رئیس می خواهد به دانستن آنچه که شما تا آخر این هفته

Osage ساحل در ایالت میسوری بسته بندی شده بود در آخر هفته روز یادبود.

عکس:
توییتر/lawler50/ایسنا

شرکت ها یک سوال جدید برای کارکنان: هر گونه برنامه های این آخر هفته ؟

به عنوان ایالات متحده بازگشایی ارسال ساکنان بازگشت به کار و همچنین زندگی اجتماعی کارفرمایان اصرار کارگران محتاط که آنها وظیفه خاموش و حداقل یکی از مقام های محلی آغاز شده است ارائه مشاوره به کارفرمایان به درخواست کارکنان در مورد فعالیت های خود را در ساعت خاموش. برخی از شرکت ها نگران هستند که بسیاری از پادمان در محل قرار داده و در محل کار به منظور محدود کردن گسترش coronavirus—از سیاست نیاز به ماسک در کار به جدا میز—می تواند بازگشت اگر کارگران خطرات مصرف کردن کار.

در عین حال کارفرمایان باید بادقت قانونی مقامات می گویند که مطمئن شوید به اعمال نفوذ و بدون نقض کارمند حریم خصوصی.

حفاظت از کارگران به عنوان بسیاری از شهرستانها شروع به شل محدودیت است و تنها در آخرین چالش کارفرمایان باید حرکت به عنوان کسب و کار حل و فصل را به یک جدید عادی مملو از عدم قطعیت.

نیل Blumenthal, شرکت, مدیر اجرایی, عینک, فروشنده Warby Parker برگزار شد یک کارمند شهرداری در هفته گذشته که در آن او همچنین خاطر نشان کرد نیویورک شرکت حدود 3,000 کارکنان به گارد در طول آخر هفته روز یادبود.

“من آن را با پایان رسید: هی من امیدوارم که شما یک آخر هفته بزرگ به یاد داشته باشید, لطفا ماندن مراقب باشند. همه ما cabin fever, ما همه می خواهم به لذت بردن خودمان است. اما این است که بیش از” آقای Blumenthal گفت. “جدید وجود دارد موارد در همه جا در کشور است.”

به عنوان آب و هوا قطره گزارش از اجتماعات بزرگ پدید آمده از کارولینای شمالی به هاوایی و مکان در میان است. در سنت لوئیس شهرستان اجرایی است فشار برای شرکت ها به درخواست کارگران درباره خاموش-کار و فعالیت بیش از آخر هفته در واکنش به جمعیت ظاهرا نقض رهنمودهای دولتی.

شرکت ها محدود نوسان بیش کارکنان زندگی در خارج از محل کار کارشناسان حقوقی می گویند. کارفرمایان می توانند به آموزش کارگران در مورد خطرات بالقوه و از آنها بخواهید برای دور ماندن از دفتر اما نمی تواند بار آنها را از رفتن به یک بار یک حزب و یا با استفاده از حمل و نقل انبوه در زمان شخصی خود.

بازار بورس نیویورک خواسته است کسانی که بازگشت به آن تاریخی طبقه تجاری در پایین منهتن برای جلوگیری از ورود از طریق حمل و نقل عمومی. طبقه تجار نیز باید نشانه مسئولیت چشم پوشی است که آنها را مانع از پیگرد NYSE اگر آنها آلوده در ارز.

ویکی ساحل در فلوریدا تقریبا در ظرفیت بیش از آخر هفته روز یادبود.

عکس: لوئیس سانتانا/زوما پرس

“من به برخی از نگرانی های خود را با ایالات متحده باز برگشت و مردم به من می گویند به درستی مشاهده رفتارها و نقض برخی از ایمنی انتظارات و سپس به طور بالقوه گرفتن Covid-19” گفت: Cary Dunston مدیر عامل شرکت کابینت ساز آمریکایی Woodmark شرکت در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران صبح روز سه شنبه. این Winchester Va., شرکت شاغل بیش از 9000 نفر در سراسر 18 ساخت سایت به عنوان از سال گذشته است.

“من نگران این از شروع” گفت: Jay Timmons, مدیر عامل شرکت از انجمن ملی تولید کنندگان بخش است که تا حد زیادی نگه داشته و عامل از طریق اقتصادی shutdown. “در حال حاضر که ما در حال گرفتن اقتصاد باز” او گفت: “ما به دو دلیل اگر ما نمی توانیم به طور بالقوه می تواند یک جهش قابل توجهی از عفونت هستند.”

کارکنان به طور کلی هیچ الزام قانونی برای افشای اطلاعات مانند این که چگونه آنها صرف زمان شخصی خود استخدام وکلا می گویند. اما ملاحظات اخلاقی وقتی که می آید به چیزهایی مانند اینکه اعضای خانواده بیمار شدن در محل کار کارشناسان می گویند به طوری که مدیران می تواند هشدار یک کارمند همکاران.

