کنگره نقص: اگر رهبران جوان حتی نمی تواند پیشرفت در کشورهای مرکزی خود را چشم انداز محکوم

سونیا گاندی مدت به عنوان موقت کنگره رئیس جمهور که زمانی شروع شد که راهول گاندی پا کردن پس از حزب دوم متوالی Lok سبها افتضاح به پایان خواهد رسید و در ماه است. این دوره دیده می شود حزب از ضعیف به بدتر است. در Madhya Pradesh زمانی که Jyotiraditya Scindia و MLAs پناهنده و کنگره دولت سرنگون شد این بود که پس از اطلاع از مشکلات بین گارد قدیمی و ترکان جوان. در حال حاضر مشابه اسکریپت بازی کردن در راجستان که در آن مانورهای رندانه برای قدرت بین وزیر Ashok Gehlot و معاون سانتی متر Sachin خلبان شده است و دم شوم طوفان بدون هر پله در برای آرام کردن آن صحیح است.

اگر این صحبت ها ضعیف از کنگره که در آن دولت می تواند نگاه آسیب پذیر حتی در یک کشور که در آن خاورمیانه جای کسی را گرفتن BJP کمتر از دو سال پیش و دومی تکرار ارتباط با واژگون شدن از حکم است و نه سالم. زعفران حزب معتقد است که این تنها برداشت عوارض ناشی از اختلافات در کنگره که به نوبه خود اثری به طولانی شدن بحران رهبری در راس. اما خط پایین این است که defections و در نتیجه بی ثباتی دولت ها به شدت مضر به منافع عام aurat و admi در طول یک بیماری همه گیر. توجه داشته باشید که انرژی موجود برای چنین shenanigans است که در تضاد به دولت در مجامع پارلمان و مجلس کمیته, داشتن شده است به حالت تعلیق در انیمیشن است.

کنگره هند بزرگترین و گسترده ترین حزب مخالف اما از آن بدتر بی نظمی باعث می شود آن را ناتوان از ایفای این نقش قوی. با تی چرت زدن راج در بالا پویا سیاست در زمین است مانع. یک سال پس از او پایین پا بلندترین کر است که هنوز هم برای Rahul به سر ریاست جمهوری است. اگر پتانسیل جایگزین مانند خلبان نمی تواند حتی پیشرفت در سطح دولت مرکزی خود را چشم انداز محکوم به فنا هستند. اما برای خاطر آنها نباید بود.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>