کسب و کار از تشییع جنازه جهت در طول همه گیر بار

“چگونه کسب و کار؟” من از یک دوست در زندگی در محله. “آن را آهسته در طول مستند. در حال حاضر آن را pickin’ ، خیلی شلوغ امروز!” من از یکی از همسایه ها اجرا می شود که چند میلیون دلار تشییع جنازه جهت کسب و کار.

لباس پوشیدن و در علامت تجاری خود را دست کت و شلوار سیاه و رانندگی سیاه و سفید خود را ون مرسدس با دو تابوت چوبی در صندلی عقب من فرض خالی او آماده است برای رفتن در مورد کسب و کار روزانه.

“آن را نمی کند شما غرق احساسی – احساس غم و اندوه بسیار چند بار در روز؟” من او را پرسید که یک روز از روی کنجکاوی.

“اگر من شروع empathising با احساسات هر خانواده چگونه می توانم انجام مراسم تشییع جنازه اغلب 8-10 در یک روز” او به من می گوید.

“در این کسب و کار شما باید برای تبدیل شدن به خانواده قدرت و نه ضعف در آنها دشوار ساعت. مرگ فقط یک نقطه در زندگی یک فرد” او به من می گوید فارغ التحصیل از یک مراسم تشییع جنازه جهت دوره از یک کالج محلی.

از مدیران مراسم تشییع جنازه در نیوزیلند شارژ در هر نقطه از 3500 $-$7500 هر سرویس که شامل یک تابوت چوبی ترتیبات گل و embalming یک عمل مشترک در محلی جزیره اقیانوس آرام جوامع است.

جالب است ببینید که چگونه embalmers اغلب پسران جوان از محلی اقیانوس آرام جوامع – پذیرش مرگ به عنوان تنها بخشی از کار روزانه خود را.

“ما مومیایی کردن اجساد, استحمام آنها را به لباس آنها را و آنها را آماده برای محل استراحت نهایی خود” یکی از پسران جوان متصل با مدیر مراسم تشییع جنازه به من گفت.

“هنگامی که خود را در اوج فصل؟” من از پسر او به عنوان منتظر ، “به طور کلی آن را در اطراف کریسمس و سال جدید را” او به من می گوید.

“در حال حاضر این چیزی است که من نمی دانم” من فکر می کردم.

شاید با تنهایی تنظیم در میان افراد مسن در اطراف کریسمس و یک چرخه خورشیدی به پایان آمدن برخی از ترک تمایل به زندگی بیشتر من به خودم.

“زمستان نیز زمان ما می بینیم برخی از اوج کسب و کار شده است اما به طور کلی از ضعفهای” پسر اضافه شده است.

در طول یک بیماری همه گیر این اولین بار است که کسب و کار است که می رفته اند.

“این در واقع پایین” مدیر مراسم تشییع جنازه به من گفت. “ما شده اند آنهایی که برای اولین بار به می دانم که اگر نیوزیلند نبود مدیریت بحران همه گیر هست. کسب و کار ما می تواند رفته اند. اما پس از آن بود” دوستان به من گفت که در طول مستند.

فقط پس از مستند از مراسم تشییع جنازه مدیر غیر منتظره به نظر می رسید خوشحال یک صبح آفتابی.

“این خواهد بود بسیار شلوغ امروز پس از آرام دوره است. من شنیده ام چند نفر ‘رفتن’ دیروز”

“چند روز بعد در حال رفتن به بسیار شلوغ برای ما!,” او اظهار داشت.

بر خلاف مسیحی مجالس ترحیم اقیانوس آرام تشییع جنازه متفاوت هستند.

این Tangihanga به طور کلی طول می کشد 2-3 روز.

خانواده از ترک خواب در همان اتاق با بدن خود را دوست داشت یک شب قبل از مراسم تدفین. از طریق این آیین رفتگان داده شده است یک خداحافظی از همه آنهایی که نزدیک و عزیز خود را قبل از سفر پیش رو به آبا و اجدادی خود را معنوی زمین – Hawaiki

اما این بیماری همه گیر را ایجاد اختلال در این. پس از دولت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای محدود کردن تجمع جرم تنها ده نفر اجازه داده شد در یک مراسم.

نزدیک, دوست, مادر بزرگ (در اصل از هند) که در این مستند بود سوزانده فقط با 4 عضو در حضور.

با توجه به هنجارهای وجود دارد رنگ و گریه در اقیانوس آرام جوامع برای آنها این مراسم مقدس است. اما با افتتاح مستند از حد انجام شد دور توسط دولت به عنوان آن می ترسید یک واکنش با توجه به آینده انتخابات عمومی.

یک فرهنگ جدید در حال حاضر پدید آمده در غرب آفریقا از تدفین. یک گیاه یا درختچه کاشته شده است در بالای سایت دفن و اجازه رشد به یک درخت. بدون مواد شیمیایی استفاده می شود در تابوت و هر سوغاتی نگه داشته بود با بدن باید از مواد طبیعی ساخته شده و طبیعی بود….

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im