تحریم کردم Facebook توجه اما واقعی ثابت است که هیچ جا در چشم

آخرین تحریم جذب مقدار زیادی از توجه به Facebook و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ—اما آن را نمی خواهد آخرین بار چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

عکس: امی آزبورن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

است تبلیغات انبوه تحریم ضربه Facebook , Inc. معنی نقطه عطف برای اجتماعی-رسانه پادشاه ؟ و یا آن را فقط به یکی دیگر از روابط عمومی طوفان آن شرايط در راه خود را به پیوستن به هزار میلیارد دلار از باشگاه ؟

شرکت هایی مانند کوکا کولا و یونیلور در حال توقف اجتماعی-رسانه صرف استناد به دلایل مختلف اغلب نظر خود را که در Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای از بین بردن تبعیض و راه محصولات این شرکت قطبی و تقسیم همه ما است. صدا آشنا است ؟ اتهامات مانند این که وارد در این شرکت با نظم.

تحریم به ارمغان آورده است مقدار زیادی از توجه به این مسئله است. اما آن را نمی Facebook اول “ما می توانیم بهتر انجام دهید” لحظه بسیاری وجود داشته است و احتمالا وجود خواهد داشت بسیاری از.

نگرانی های مطرح شده توسط تبلیغ کنندگان نیز از جمله استارباکس و مایکروسافت, می تواند پاسخ داده شود با سیاست ترفند و یا بیانیه های عمومی است. اما آنها احتمالا می تواند هرگز ثابت به رضایت هر کسی که احساس می کند سرمایه گذاری در رفتار Facebook به دلیل ماهیت گفتمان سیاسی در امریکا و فراتر از آن—و به دلیل ماهیت Facebook خود را به عنوان یک دیجیتال فروم و کسب و کار.

محتوای منتقدان به عنوان پرچم غیر قابل قبول محدوده از پست ها که به نظر می رسد به روشنی نفرت یا بدتر نادرست به محتوای سهم قابل توجهی از این کشور ممکن است در نظر گرفتن بخشی از, سیاسی, گفتگو, حتی اگر آنها مخالف با آن است.

ضد افترا لیگ بخشی از یک ائتلاف است که تحت فشار قرار دادند و بسیاری از تبلیغ کنندگان نسبت به تحریم وارد شده چند نمونه از این نوع به طور معمول به سمت راست متمایل بیان نفرت و اطلاعات غلط آن را می گوید که هنوز هم اغلب همراه با تبلیغات از بزرگ نام تجاری است. یک تصویر جعلی از یک زن در یک سر شال بر عمه Jemima مانند شربت بطری با برچسب “عمه جهادی.” دیگری در یک گروه توطئه صفحه ادعای سازمان مدیریت اضطراری فدرال در تلاش است برای شروع جنگ داخلی “درست مثل روزهای هیتلر” و شامل یک عکس از یک نیروی نظامی نورد را از طریق خیابان های شهری با عنوان “قانون های رزمی, FEMA تابوت در ایالات متحده آمریکا.”

اما زمان واکنش مدیون در بخش های بزرگ به Facebook را از دست داده و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پست در توییتر و Facebook گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر پرچم آن را به صورت “ستایش خشونت است.” Facebook سمت چپ آن را به تنهایی با اجرایی مارک زوکربرگ با این استدلال که آن را نمی Facebook محل برای تنظیم بیان سیاسی—یک موقعیت است که خشم بسیاری از خود کارکنان است.

در بحث از آزادی بیان Facebook گاهی تشبیه به یک شهر مدرن, مربع, اما هیچ سابقه ای در تاریخ آن است. هیچ شهر میدان همیشه می تواند مناسب یک سوم از جمعیت جهان چه رسد به یک بلند گو حرف زدن به هر یک از این افراد است.

و هیچ چیز از آن اندازه می تواند تا کنون تصور می شود اداره می شود توسط یک میلیاردر و خصوصی خود را در ارتش از روبات ها و انسان ها. Facebook می خواهم به بستگی به کاربران و الگوریتم, اما آن را به طور فزاینده ای وابسته به هزاران پایین پرداخت می شود پیمانکاران به تفسیر آن بی شمار دستورالعمل در مورد آنچه به منزله مجاز محتوا.

