مرز بست: می تواند ما خودداری از سرزنش بازی در حالی که نیست ؟

لئونارد Saffir گفت: “در مدیریت بحران بود سریع با حقایق آهسته با سرزنش”. پست همه حزب دیدار روز جمعه در حالی که کلی سیاسی و خوی از کشور politik دیده می شود آشتی جویانه و یکپارچه در چین – هند بن بست نگرش کنگره در جرقه های غیر ضروری و ناخواسته برای درون حزب بحث با BJP باید اجتناب شده است. در حالی که راهول گاندی شده است به طور گسترده ای شناخته شده برای خود را بچه گانه نابهنگام و غیر مسئولانه اين نظر توسط نخست وزیر سابق برای ده سال متهم دولت ‘دروغ’ به نظر می رسد و نه بیش از دردناک است. در غیر این صورت که در کشور های دیگر از دکتر سینگ – نارندرا است و در عین حال برای تکمیل ده سال بودن در صندلی داغ – می تواند بهتر می دانید پیچیدگیهای مرز تنش حاصل اساسی دیپلماسی و روابط بین الملل? او همچنین می تواند به خوبی آگاه باشید که چقدر جزئیات این وضعیت می تواند قرار داده در حوزه عمومی است. یکی نیست البته نمی داند که آیا بیانیه خود که واقعا در خود و یا تهیه شده بود توسط Sonia ، که بعد چیدمبرم گرفت و نظرات بیشتر پیوست و بحث با BJP نشان می دهد که این دیدگاه شد در ابتدا ایجاد شده توسط Dr سینگ بود و جای قرار داده و به دهان او. تا به حال دکتر سینگ احساس اردوغان نخست وزیر ترکیه در بیانیه ای که مایل او می توانست به خوبی متوجه جزئیات مورد نیاز از جانشین او. اما در اینجا او می شود استفاده می شود خود را “رئیس” او وفادار مانده است. کنگره بارها و بارها ثابت شده است که آن را از دست داده و ارتباط آن را برای تمام اهداف ملت و از اواخر آن نگاه نمی کند مثل این است که حزب مخالف اصلی این بزرگترین دموکراسی است که این حکومت برای اکثریت این سال است.

آن را نمی کند در تمام نگاه خوب به مشاهده BJP – کنگره جنگ از کلمات در این موضوع حساس و ظریف امنیت ملی که در آن هر یک از این دو صحبت از تهاجم طی مربوطه tenures. کنگره همیشه تمایل به فراموش کردن که همه govts شده اند و زندگی را تحمل و در مواجهه با میراث به جا مانده از کنگره govts در تمام پارامترها – بیشتر در روابط بین المللی ، و توسط بزرگ govts به دنبال یک اجماع بین المللی دیپلماسی و ادامه مسیر گردد در طول سال های اولیه از ما مستقل حکومت اگر شده است وجود دارد نیاز مبرم به recrafting و بازتعریف ما بین المللی اخلاق و تمرکز بر خاص ما منافع ملی است. آن را خوب است برای دیدن است که رهبران در سراسر احزاب باید متوجه وخامت اوضاع و متعهد خود را به ایمان و حمایت از نارندرا مودی نخست به آنها دست به اقدام با دست زدن به این موضوع و انجام همه چیز را محتاطانه به محافظت و حفاظت از تمامیت ارضی و حاکمیت این کشور است. Mayawati بسیار خوبی تکرار روح یقین زمانی که او اظهار داشت که هر دو مخالف و دولت باید متحد و در ادامه با احتیاط و بلوغ در برخورد با این بحران است.

شده است شاید بزرگترین از سنت های ما دموکراسی است که در هر بحران – مهمتر از همه مربوط به امنیت و حاکمیت کشور – رهبران بیا با هم صرف نظر سیاسی و عقیدتی وابستگی و کار با بعد از دولت شانه به شانه. این منعکس شده است درست از سال 1962 بحران به تاریخ و جهان شاهد این پر جنب و جوش اتفاق از ملت بزرگ ما است. زمان و دوباره کنگره این واحد از همکاری و حمایت از مخالفان و BJP بیشتر به طور خاص با واجپایی در راس بازی یک نقش فعالانه در آینده به سمت دولت. اگر کنگره نمی کند در حال حاضر احساس می کنید مثل این است که با زمان و جزر و مد آن است که انتخاب خود را به توسل به چنین misadventures و در نتیجه رفتن ناشناس.

