این مرکز نشان می دهد که رئیس

بسیاری از مخالفان حکومت دولت راضی نیست. از فقدان یک محرک های مالی به دولت مرکزی نیایش از مدیریت بحران اقدام به صدور دستورات به آمریکا و مقابله مستقیم با منطقه دادستانی مخالفت حکومت دولت باید کاملا چند grouses. اما چنین است که قدرت دولت مرکزی است که موفق به نگه داشتن منطقه ای satraps قدرتمند خود در کشورهای مربوطه خجالتی و دور از جریان سیاسی و توهین آمیز است.

Mamata بانرجی زمان در مرکز حرکت به ارسال وزرا تیم به بنگال مناطق و هیچ پشتیبانی از کشورهای دیگر. Amarinder سینگ می خواستم کشورهای دیگر به اکو تقاضای خود را برای محرک های مالی هیچ فایده ای نداشت و پنجه نرم می کند در حال حاضر برای تسهیلات در مشروب فروش به بهبود پنجاب درآمد. کرالا به سرعت حمایت پس از اتحادیه وزارت خانه به نام وزارت امور خارجه برای نقض شرایط طبقه فراتر از آن است که هیچ دولتی اجازه داده شد برای استراحت محدودیت در مارس 20. چتیسگر تقاضا برای وجوه سپرده در PMCares مرکزی PSUs مستقر در وزارت امور خارجه به روت به CMDRF دریافت کمی کشش. مرکز حرکت به centralise تهیه PPEs, کیت های آزمایش و غیره نیز شاهد هیچ مقاومت مواجه.

بعدی flashpoint می تواند کمبود تست کیت که برخی از کشورها پرچم اند. اما بدون شک وجود دارد که مرکز موفق به حفظ ناراضیان در یک دسته سه تایی و آنها مانع از اتحاد در هر واحد شود. با ارسال وزرا تیم به گجرات MP و Chennai, مرکز defanged بنگال را کنایه از تعصب در این نمره. مرکز روابط دولت هرگز صاف پس از تمرین اخراج دولتها طبق ماده 356 بود بی رحمانه مورد استفاده قرار گیرد. در سال 2005 جزر و مد تبدیل شده بود در برابر این ماده اما کمیسیون برنامه ریزی تلاش برای دستگیره متحده در هزینه های اولویت شروع به دریافت بیشتر رقابت متحده انجام بهتر در نسل درآمد و نه حداقل از گجرات. اما آنچه در مجموعه نارندرا نخست وزیر و دولت او یک برش بالاتر از پیشینیان خود را بیش از سه دهه گذشته است که خود را بسیار زیاد شخصی محبوبیت است. هیچ سانتی متر امروز احساس می کند او دارای قد و قامت و حتی در خود دولتی مربوطه منجر به پیشانی cudgels در برابر مرکز.

بسیاری از زمان سوزش سر دل می توان به GST که دارای قدرت گرفته از مالیات و صرفه جویی در برخی از مالیات مانند مالیات بر ارزش افزوده در الکل-سوخت و تمبر از متحده است. خیره به خالی کردن خزانه متحده خواهد crib در مورد مرکز نمی دادن پول بیشتر اما همچنین به اندازه کافی نگران ناراحت کننده مودی دولت آنها را مجبور به تن کردن انتقاد. همچنین به نظر می رسد که مرکز است که با تکیه به سمت مالی محافظه کاری در نظر راه درازی در پیش است که برای نگه داشتن نیاز به چند دور از محرک های مالی. این Covid-19 باعث کاهش آمار هر دو مرکز و ایالات و هر دو طرف باید همکاری برای کاهش سختی برای مردم عادی که هیچ وقت برای فعالیت سیاسی و یا درک شخصی و سیاسی در حکومت تصمیم گیری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>