همه از آن کمک می کند تا توضیح دهد که چرا به این سوال که چه کسی باید رسم خطوط اطراف که دقیقا چه چیزی است و قابل قبول نیست سخنرانی آقای زوکربرگ به مدت طولانی مورد علاقه جواب: “نه ما.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه رفع اگر هر می تواند Facebook و مشابه سیستم عامل را به آدرس نگرانی های اطراف نفرت سخنرانی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

پس از سال ها که نا امید Facebook را درک انفعال چند گروه از دانشگاهیان و مدنی-حقوق بشر آغاز شد و در ماه نوامبر گذشته به بحث در مورد تشویق به تبلیغ برای تحریم Facebook می گوید: تریستان هریس رئیس و موسس غیر انتفاعی مرکز برای انسانی فناوری. او شده است ارائه مشاوره تحریم جنبش به نام “توقف نفرت برای سود” که در علاوه بر این به عدل شامل NAACP رنگ را تغییر دهید و دیگران.

رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, گفت که در ژوئن 1 جلسه با آقای زوکربرگ و Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ او نا امید شد با شرکت انفعال به طور خاص شکست خود را به اعمال آن نفرت گفتار سیاست برای پست توسط رئیس جمهور تهمت و شکست آن را در یک مدیر اجرایی با حقوق مدنی را تجربه کنند. “به سوی پایان این گفتگو به من گفت: علامت و شریل ‘آنچه ما انجام می دهند در اینجا که در آن ما برای همه چیز شما به ما بگویید که شما در حال انجام کارهای شما واقعا انجام می دهند؟'”

میان ماه از coronavirus ناشی از مستندات و تلخ اقتصادی, گزارش تصویری از, مینیاپولیس, افسر پلیس به قتل جورج فلوید ویروسی رفته بود و در سراسر کشور تظاهرات گرفت. این ADL دیدم یک انفجار از گفتار نفرت و تئوری های توطئه که کاتالیز گروه و شرکای آن به قانون می گوید: مدیر اجرایی آن جاناتان ” Greenblatt. نشانه تحریم.

برخی از تبلیغ کنندگان باید گفت که مساله هزینه های Facebook صرفا در مورد “با نام تجاری ایمنی” مطمئن شوید که تبلیغات خود را به نظر نمی رسد با محتوای قابل اعتراض است. Verizon به عنوان مثال روشن است که آن را از پیوستن به توقف نفرت جنبش است.

دیگران نیز همان فرهنگی موج جزر و مدی که دیدم مارک های نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. کوکا کولا با صدور بیانیه ای با استناد به نژادپرستی در سیستم عامل و همچنین اجتماعی-رسانه ای صنعت عدم پاسخگویی و شفافیت در مورد که در آن تبلیغات ظاهر می شود. سخنگوی Coca-Cola گفت: این شرکت به طور رسمی از پیوستن به توقف نفرت برای سود تحریم.

Facebook داد و گفت: برنامه ای برای کار با اتحاد جهانی برای مسئول رسانه ابتکار فدراسیون جهانی تبلیغ که در حال کار بر روی ایجاد استاندارد برای آنچه به منزله بیان نفرت و دیگر تبلیغ-محتوای غیر دوستانه. Facebook نیز ارائه آن در اولین ممیزی توسط رسانه ها رتبه بندی شدند. هدف این است که خود تنظیم شبیه به مطالب امتیاز سیستم های موجود در بازی های ویدئویی و فیلم صنایع می گوید رابرت Rakowitz سر یخچال.

کسب و کار خودداری آگهی دلار نشان دهنده تنها بخشی از Facebook درآمد ، بسیاری از که می آید از کوچک و متوسط اندازه شرکت. اما با فشار افکار عمومی هنوز به دست آوردن شتاب وجود دارد یک شانس بیشتر می تواند از این آمده.

بنابراین آنچه که دقیقا ممکن است یک “ثابت” Facebook حتی نگاه مانند? کمی وجود دارد اجماع.

برخی از تمرکز بر تعمیرات اساسی بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که معاف اینترنت سیستم عامل از مسئولیت برای چیزهایی که مردم می گویند و انجام کار در سیستم عامل خود را. پیشنهاد برای محدود کردن و یا پایان دادن به آن برای حمایت از Facebook و رقبای خود آمده اند از هر دو سمت راست و چپ.

سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) پیشنهاد به کمیسیون تجارت فدرال گسترش قدرت به نقد و بررسی Facebook مطالب مرتبط با تصمیم گیری بررسی آنها برای تعصب.

دیگران از جمله آقای هریس از مرکز برای انسانی, فناوری, فکر می کنم یک جایگزین بهتر می تواند چیزی با بودجه عمومی, مرتب کردن بر اساس از رادیو و تلویزیون سیستم های رسانه های اجتماعی. که خواهد بود بسیار پیچیده جدید انجام آن را روی حیله و تزویر مجموعه ای از متمم اول قانون اساسی مسائل.

