قانون اساسی یک آینه است که نشان می دهد چقدر زشت ما تبدیل شده اند. دو و نیم قرن پیش از تدوین کنندگان قانون اساسی آمریکا Jeffersons و Madisons و Hamiltons ایجاد یک کاغذ که از چنگال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنرمند طناب بند بازی کرده و یک بار دیگر فرار کرد.

 

قانون اساسی آمریکا اعلام کرد که همه انسانها برابر خلق شده اند. آن را از هم جدا کلیسا از دولت. امروز ایمان مبتنی بر حزب جمهوری خواه قوانین زمین. آن ميميرد پایه آن و حتی بیشتر به سفید nativism.

 

بنیانگذار کشور ما بود که بیشتر از هر بنیانگذار آمریکا ، او یک مرد از ایمان است. او یک مرد از بسیاری از ادیان. شیر در زمستان از misrule مدون کلمه سکولاریسم به قانون اساسی هند است. هند تا به حال پس از آن تفویض به بسیاری مبتنی بر ایمان ،

 

اما این قابل درک است که این احزاب نه تبعیض بر اساس creed هنگامی که آنها به دست آمده قدرت. جدایی کلیسا و دولت بود شالوده قانون اساسی ما است. چگونه ما در حال حاضر نگاه ما به عنوان نگاه به آینه ؟

 

عظمت است که همیشه حاضر در میان ما. ما فقط نیاز به آن را تشخیص دهد. یک چنین بزرگ است Bharat Ratna از تاجران میوه در حال حاضر رد توسط حزب که به او تعلق دارد. رد به عنوان یک Sanghi ، آیا Mukherjee حرکت و نزدیک به Sangh چرا که او می خواست Bharat Ratna. آیا کسانی که به او اعطا Ratna انجام این کار به این امید که او را به حرکت و نزدیک به Sangh.

 

Mukherjee فقط صحبت کردن در برابر majoritarianism. هر کس در هند می داند چه majoritarianism است. این قابل درک است به شیوه ها و سیاست های Sangh.

 

پدر ملت بود یک وطن پرست است. در عین حال او هرگز نمی خواست کسی می گویند Vande Mataram, بهارات ماتا کی زندانی, زندانی عقبی یا چنین چیزی باشد. که یک وطن پرست? آن سرباز در جبهه است یا تلویزیون لنگر heckling همه می گویند بهارات ماتا کی Jai به منظور افزایش TRPs?

 

میهن پرستی چیز خوبی است اما اغلب آن را کاهش می دهد به ناسیونالیسم است که مانند یک چیز خوب که دوباره تمایل به محول به jingoism که همه ما باید توافق یک چیز بد است. چرا فقط خدا نگهدار ایالات متحده آمریکا? چرا خدا جهان ؟ خدا آنقدر محدود است که او را تنها برکت بخشی از یک جهان وجود دارد که در گستره وسیعی از جهان های موازی.

 

قانون اساسی آمریکا اعلام کرد که یک رئیس جمهور می تواند برداشته شود اگر او مرتکب شده بالا جنایات و جنحه. این سوال برای امروز مردان و زنان به قاضی چیزی است که دقیقا به منزله بالا جنایات و جنحه. چقدر شما ولگرد از آنچه پدران بنیانگذار آمریکا در نظر گرفته شده 250 سال پیش که همه تگرگ به عنوان مقدس, اما بسیاری از منحرف شدن از در را امروز.

 

قانون اساسی هند به صراحت تماس برای سکولاریسم. سوال بعد این است که به تعریف سکولاریسم است ؟ آن را تبدیل به یک کلمه کثیف در هند امروز ؟ پس چرا آن را گرفته شده از قانون اساسی ؟ چرا اجازه آن دروغ وجود دارد, آن را به یک خواب مرگ, دهان مداحی به جسد خود را و رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان اگر آن را نمی کند وجود دارد ؟

 

دولت هند شده است به خوبی به این معنی در بسیاری از آن اقدامات اخیر. اما پس از آن, همه چیز در آن دیده می شود در پرتو قانون اساسی است. از تدوین کنندگان یک سند قابل توجه 70 سال پیش. از آن جان سالم به در lioness در زمستان از misrule. آن را باید نه در آن باید برای زنده ماندن صدها سال اما آن را تنها برای زنده ماندن اگر هر رسمی که سوگند به رعایت آن می کند بنابراین در نامه ای به عنوان به خوبی به عنوان در روح.

 

این بسیار ساده است واقعا. فقط نگاه به قانون اساسی است. آمریکایی ها را کشف کنید چه بالا جنایات و جنحه چیست. سرخپوستان را کشف آنچه که سکولاریسم به معنی. وجود دارد بدون نیاز به دوباره اختراع هر چیزی. قانون اساسی شفاف است به عنوان یک آینه همیشه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im