مهار …

خیلی حال گفت: تا کنون از جهان شده است گریبانگیر توسط همه گیر. خوشبختانه بسیاری از جنبه های مثبت لمس کردن زندگی ما و شیوه زندگی نیز آمده – چه بی رحمانه ما تبدیل شده بود با طبیعت چگونه مادی و aspirational زندگی ما تبدیل شده بود کمی ما باید در زندگی ما را خوشحال… لیست در می رود. در سمت تلنگر از سکه است که این بحران به ما نشان می دهد منبع بسیار مشکل – ماتریالیسم آرمان برداری.

وجود دارد چند چیز است که جدا کردن انسان از دیگر موجودات بر روی این سیاره است. البته همه ما می دانیم که ما باید بهتر تکامل یافته مغز است که ما می توانید صحبت کنید و بیان خودمان بهتر است اما چیزی است که وجود دارد و شاید خطرناک تر از این عوامل است که ما را به ‘برتر’ بیش از سایر موجودات زنده است. آن است که توانایی ما به رویا و بدتر آنها را تعقیب کنید و سعی کنید به آنها را به حقیقت می پیوندند. رویاهای از دو نوع واقعی و آنهایی که این توهمات. بسیاری از ما واقع بینانه رویاهای عملی و خیال کار می کند و نسبت به ساخت آنها می پیوندند. اما نوع دوم است مقصر واقعی – توهمات ما که هستند و نه غیر واقعی و اغلب بزرگتر از زندگی است.

در روزهای پیشین راه برای ورود به دنیای توهمات محدود شد – یک نفر می تواند تجسم آنها را در ذهن او. کتاب نوشته شده بود که در آن یکی می تواند خواندن و زنده توهمات خود را از طریق کلمات است. این کتاب پس از آن برخی از تصویری پشتیبانی – این ساخته شده ارتباط بین خیال و توهمات خود و حتی بیشتر واقعی است. او در حال حاضر می تواند به ضمیمه تصاویر به توهمات خود. پس از آن آمد صوتی-رسانه های تصویری – تصاویر متحرک در اکشن قهرمانان فوق العاده صرفه جویی در جهان, زنان زیبا در تمام شکوه و عظمت خود را, چیزهایی که عملا غیر ممکن است در زندگی واقعی شد محتوای اصلی ما فیلم – این تسهیل انسان برای زندگی رویاهای خود را تقریبا به عنوان فیلم به آرامی بیشتر و بزرگتر از زندگی است. ناخودآگاه او شروع مشتاق برای این بی اعتقاد زندگی برای تبدیل شدن به خود. او را تقلید این مردم زیبا – به نظر می رسد خود را, لباس های خود را و اعمال خود را تمام و شیوه زندگی هر بیت از آنها به بازار عرضه شده – به دم دنیای فانتزی خود را. در سال های اخیر این پدیده به اوج خود رسیده است. فیلم به ما بگویید که چگونه به نگاه, زندگی می کنند, فکر می کنم و منجر به زندگی ما.

ما را فراموش کرده و یک بار در در حالی که تمام این ایده ها هستند که به زندگی ما از طریق اینترنت, فیلم و دیگر رسانه های دیجیتال بسیار غیر محتمل و در عین حال چنین بخش بزرگی از ما خواسته. هر آنچه ما می بینیم این است که چگونه ما مایل به زندگی می کنند. دنیای مجازی گرفته است کنترل از ما زندگی واقعی در یک unfathomed و راه زیرکانه. اعتقاد من این است که یکی از نخست نیروهای محرک پشت این افزایش در آرمان و پس از آن ماتریالیسم در زندگی ما است.

ما رویاها و توهمات را به شدت چیره سخت اما واقعی, واقعیت های زندگی. اما پس از آن آمد این بیماری همه گیر. ناگهان تمام کسانی که مردم فوق العاده از دنیای مجازی شروع به دنبال بیشتر است. با تشکر اجتماعی-رسانه های پست و سهام همه این “بزرگتر از زندگی’ صفحه نمایش شخصیت های انجام ساده و دنیوی فعالیت در جایی وجود دارد یک مکث در ما شور از تعقیب توهمات. یک قهرمان که جهان را نجات داد در حال حاضر دیده می شود, باغبانی در خانه اش یک بازیگر زیبا ساخته شده که می تواند به مانند یک apsara بر روی صفحه نمایش (و هر دختر تماشای او می خواهید به مانند او) است و شستن ظروف.

من احساس می کنم این فوق العاده است حرکت خود را در بخشی. جالب اینجاست که از طریق همان رسانه ما شاهد است که این افراد مشهور و زندگی خود هیچ تفاوتی ندارد و به همان اندازه آسیب پذیر به عنوان ما. آنچه ما می بینیم و چگونه ما آنها را ببینید – است که همه ما ، ما نیاز به پردازش آنچه که ارائه شده است قبل از ما در معقول و واقع بینانه به شیوه ای به جای دور. بنابراین غذای آماده از این فاجعه را به من به نظر می رسد برای ما به توقف تلاش برای زندگی کردن توهمات ما. برخی از چیزهایی که در هنگام خواب از آنها نیاز به تبدیل شدن به یک واقعیت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>