سینمایی دموکراسی

در شب 23 ماه فوریه سال 2020 یک سری از شورش و خشونت آغاز شد و در Jaffrabad منطقه شمال شرق دهلی است که در آن 49 نفر کشته و بیش از 200 نفر مجروح شدند.

دهلی هرگز به خشونت. اوه دهلی نو چه شخصیت شما هستند ؟ شما همواره این شهرستان از افراط است. تیز و تغییرات ناگهانی در درجه حرارت از 0 تا 48 در فقط چند ماه تا به حال همواره خود را سبک علامت تجاری است که شما با آن نگه داشته در حال حرکت پس از این سنین است. خود را در تراس خود را تعریف کثرت گرا طبیعت; خود را صد ساله با شکوه بناهای تاریخی هنوز هم مسحور حتی بزرگترین, مدرن, معماری سازه مهندسی. اگر یک سازنده از قلعه قرمز در نظر گرفته شده است به مهاجم یا مسئولیت به مسلمانان هند در این آشفته زمان قطبی هند که چرا آثار ساخته شده توسط امپراتور نمی تواند دارایی برای مسلمانان هند. پس از تماشای تصاویری از شورش زده خیابان Dilli من فکر پلیدی در Yamuna است گیج کننده.

دهلی گریه برای 72 ساعت بی وقفه در حالی که Lutyen به دهلی نو را ترک نمی کند یک سنگ نمیماند که پشت به ضربه تهمت را ترومپت. در حالی که دهلی نو مشغول faking Aththi Devo Bhavah Dilli در فقط یک سنگ پرتاب دور دور بود همه جا vandalising خانه Saraswati. در حالی که دهلی عزت نفس و تصویر زمین از معنویت گرفتن مخدوش سراسر جهان نخست وزیر و رئیس جمهور از دو تا از بزرگترین دموکراسی های جهان مشغول برگزاری نمایشگاه نمایشگری و انجام sycophancy به عنوان یک زرنگ هنرمند. رسانه ها تا به حال ساخته شده است یکی از بزرگترین دموکراسی های سینما. دستکاری و تغییر درک افراد است یک کودک برای بازی با آنها را. من معتقد به خطوط Anurag Kashyap فرقه فیلم jab tak desh mein سینما hai ورود به سیستم c…. buntey rehengey’.

این رقص از ربوده دموکراسی آغاز شده و با اراذل و اوباش-محرک سیاستمدار گستاخی تحریک جوانان بیکار به هدف خاص جامعه در مقابل پلیس ادامه داد: برای تقریبا 48 ساعت .من اصلا تعجب می کنم که چرا ایجاد بیکاری بررسی تلاش توسط نیروهای فاشیستی به طوری که که این مبلغ می تواند کانالیزه خشم و سرخوردگی شستشوی مغزی berozgaar yuva با توجه به های شیطانی. این چیزی است که آنها انجام داده اند دقیقا در دهلی نو از 23 Feb. به 26 Feb. 2020 ترک دیگر زخم در صورت سرمایه از کشور است. این سیاستمداران هستند که نه خوب است در جامعه نگهداری و تحصیل کرده انتخاب شده بود به عنوان یک نماینده مجلس به خاطر یک دلیل خوب آنها در اراذل و اوباش-محرک و Jumle baazi دیالوگ مانند گلی maaro saalon ke و pataal mein ghus ke nikallungi است در این روزها از قانون گذاران. مردم این کشور و یا افراد را سرگرم و هیجان زده گوش دادن به این فیلم مانند دیالوگ و متصل به این حماقت محض از استخدام به اصطلاح رهبران. هند یک سینما بیشتر یک دموکراسی که در آن روند انتخابات است فقط یک توهم عضو پارلمان در حال حاضر بوده است استخدام یک رهبر است. اگر در یک دموکراسی انتخاب در حال حاضر استخدام یک هنجار و سپس توسط مردم برای مردم به مردم می ایستد و باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

این دال badlu عوام فریب بود که همه را متهم نخست وزیر ما در سال 2017 او را خواستار عیاش در دهلی مجمع که در حال حاضر یکی از همان به که ما معشوق نخست وزیر متعلق به است که هنوز هم رایگان و تراوش بیشتر زهر. آیا این دموکراسی است که در آن ما با مردم هند به رخ کشیدن پس از آن Mp و MLAs هستند به راحتی در دسترس در نرخ تخفیف در آمازون و تلنگر kart. نخست وزیر این سرمایه است بنابراین تمایلی به صریح خود همدردی نسبت به قربانیان شورش بدون اینکه مغرضانه سمان من فکر می کردم که آنها سیاستمداران ما هندوها و مسلمانان است. رهبر بدون همدلی و فعال بودن فقط بازی خود را از پیش برنامه ریزی شده و نقش مهمی در این دوره از رشد فاشیسم است.

زمانی که دولت نه تنها نتواند به ارائه همان حفاظت از قانون به تمام بخش های جامعه و اعمال قانون با همان شدت به تمام بخش های جامعه اما جسور شورش برای رفتن یورش که نه تنها خشم و نفرت این سازمان خشونت است. چشم پوشی از خشونت یک عمل خشونت خود را.

کسانی که حمل و دین خود را در آستین خود آنها آن را حمل در قلب ؟ در نتیجه بدنام کردن خود را بسیار خود دین در سراسر جهان است. مون mein Raam bagaL mein churi کشور, Vikas رم bharosey به عنوان اقتصاد کشور است که در شیرجه بینی وضعیت است. ممکن است عشق فتح همه به این دلیل که سینمای هند است که همه در مورد پایان خوش . به امید ضد اوج.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de