دموکراسی را دارای این قدرت از قدرت مردم است که بزرگتر و قویتر از هر قدرت و که همیشه یک عامل بازدارنده در برابر تضعیف رهبر و حتی در عرصه بین المللی. بسیاری از زمان بحران و سیستم پشتیبانی و یا خراب کردن یک رهبر بسته به نتیجه این بحران است. در زمینه ما هیچ مثال می توان بیشتر از ایندیرا گاندی که شد همه قدرتمند در سطح بین المللی پس از سال 1971 جنگ هند و پاکستان در حالی که تبدیل شدن بیش از حد غالب در خانه بیش از حد. اما این همچنان یک شمشیر دو لبه است که ممکن است باعث آسیب به حدی از خود نابودی بیش از حد. واحد حمایت از هزینه های بیش از حد برای رهبر در نظر تعهد نیز در شرایط تحویل از نتایج مثبت است.

این امر می تواند نهایی واهی و انتظار از هر یک از شهروند هند است که بدون مزاحم در سمت هند از مرز و هند هیچ پست های گرفته شده توسط چینی – به عنوان تأیید توسط نخست وزیر. کشور این است که قادر به قبول خائنانه و قرون وسطی راه از قتل ما بیست نفر از فرزندان بزرگ توسط چینی ها حتی اگر احترام به پروتکل هیچ آتش به ضرب گلوله کشته شدند. کشور را کاملا پخش سخنان نخست وزیر که فداکاری نمی خواهد بیهوده است. با توجه به روح نخست وزیر او بوده است و افتخار شخصی معادلات’ با همتای چینی و آیا هرگز گوشت چرخ کرده و کلمات در تقویت در این مورد. برخی از سه سال پیش در حالی که صحبت کردن در یک بحث در اجلاس او رفت و به تایید کردن که هر چند وجود دارد مرز مناقشه با چین, اما در چهل سال گذشته حتی یک گلوله اخراج شده به دلیل آن’ – بیانیه ای که چینی ها فورا استقبال در آن زمان. یکی تنها می تواند تصور کنید که چگونه ناراحت کننده و تلخ و تند و زننده حتی آن شده اند که برای نخست وزیر برای کنار آمدن با این خبر عالی فداکاری در مرزهای ما. وظیفه نخست وزیر روی حیله و تزویر است و ظریف است. وجود دارد که احساسات را در مقابل چین در سراسر این کشور اما در این زمان است که بیش از حد سخت و ظریف در, لحظه ای برای کشور بحران و بحران در همه می شمارد. پرواز و بازیگری تنها از روی احساسات می شود و ما در هر نقطه. زیبایی چیزی است که همیشه برای انجام یک ظریف چیزی که در زمان مناسب و زمان رسیده. چین یافت می شود این زمان برای او مناسب – تلافی ممکن است مناسب برای ما به صورت لحظه ای. برای هم بودن چین شده است قادر به تغییر متن – بدون تاج اتهامات هر بیشتر. انجام یکی دیگر از فساد به تسلط بر یک بوده است نه یک ایده بد نباشد برای او.

اما این مواد که از آن نارندرا مودی ساخته شده است را نمی خواهد اجازه می دهد او را به استراحت. او سرمایه گذاری زیادی در دوستی و او قطعا نمی خواهم به از دست دادن برای هیچ گسل از او. او شده است یک مرد مردانه شجاعت داشتن بیش از حد تعهد عمیق به او قسم خورده اعتقادات. او شناخته شده است با اراده و مصمم خود را برای کلمات و تعیین. او هرگز اجازه رفتن اسکار عمدا وارده بر او و یک بحران تحمیل شده بر او ، او آماده را به یک طناب بلند و پرداخت inflictors از طریق بینی خود را – که باقی مانده است برای اطمینان حاصل کنید!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>