اروپا و شرکت های امارات متحده عربی. ONGC را سرمایه گذاری مشترک با روسیه روس نفت به نظر می رسد رها شده اند. آمریکا FONOPS به نظر نمی رسد به هر گونه تفاوت در چینی سلطه از دریای چین جنوبی است. این نوع از قدرت اقتصادی و استقرار نظامی مورد نیاز به ایستادن به چینی تجاوز خواهد نیاز به تعیین دراز مدت تلاش ها و منابع. در پایان آن است که اقتصاد احمقانه است. بدون ملی بسیج از منابع صرف تمرینات با دوستان خارجی نمی خواهد متقاعد کردن چین آن است که در مواجهه با هر چیزی به غیر از یک ببر کاغذی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de