محیط زیست پاک, ما در حال لذت بردن از در حال حاضر تنها کوتاه مدت بدون تغییرات اساسی

بیماری های همه گیر و محیط زیست ارتباط نزدیک. در طول تاریخ همه گیری را ناشی از مقیاس بزرگ مرگ و میر, کاهش تاثیر انسان بر محیط زیست. اروپا مرگ سیاه که به کشته شدن حدود 20 میلیون نفر در طول 1347-1351 منجر به کاهش شدید در سمی, آلودگی سرب در هوا برای اولین بار در بیش از یک هزار سال است.

محققان همچنین بر این باورند که این قابلیت ها – سن انسان – شروع با یک بیماری همه گیر. این بیماری همه گیر است که در اطراف اتفاق افتاد 1610 کشته و بیش از 50 میلیون نفر در آمریکای لاتین ناشی از انتقال ویروس آبله از اروپایی ها به جمعیت بومی. تاثیر این بیماری همه گیر شد و بنابراین مهم است که سطح CO2 اتمسفر در سال 1610 آغشته به طور چشمگیری از نرمال است. محققان نام این شیب ‘Orbis سنبله’. بسیاری از افرادی که فوت شده کشاورزان که در زمینه های آنها دیگر تمایل درختان رشد بازگشت و مکیده CO2 از جو. کاهش سطح CO2 منجر به خنک کننده از سیاره و باعث یک کمی عصر یخبندان’. برای اولین بار فعالیت های انسانی تا به حال سیارهای پیامدهای; از این رو ابتدا از این قابلیت ها.

اما روشن است از تاریخ است که تغییرات زیست محیطی در بیماری های همه گیر کوتاه شده اند. این بیماری همه گیر 1610 همچنین هموار کردن راه برای مقیاس بزرگ اروپایی حل و فصل در آمریکای لاتین است. این مهاجران تخریب محیط زیست به ویژه جنگلها برای تغذیه مواد اولیه نیاز colonisers. نیز منجر آلودگی در اروپا به اوج خود رسید و در دهه 1970 و 80. بنابراین هیچ شواهد تاریخی که به انسان ها به طور فعال مرمت راه خود را پس از یک بیماری همه گیر به لذت بردن از یک محیط تمیز. بر خلاف پست-دوره بیماری همه گیر به نظر می رسد که منجر به مقیاس بزرگ بهره برداری از طبیعت به سوخت رشد اقتصادی است.

این پیشرفت های زیست محیطی است که ما شاهد در حال حاضر با توجه به Covid-19 نیز کوتاه مدت اگر ما را تغییرات اساسی در اقتصاد و شیوه زندگی ما. خوشبختانه ما یک فرصت برای ایجاد این تغییرات ساختاری.

Covid-19 است به احتمال زیاد به علت بزرگترین سقوط اقتصادی در دوران مدرن است. بیکاری سر به فلک کشید است تعداد زیادی از شرکت ها به مجسمه نیم تنه. کارشناسان پیش بینی عظیم رکود اقتصادی در سراسر جهان است. دولت بنابراین در حال نورد از بسته های مشوق برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. سوال این است که چه نوع از بسته محرک باید باشد ؟

گرایش عمومی دولت خواهد بود به قید وثیقه شرکت ها و افزایش مصرف برای تحریک رشد اقتصادی است. این استراتژی اگر چه در کوتاه مدت را تقویت می کند, یک سیستم اقتصادی است که منجر به یک مقدار بزرگتر از بحران Covid-19 مانند آب و هوا تفکیک و تنوع زیستی سقوط. فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد به تولید مواد غذایی اگر موسمی سیستم نتواند و یا تمام زنبورها از مرگ ؟ بنابراین به جای نجات شرکت های بزرگ ما باید به طراحی یک بسته محرک اقتصادی که وثیقه از مردم و محیط زیست است. به من اجازه قرار دادن یک پنج نقطه دستور برای راه اندازی مجدد اقتصاد ما:

  1. سبز بسته بندی: عظیم سرمایه گذاری دولت در زیرساخت های فناوری و کسب و کار نجات باید تراز برای ایجاد ثبات در سیستم آب و هوا, حفظ تنوع زیستی و اطمینان از امنیت آبی.
  2. مالیات بد, حمایت از خوب: دولت باید مالیات بر سوخت های فسیلی و دیگر کربن ساطع محصولات و incentivise سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر, انرژی, ذخیره سازی و بهره وری.
  3. محلی, تولید, شغل های محلی: Post-Covid جهان را ببینید انقباض شغل در بخش شرکت ها به نام بهره وری و اجتماعی فاصله. دولت باید سرمایه گذاری در تولید محلی و کسب و کارهای کوچک برای تولید محلی اشتغال است.
  4. طبیعت ترمیم برنامه: ما در هند را ببینید عظیم افزایش بیکاری و از این رو برنامه های مانند MGNREGA خواهد شد نقش مهمی در حمایت از معیشت. ما باید با استفاده از MGNREGA زیست محیطی برای پروژه های مرمت مربوط به زمین و آب و جنگل.
  5. سرمایه گذاری در همکاری جهانی و موسسات: Covid باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای ضد جهانی شدن. ما باید جهانی شدن برای به اشتراک گذاشتن دانش و ارزش. ما نیاز به سابقه همکاری جهانی برای حل بحران مانند تغییر آب و هوا و بعد از همه گیر.

اگر بیماری همه گیر کوروناویروس ما میآموزد آن است که در نظر گرفتن طبیعت مسلم است هزینه های عظیم. در سالگرد 50 از روز زمین بیایید خودمان یادآوری عظیم زیست محیطی چالش های پیش رو و سرمایه گذاری در ساختمان های انعطاف پذیر, جامعه, اقتصاد و اکوسیستم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>