Facebook هرگز یک شرکت است که می ایستد قطع در صورت نقد. این شرکت در گذشته راه اندازی مستقل حقوق بشر ارزیابی و وعده تغییرات گسترده. فقط این هفته را اعلام کرد آن را حذف صدها حساب و گروه های اختصاص داده شده به boogaloo جنبش سست کنفدراسیون عمدتا جوان مردان سفید با وسواس و اسلحه و خشونت و درک slights به آزادی خود را که به شکل آنلاین و با هدف شروع یک جنگ داخلی در ایالات متحده

بی پایان بازی Whac-A-Mole Facebook با این نوع از حاشیه گروه نشان می دهد چقدر استراتژی خود را بستگی دارد در واکنش به منتقدان می گوید آقای هریس. اما آن را نیز نشان می دهد که با یک سرویس قابل دسترسی توسط 2.6 میلیارد نفر در سراسر جهان در صد به زبان های مختلف خطاب به تمام راه های ممکن Facebook می تواند مورد استفاده و سوء استفاده—غیرممکن است او می افزاید.

یکی از توقف نفرت به سود جنبش کلید درخواست برای Facebook برای تعیین یک C-سطح اجرایی با حقوق مدنی تخصص که به بررسی محصولات و سیاست های شواهدی از تبعیض و نفرت.

آن سخت است تصور کنید که چگونه است که نقش مناسب خواهد بود در Facebook به سلسله مراتب. Facebook تا به حال مدیران ارشد با قدرت به انجام چنین بررسی از جمله Joel کاپلان رئیس جهانی سیاست های عمومی و کریس کاکس سر محصول که فقط بازگشت به Facebook از یک سال پس از خروج بیش از اختلافات با آقای زوکربرگ.

آقای کاپلان یک محافظه کار در یک شرکت که کارمندان به شدت لاغر لیبرال است سیراب و یا scuttled بسیاری از ابتکارات مهندسین در Facebook که تا به حال بالقوه برای محصول خود را کمتر تفرقه با کاربران وال استریت ژورنال گزارش شده است. او این را در بخشی از آنجا که او نگران بود که آنها را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار محافظه کار رسانه ها و صداها در سایت با توجه به مجله. آقای کاکس مسئول بسیاری از کسانی که موفق طرح قبل از او در سمت چپ این شرکت است.

مارک زوکربرگ پیاده روی با Facebook معاون رئیس جمهور از جامعه جهانی سیاست Joel کاپلان در کاپیتول هیل در ماه سپتامبر.

عکس: ساموئل کروم/گتی ایماژ

Facebook پاسخ به تحریم کمپین تا کنون مخلوط کمی خوب تنظیم با بسیاری از ماندن-در-دوره. نیک کلگ Facebook معاون رئیس جمهور از ارتباطات نوشت: در تاریخ 1 ژوئیه است که این شرکت دارای یک سیاست تحمل صفر نسبت به سخنرانی نفرت اما پیدا کردن نفرت on Facebook 100 میلیارد روزانه پیام های مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است. این شرکت سه برابر آن ایمنی و امنیت تیم 35,000 مردم او اضافه شده است.

این شرکت همچنین نوشته شده یک لیست از پاسخ به خواسته های خاص از توقف نفرت جنبش است. در این میان در حال گسترش یک “نام تجاری ایمنی hub” اجازه دهید به تبلیغ خود را مشاهده آگهی های بعدی به انواع بیشتری از Facebook محتوا. گسترش این امر مستلزم “قابل توجه ویژگی های چالش” این شرکت اعلام کرد.

یکی دیگر تحت پوشش این سوال به طور بالقوه نقض مطالب در گروه های خصوصی. این شرکت می گوید: “بررسی راه هایی برای ایجاد یک گروه مدیران پاسخگو در قبال محتوای” اما اشاره می کند که اجازه و یا ارسال نقض محتوا در حال حاضر متحمل مجازات است که می تواند در نتیجه یک گروه تعطیل بودن.

در ژوئن 26 post on Facebook, آقای زوکربرگ اعلام کرد که این شرکت را سرکوب تلاش در سرکوب رای دهندگان منتهی به انتخابات ماه نوامبر که Facebook شناسایی نزدیک به 90% از گفتار نفرت ارسال شده به سایت قبل از هر گزارش آن است که این شرکت سخت در بیان نفرت در تبلیغات. آقای زوکربرگ نیز موافقت کرده است برای دیدار با برگزارکنندگان تحریم.

سازمان zeroed در این ایده است که بالاتر از همه, در کسب و کار و پول. و مبارزات انتخاباتی خود را می تواند در عین حال تحریک بیشتر اقدام اساسی از Facebook. تحریم موفق به کاهش Facebook سهام, قیمت, اما تنها به طور موقت. میزان آسیب و میزان Facebook پاسخ—به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد چگونه این تحریم می شود.

برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به کریستوفر در میمس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de