چینی چالش در اینجا به ماندن است. در اینجا برخی از مراحل هند می تواند به سرعت به مقابله با آن

همه ما تصاویر ماهواره ای از کارشناسان در حال حاضر. ما می دانیم که چگونه بسیاری از چادر چینی در حال احداث در محل اتصال Galwan و Shyok رودخانه ها در شرق لاداخ می توانید طرح خود را در مکان های دقیق و قیاس نیت خود را. اما ما هنوز به اعتراف به یک حقیقت اساسی به خودمان.

چینی ها قرار نیست در هر نقطه. پس از تلفات رنج می برد توسط هر دو طرف در شب 15 ژوئن آنها تنها در آمده بزرگتر اعداد انباشته نیروهای نظامی و توپخانه در محدوده زمانی معین در تمام طول مرز در Ladakh. این واقعیت که ما در حال بحث بر سر اینکه آیا آنها 100 یا 200 متر در دقیقا چیزی است که چین می خواهد ما را به انجام.

فرماندهان نظامی ممکن است در ادامه به دیدار مشترک وزرای می توانید بر روی همان زمین مورد بازگشت به وضعیت موجود و حول و حوش آن کار نمی کند که در آن باید. چین مطلقا هیچ دلیلی برای بازگشت از مناطق آنها را اشغال فقط به خاطر سرخپوستان احساس خشم.

سرخپوستان در ضمن در حال تجزیه از طریق کنترل تفسیر چینی “کارشناسان” و آمریکایی ها که تفسیر چین برای سرخپوستان را به الهی چه امپراتور از پادشاهی میانه فکر کردن است. تقریبا همه تفسیر مرتب کردن بر اساس نتیجه می گیرد که هند اقدامات مسئول چین بودن سمی از نظر جغرافیایی ‘hangry’ قدرت. سرخپوستان در حال بازی چینی بازی.

نه ماده 370 و نه DSDBO جاده مقصر است. سرخپوستان نیاز به درونی این. چین می خواهد سرخپوستان به این فکر می کنم تا دفعه بعد یک جاده ساخته شده است و یا یک اعتصاب سپاه مطرح هند دولت را فکر می کنم دو بار.

با نیروهای نظامی به طور کامل مستقر در هر دو طرف از لاک وجود خواهد داشت بیشتر صورت آف بیشتر خشونت و مرگ و میر بیشتر. ما باید درک ما را از هزینه های بزرگ, اما ما نیاز به انجام است که امروز برای فردایی بهتر. ما باید انجام داده اند که روز گذشته اما دولت های هند در حال مکنده برای چین است.

هندی تلفات خواهد شد به خوبی شناخته شده و شایع. چینی تلفات خواهد بود ، سرخپوستان را ساده تر وظیفه شما – برای قرار دادن بیشتر معتبر حساب های چینی به دلیل ضرر و زیان برای چین حتی یک مرگ از دست دادن است ، که یک آسیب پذیری در انتظار بهره برداری می شود.

چین به شدت کنترل جریان اطلاعات در مورد رویارویی یا درگیری در Ladakh داخلی. این بدان معناست که تنها یک چیز – چین به معنی کراوات پایین سرخپوستان در پایان مذاکرات و مذاکرات درباره مشارکت هر دو در ارتش و MEA سطوح.

هند هیچ چاره ای جز به گسترش و تنوع بخشیدن به تئاتر این جنگ است. هند را درک انفعال در حال حاضر ایجاد ناگهانی از نظر محبوب برابر مودی دولت است. هند باید تبدیل به غیر منطقی قدرت در حال حاضر.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی است که هند به دنبال گرفتن “کنترل” از جنگ های مختلف در تئاتر. در دریاها ترجیحا در غرب اقیانوس هند و چینی کشتی باید مورد آزار و اذیت و یا interdicted – دیگر لجستیکی برای خطوط چین بهتر است. اجازه چینی نیروی دریایی را ترک غربی اقیانوس آرام و سه ناو هواپیما گروه و حرکت به سوی غرب به اقیانوس هند برای حفاظت از کشتی های خود را. چین تجدد از آن جیبوتی پایه یا militarisation گوادر هنوز هم کار در حال پیشرفت است که می تواند عقب ماندگی بیشتر است.

هند باید در نظر برگزاری مالابار ورزش با تمام چهار چهار عضو به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این بهترین نوع استراتژیک پیام ما می تواند جمع اوری در این نقطه است.

هند باید گام زمین و پیوستن به پنج چشم های شبکه. این یک چیز به اجرایی خلاصه ای از آنها دیگری را به واقع بخشی از آن است. هند خودداری از پیوستن به اما شبکه های اینتل در چین بسیار مهم است در حال حاضر.

ما باید توقف واردات چین استراتژیک در راه است که حداقل صدمه به صنعت ما نه با دل و روده احساس تنهایی. یک CFIUS مانند آژانس قرار دارد در MEA خوبی رسیده. اگر وجود دارد برخی از نرم رکاب زدن در 5گرم قبل از آن در هیچ یک در حال حاضر. Huawei خود را از دست داده به طور بالقوه بزرگترین بازار. چینی سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی برق تحرک fintech, انرژیهای تجدید پذیر و غیره تحت نوسانی تبر در حال حاضر. در نگاه به گذشته ما درست راه رفتن را از RCEP. اما از آن زمان این دولت نقل مکان کرد و به سرعت بر روی سه کلید FTAs – با اتحادیه اروپا و تایوان است.

در نهایت دولت برای دریافت آن سیاسی و دیپلماتیک پیام حق. نه فقط برای چین و CCP بلکه برای خود ما مردم است. اما که خواهد شد بگویید PM که خود را چرخش فروشگاه است که دولت خود را بدترین دشمن ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>