خفه کردن در آمریکا: هند کلانشهرهای در حال رفتن به سگ

Eponymous تکرار از دهلی و بمبئی و بنگلور چنای و کلکته جمع آوری شده توسط gandee nullah (کثیف تخلیه) در نزدیکی ترافیک-مسدود شدن روگذر در کنار دودکش دودکش ها به بحث در مورد مسائل از پوسیدگی و تخریب است. آنها از برخی از foulest, filthiest, grubbiest, grimiest شهرستانها در این سیاره و آنها در مورد به اجازه مرتدان مانند ایندور و میسور اجازه دهید به تنهایی کلگری و زوریخ رای دادند در میان تمیزترین شهرهای هند و جهان به ترتیب, شرم آنها.

“من می دانم که خانواده در حال مرگ هستند به عنوان آلوده ترین شهر در جهان از من اما من به شما می گم اگر من تا به حال به در” گفت: دهلی نو با rasping سرفه و آب چشم و بینی خونریزی با وجود آن او تا به حال میزبانی sniffiest و مرد قدرتمند ترین در این سیاره برای وزارت امور خارجه. “من warded کردن رقابت از پکن و کراچی. همچنین-rans (بریده بریده نفس کشیدن!) مانند کانپور و کوالالامپور به سختی می تواند یک تهدید است.”

در واقع با کمک از نویدا و Ghaziabad دهلی نو بود بینظیر بلات بر چهره زمین اگر چه بمبئی و بنگلور بودند به او رقابت سختی.

“اگر شما متوجه نمی کردم برنده بدترین ترافیک در جایزه جهانی حتی اگر شما بیشتر وسایل نقلیه” sneered بنگلور. “من نقل مکان کرد از باغ شهر به زباله شهرستان و در رای من گسترش, من به نوبه خود میسور به چشم درد.”

از شنیدن این بمبئی که تا به حال موفق به کسب افتخارات به عنوان slummiest ترین fetid شهر در جهان اعتراض کردند. “هی faltu! نمی khali-peeli bomm maro” او غريد. “شما فقط یک کثافت مقاله نویس. من باقی می ماند slummiest پروردگار! “

کلکته که از دست داده بود خود را به عنوان پرجمعیت ترین شهر در جهان به بمبئی داد بزنم “ما snagged عنوان آلوده ترین, پرجمعیت ترین, سنگین ترین قاچاق و پلیدترین/filthiest/ slummiest شهرستانها اما عنوان خشن ترین شهر در جهان است بازداشته ما است.”

اضافه شده چنای که هرگز از دست یک فرصت به چوب آن را به شمالی ها. “شرم بر شما, Mumbai. وجود خود را dadagiri و pretentions بودن شاه از عالم اموات شهرستانها ده بالا خشن ترین شهرهای جهان– از آکاپولکو به تیخوانا – همه در آمریکای لاتین است. دیترویت و نیویورک دوربان و ژوهانسبورگ همه جلوتر از شما در جرایم خشونت آمیز. ذهن آن!”

این منجر به تنگی در انجمن حزب بیش از این از دست رفته عنوان. حتی بانکوک و مانیل شد و جلوتر از آنها.

“نگران نباشید” گفت: دهلی نو در نهایت آه کشیدن. “ما فقط شروع به گرفتن اسلحه در خیابان به شما CAA-n ببینید. هنگامی که ما رسیدن به سلاح های اشباع سطح ایالات متحده و مکزیک ما را شلیک کنید و آنها را به قطعات و برنده شدن در این عنوان بیش از حد!”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im