‘این است که ده سال است که ما نه صحبت با یک دیگر گفت: نانا.

خوب خوانندگان این گفتگو اتفاق افتاده است زمانی که من در صحبت کردن با چند نفر پس از نتیجه گیری بحث “روابط”. یکی از خوش تیپ آقا به من آمد و ابراز تمایل خود را به سهولت ارتباط خود را با برادر خود. او غمگین بود و روایت داستان خود را به من. به اندازه کافی عجیب, واقعی, برادران دوران کودکی – رفقا – رفته بود از طریق یک فاز صفر ارتباطی برای بیش از یک دهه.

این مرد نانا تا به حال ساخته شده ذهن خود را برای آشتی. او اعتراف کرد که او اشتباه بود زمانی که آنها تا به حال درگیر در این نزاع بی فایده. Mis-کارگردانی نفس به حال خراب این رابطه است. “این یک نعمت است که ما تا به حال مبارزه” – راستش همه این بدان معناست که چیزی که در تاریخ. نانا بود که برادر بزرگتر بود و تصمیم به درخواست برای عذرخواهی بی قید و شرط. او آماده بود برای گفتن ببخشید اما فاقد شجاعت به صحبت کردن. او درخواست من برای الهام بخشیدن به او را با یک تقویت کننده دوز اعتماد به نفس برای غلبه بر تردید.

من در کار من و تشویق نانا به برقراری ارتباط با برادر خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. چند هفته بعد او از من خواست تا تایید کند که این موضوع در نهایت حل و فصل شود. پچ کردن آسان بود حتی خواهر و برادر جوان تر بود به امید تجدید دیدار! آخرین بیت از طولانی ترش مزه کردم منتشر شد و هر دو از آنها دوباره شروع به تجربه عشق برادرانه و محبت است.

در داستان بالا ابرها از ناهماهنگی منتشر شده بود. این زمان بسیار طولانی برای آنها را به حل و فصل نمرات. ده سال است که بسیار طولانی مدت برای تغذیه ذهن ما با احساسات منفی است. چنین رفتاری نه تنها غنایم رابطه اما همچنین اختلال فرد آرامش درون. خشم و نا امیدی و خشم و غم و اندوه و حسادت های مختلف دیگر دردناک و غیر احساسات مثبت هرگز نباید nursed ، نتیجه منفی عبارات است که از یک چوب کبریت است که هنگامی که سوخته (احساسات قوی) اولین مصدوم است و مطابقت با چوب سر خود را! حال خشن و متکبر و احساسی ظالم یا بلانت یکی ممکن است به دست آوردن موقت حس برتری. اما زمانی که وزن برابر از دست دادن آرامش درونی و آشوب در وجدان همه که خیلی بی ربط است.

عصبانی احساس گناه و شرم آور ، بیش از چیزی است مانند عمل از خوردن سم خود و انتظار موش به مرگ! این است که روش مناسب اما دنبال شده توسط بسیاری از مردم در زندگی روز به روز شرایط. در عین حال یکی دیگر از تلفات این چنین قوی و بالقوه خطرناک احساسات است ربودن از ‘آگاهی’. در طول جلسات مشاوره, من از مردم در مورد دلیل آنها رفتار crazily در هر وضعیت خاص است. در پاسخ بسیاری از بار آنها تاسف از رفتار نامناسب. معمولی پاسخ این است که “من نمی دانم که چرا به من گفت که اما در حال حاضر من می دانم آن را به من دوست ندارم!”

در حالی که یک فرد باید آگاهانه تلاش برای رفتار مثبت و عقلانی چیزی قانع کننده باقی می ماند اچ در طرف دیگر سکه است. باید آن را هرگز نمی توان انتظار داشت از هر کسی به عاطفی متعادل و ‘behaviourally فوق العاده خوب” در همه زمان ها. به عنوان یک ماده در واقع, آن است که بسیار طبیعی برای انسان به رفتار غیر منطقی و گاهی اوقات. حرکت نزولی از احساسات نیز به بیان است. این مسئولیت آنهایی که نزدیک و عزیز و جامعه را به قبول و چشم پوشی از چنین موارد.

آن را می پردازد به بیمار با مردم است. هنگامی که شما قبول افراد دیگر رفتارهای غیر منطقی به عنوان یک دریچه شما ایجاد فضا برای خود دریچه در آینده! چنین رویکردی نه تنها به بهبود روابط است اما همچنین اضافه کردن صلح و آرامش در این جهان است. باید وجود داشته باشد فضا در هر رابطه و آن نامیده می شوند می تواند به عنوان “انفجار احساسی کردن فضا!”

زندگی را آسان پیشنهاد می کنم یک “مفهوم ده” از طریق این ستون. در داستان بالا نانا و برادر او ادامه داد: رابطه شکست برای ده سال طولانی است. برای کسانی که چنین سفت و سخت عاطفی عضلات: زمان بعدی شما در سراسر هر گونه احساسی تخلیه وضعیت پیش بروید خود را با مبارزه و اشتباهات. اما نگه داشتن قوی قدرت را به حل و فصل سریعتر’. ده سال است که طولانی مدت, چرا که نه “تعهد به آشتی ظرف مدت ده ماه”!

اگر خود را به آخرین مبارزه منجر به یک ویترین از ده ماه’ نارضایتی تمرین گرفتن عادی درون “ده هفته’ در آینده است. اگر شما شده اند عصبانی و یا ناراحت کردن کسی برای ده هفته انتخاب کنید تا گوشی در حال حاضر و نشان دادن عشق خود را برای هماهنگی. کسی که در ” ده هفته مرحله باید آرزوی رسیدن به “ده روز سطح”! بیشتر این اهداف می تواند ‘ده دقیقه و ده ثانیه!

فردا کسی به شما لطمه می زند بطریقی – بروید و به خودتان صحبت می کنند “من باید ناراضی برای بیش از 10 دقیقه در مورد این”. آن را امتحان کنید. این مفهوم از ده آثار شگفتی!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de