این مورد برای Namaste

از دست دادن لنگی و استخوان-خرد کن به بوسه های درهم و برهم و روح به رکوع و خراش دادن با مجموعه ای از در آغوش گرفتن و در آغوش انداخته جهانی نخبگان سیاسی به مدت طولانی مستقر بدن خود و وضعیت به پیشرفت خود و کشور خود کرد. در حساس-feeliness تبدیل شده است به خصوص شدید در سال های اخیر رفتن با شیوه ای که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تماسهای مکرر و pawed یکدیگر در اولین جلسه خود را قبل از آنها سقوط کرد چند ماه بعد. خود ما نخست وزیر اتحاد تخصصی بلاعوض خرس آغوش اهدای آنها را بر هر کس از اوباما به پوتین به نتانیاهو به زوکربرگ در حالی که دل کندن از خود ما Namaste.

که آن را باید مورد نیاز coronavirus و ترساندن آن موجب به سوال که آیا این همه تماس بدن است که واقعا لازم است صحبت می کند به چه مقدار حتی sanskari سرخپوستان فراموش کرده اند که فرم خود را از تبریک. قبل از اپيدميولوژيستها شروع توصیه متوقف و یا به حداقل رساندن تماس بدن اجداد ما تصور و ابداع ژست و بیان “Namaste,” تشکیل شده از namaḥ معنی “تعظیم سجده ستایش” و enclitic ضمیر te به معنای “برای تو”. اسم namaḥ است که در نوبه خود مشتق شده از فعل namati معنی “(او) خم کمان.”

بیشتر درگیر disquisition بر endows حرکت با معنای “من تعظیم به خدا در شما” یا “مقدس در من به رسمیت می شناسد مقدس در شما.” در Sanskritic نظر حرکت است به نام hrdayanjali مودرا معنای “احترام از قلب” یا atmanjali مودرا (احترام به روح) و در هنگام تحویل در استقرار ایستاده است به نام Pranamasana. این ژست Namaste نیز گاهی همراه با کلمه Pranam (خم شدن به جلو در سجده).

اما در workaday سطح Namaste ساده تبریک که اجتناب از تماس فیزیکی در حالی که در عین حال دوستانه و محترمانه. تشکیل نقشه کشی کف هر دو دست را به قلب با شست استراحت به آرامی در برابر جناغ سینه است و با استفاده از هر دو برای تبریک و ترک مصرف, معادل سلام و خداحافظی یا سلام و خداحافظ. تبریک نیز می تواند منتقل شود بدون هیچ کلمه و تنها با ژست. در واقع به عنوان بچه های ما استفاده می شود به شوخی wickedly که حرکت انجام شده در سکوت به مهمانان ناخواسته به معنای “هیچ باید بماند” – ضرب و شتم آن!

البته این فقط سرخپوستان که فکر کردن از سلام بدون نیاز بدن تماس بگیرید. درود در دیگر تمدن ها و ادیان از سلام و یا adaab یا سلام یا فقط رکوع با احترام با همان هدف. در حالی که برخی از فرهنگ ها را تشویق حساس feely حرکت در درود (از مالش چهره و یا به اشتراک گذاری یک نفس در میان Maoris به استنشاق مردم بو توسط خرناس آنها را در میان برخی از اسکیموها به مالش بینی در میان بادیه) بسیاری وجود دارد که اجتناب بدن, تماس, با عرض سلام و شامل چسباندن یک زبان (در میان تبتیها), کف زدن دست و حتی پا stomping (در میان برخی از قبایل آفریقایی). در واقع کلمه ووهان است که محلی چینی در حال حاضر به تصویب رسید پا لرزش به آرامی لمس کردن در مقابل پای دیگر فرد دو بار – و تغییر نام آن به ووهان لرزش برای دور زدن فوقانی بدن تماس بگیرید.

هنوز هم بسیار شبیه به شلوار-پیراهن در میان لباس و زبان انگلیسی در میان زبان دست دادن تبدیل شده نسبتا جهانی است. حتی فرهنگ آن وجود نداشت در حال حاضر در آغوش آن است. این پروتکل استاندارد جهانی در میان نخبگان از جمله در میان رهبران جهان.

Coronavirus هیستری هر چند به ارمغان آورده تمدید توجه به عدم تماس با تبریک مانند Namaste هند و ژاپن Ojigi (رکوع). در واقع بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که در میان کسانی که canvassing برای Namaste در زمان coronavirus. من شخصا آن را در بر داشت گریتینگ زمانی که نخست وزیر ما بارها و بارها در آغوش گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر اخیر خود به هند که منجر به زیر خط باز از اصول ارزیابی من نوشت: وجود دارد زیاده روی در حساس feely آغوش و پذیرای بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا مودی در اولین روز از ایالات متحده سفر رئيس جمهور به هند belying مورد برای Namaste در زمان coronavirus. خوشبختانه (بدون دست) ما نخست وزیر بیش از حد گرفته تا در مورد Namaste.

چقدر فراگیر و انعکاسی در آغوش گرفتن و دست دادن تبدیل شده اند در این زمان به خانه آورده شد به من در طول سفر اخیر به هند است. همسایه در کنار منزل من در هند که دیدم من در بازدید از عجله کردن به من خوش آمد می گوید زمانی که او را دیدم به من می زنیم و با من دست دادند و با شور و نشاط به استقبال من. “من شنیده ام شما در شهر بودند اما من شده اند با آنفولانزا…,” او گفت: خرناس و خرناس copiously. خجالت از دست دادن ضربه خطور کرد او حتی به عنوان او به پایان جمله و او sheepishly انصراف خود را از دست. من به دقت رفت و برگشت به خانه و شسته دست من.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de