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

در حدود 40 صفحه راهنمای منتشر شده برای کارکنان VF Corp. صاحب علامت های تجاری مانند کامیون و شمال صورت توصیه کارکنان برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد خارج از خانه های خود و به دور ماندن از تجمع جرم برای حفظ فاصله مناسب. آن را نیز توصیه می کند که اجتناب از آنها سوار-به اشتراک گذاری خودرو-ادغام و یا حمل و نقل عمومی در صورت امکان و به هدایت و روشنی از ناهار و بعد از کار کرده است. شرکت دما نمایش و می پرسد کارکنان یک سری از سوالات شفاهی به عنوان آنها را وارد کنید و توزيع آن در مراکز و امکانات دیگر.

استیو Rendle VF, ارشد اجرایی گفت: این شرکت مورد بحث چگونه به نگه داشتن بهترین کارکنان به عنوان امن بیشتر مناطق بازگشایی, در حالی که تعادل نگرانی های حریم خصوصی. دنور-بر اساس شرکت می تواند درخواست کارکنان که در آنها سفر کرد و اینکه آیا آنها را به تماس با هر کسی که با یک مورد تایید شده از ویروس, او گفت:. شرکت کاوش چگونه برای کاهش خطرات ناشی از یک کارمند سفر شخصی اما تا کنون نشده اجرا سیاست های جدید. VF عمل چهار ساخت سایت, 23 مراکز توزیع و بیش از 1300 فروشگاه های خرده فروشی به عنوان از آوریل سال 2020 است.

“ما نه فقط مسئول خودمان اما اقدامات باید ارتباط مستقیم خود را به راحتی و ایمنی بنابراین ما نیاز به فکر می کنم در مورد هر یک از دیگر, و آن دسته از اعضای تیم که ما دوباره در تماس با” آقای Rendle گفت. “آن اعمال می شود زمانی که شما در جایی در یک آخر هفته: که در آن شما بروید که شما را در تماس با—کسی تست مثبت؟”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اقدامات احتیاطی است که محل کار خود را گرفتن در برابر گسترش coronavirus? پیوستن به مکالمه زیر.

چه چیزی بیشتر کارفرمایان باید اعتماد که کارکنان خواهد بود راستگو در مورد رفتار خود قبل از ورود در کار است. بسیاری به احتمال زیاد خواهد شد گفت: لری Gadea مدیر عامل شرکت محل کار نرم افزار پلت فرم فرستاده Inc., اما او هشدار می دهد که برخی از کارکنان ممکن است اشتباه و یا دروغ آشکار.

ایران در حال توسعه یک پرسشنامه محصول برای شرکت ها برای پرس و جو در مورد کارگران علائم آن روز و اینکه آیا آنها به تازگی در نزدیکی کسی که مبتلا به Covid-19. شرکت فن آوری است که در حال حاضر در بسیاری از ادارات برای بررسی بازدید کنندگان مسیر بسته و اختصاص اتاق ملاقات.

کارفرمایان می خواهند به اقدامات احتیاطی لازم آقای Gadea گفت: اما خطرات وجود دارد فراتر از کارمند خود رفتار است. اگر یک خانواده دارای دو بزرگسالان رفتن به جدا کردن محل کار در هر شرکت می تواند پروتکل های مختلف برای جلوگیری از عفونت. “اگر شما رفتن به محل کار خود و همسر خود می رود خود را به محل کار چگونه انجام شما می دانید که همه چیز خوب است در محل کار خود را?” او گفت:. “هیچ یک از این کامل است. این همه در مورد به حداقل رساندن خطر است.”

Warby Parker نمی کارکنان بپرسید چگونه آنها خود را صرف شخصی آقای Blumenthal گفت: اما آن مستقر روزانه پرسشنامه و چک های ایمنی در یک مرکز تولید در Sloatsburg n. y. کارکنان خواسته می شود که اگر آنها اخیرا در یک مرکز پزشکی است که درمان coronavirus بیماران, برای مثال, و یا اگر آنها به اشتراک گذاشتن یک خانواده با کسی شناخته شده است به یک مورد تایید شده از Covid-19. اما این شرکت می داند که چالش وجود دارد به نگه داشتن کارکنان امن فراتر از خود را در فروشگاه های خرده فروشی و امکانات.

“درخواست کسی که یک سوال از, ‘آیا شما اویختن با یک گروه در ساحل؟'” او گفت:. “مگر ما توصیه عمومی-کارشناس بهداشت به پرسیدن این سوال من احتمالا نمی خواهد.”

نوشتن به تراشه برش در [email protected] و توماس Gryta در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>