وجود دارد یک نام است که نگه می دارد برداشت تا در طول “تماس با پارادوکس: به چالش کشیدن فرضیات ما در جستجو برای هوش فرازمینی” کیت کوپر فوق العاده ورود در بلومزبری سیگما سری از علم-عناوین مرتبط. آن فرانک دریک آمریکا اخترشناس و اخترفیزیکدان که در سال 1961 آمد تا با آزمایش فکری شناخته شده به عنوان دریک معادله بسیار خشن سری از برآوردهای در مورد عوامل مختلف دریک در نظر گرفته شده است لازم باشد برای یک تمدن پیشرفته به توسعه است.

نرخ که در آن ستاره های توسعه در کهکشان راه شیری تعدادی از این ستاره ها که سیارات تعدادی از آن سیارات است که مناسب برای زندگی (نه خیلی گرم و نه خیلی سرد برای آب مایع) تعداد که پس از آن توسعه زندگی بخش آن گونه که رسیدن به درک و فن آوری های پیشرفته – دریک لایه این عوامل در تلاش برای نقص و امکان است که حیات هوشمند وجود دارد ممکن است در جایی دیگر در جهان است.

به عنوان کوپر می گوید دریک یکی از قدیمیترین معماران جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) و یک طرفدار قوی دعوت به interstellar خالی امید که کسی جواب نمیده. “نیاز به رسیدن و پیدا کردن دیگران در جهان می آید از درون خودمان” کوپر می نویسد. “به عنوان یک گونه ما احساس تنهایی در جهان هستی; بخشی از دلیل ما به جستجو برای پیدا کردن شخص دیگری مثل ما که ما شاید می تواند مربوط به.”

کلید روایت thread در حال اجرا را از طریق “تماس با تناقض” است احتیاط: یک قرن از داستان های علمی تخیلی وجود انسان قطعا نمی تواند به “ارتباط” به هر گونه که می تواند به توسعه این فناوری برای پاسخگویی به زمین اجازه دهید به تنهایی به زمین برسد. این موجودات خواهد بود محصولات کاملا متفاوت بیوم وارثان از ستاره های مختلف مجموعه ای از عوامل تاریخی – و به عنوان کوپر اشاره و بیش از آن احتمالا بیش از یک کمی توهم برای انسان به فکر می کنم هر جمله اولین تماس خواهد بود دوستانه. هنگامی که دریک خود را مخابره پیام به دور خوشه ستاره ای در سال 1974 برنده جایزه نوبل فیزیکدان مارتین Ryle عصبانیت upbraided او را برای گرفتن آن را بر خود به فاش کردن زمین حضور گسترده تر کهکشان است که ممکن است پر از شکارچیان.

به عنوان کوپر اشاره خیلی از این پایین می آید به یک سوال از نوع دوستی – توانایی و تمایل برخی افراد (بدون در نظر گرفتن گونه) به بالا بردن خود و منافع شخصی در جهت اولویت دادن به منافع شخصی از دیگران است. در ابتدا به نظر می رسد کنجکاو تاکید اما کوپر پیچیدگی حس می کند: همه ما می دانیم که هر چیزی که ما می شناسیم به عنوان نوع دوستی یک اتفاق خاص دیگری نتیجه مفرد بیوم از زمین است.

برای دهه متحرک سازی یک ایده علمی تخیلی بود که زمین کیهانی است واحه. “چگونه بسیاری از هار, slathering بیگانگان مورد تاخت و تاز زمین در hackneyed علمی تخیلی B-movies به سرقت آب و زنان؟” کوپر می نویسد. “مفهوم این است که زمین است به نحوی واحه ای در وسط یک صحرا, نادر, جهان از مایع در یک کهکشان از پخته سیارات است.” بیشتر است که علم واقعی نشان می دهد در مورد کهکشان, بیشتر ناقص این مفهوم به نظر می رسد. آب فراوان است در خارج از زمین. ممکن است هیچ فشار دادن منابع نیازهای رانندگی بیگانگان آمده اکتشاف.

اما ماهیت “تماس با تناقض” است که اگر بیگانگان نمی آیند فراخوانی و اگر آنها هر چیزی مانند ما بشریت دچار مشکل است. برخورد خواهد به احتمال زیاد نمی تواند به خوبی اگر سابقه هر گونه راهنمای. اولین تماس بین wildly مختلف جوامع بشری بارها توسط خشونت و استثمار شدید و گاهی نسل کشی است. “تماس با ما خطرناک است و استعاره فریاد را به سکوت و احتمالا خطرناک جنگل بدون دانستن آنچه که در زندگی جنگل ممکن است غیر عاقلانه” کوپر” ، “در حالی که تاریخ نمی تواند به ما بگویید چه اتفاقی می افتد اگر و هنگامی که ما را به تماس با یک تمدن فرازمینی, آن می تواند برخی از دستی علامتها برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد و ما چشم پوشی از تاریخ ما در خطر است.”

زمین پخش شده است سیگنال های الکترومغناطیسی برای یک قرن و ارسال مکانیکی پروب – پنج که در حال حاضر سمت چپ منظومه شمسی – برای بیش از نیم قرن. و با وجود تعداد بی شماری از داستان های علمی تخیلی قصه های احتیاطی انسان ها هنوز reflexively مشتاق دیدار حساس زندگی بیگانه. کسانی که علاقه مندان باید به عنوان خوانده شده “تماس با پارادوکس” قبل از تخمگذاری تشک خوش آمدید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im