جنگ ممکن است از دست داده اند در میکروگرم اما این جنگ برنده شده است: کریکت زنان در حال حاضر یک توده تجاری عینک

ساخت آغاز شده بود در روز جمعه هنگامی که #FillTheMCG شروع روند در رسانه های اجتماعی. اما چشم بود و هنوز هم چیزی است که تا به حال دیده می شود به باور. بسته بندی شده میکروگرم در روز بین المللی با 80,000 طرفداران برای تشویق دو تیم صحبت شد یکی داستان: بازی زنان وارد شده است به عنوان یک جرم تجاری منظره.

نتیجه منفی برای هند وجود ما دیده می شود ستاره ها پدیدار شود. Shafali ورما در 16 است که در حال حاضر نان از رسانه ها و طرفداران و طبیعی است این خواهد بود که همین کار را برای شرکت ها است. Smriti Mandhana بیان و ظریف می ایستد برای تبدیل شدن به بعدی PV Sindhu در نظر تایید شده را ارائه می دهد که راه خود را. WV رامان بسیار محترم و پس از به عنوان مربی بالا خود را در سلسله مراتب و Harmanpreet Kaur, با وجود آمدن دومین همیشه غرور خودش را برای ریاست بر انتقال از زنان بازی از یک ورزش به ملی وسواس.

8 مارس سال 2020 در MCG نقطه اوج این روند که آغاز شده بود در تاریخ 23 ژوئیه 2017 در اعیان. هنگامی که پیامبر راج تیم از دست داده بود نهایی به انگلستان در سال 2017, تماشای زنان بازی هنوز هم یک نوع تازگی. طرفداران تماشا, تنها زمانی که آنها به حال کمی زمان فراغت است. آن است که دیگر ، 8 مارس بود انتصاب مشاهده. رسانه های اجتماعی پچ پچ همه چیز در مورد نهایی بزرگ و شایعات در بازار و یا آرایشگاه یا رستوران بود در مورد همان چیزی که هند نمی تواند عبور از روی مانع پریدن نهایی هنوز دوباره.

در حالی که آن را احساس می کنم نا امید کننده است که این کمپین در نهایت در پیروزی آن را به توان گفت که ظاهر نهایی مطمئنا منجر به باریک شدن پایین پرداخت شکاف بین مردان و زنان تیم است. در حالی که برابری است که هنوز هم برخی از راه دور, روند مطمئنا جمع آوری حرکت در آینده است. کیفیت پخش تمام مسابقات است نشان میدهد. هیچ بیشتر شد این مسابقات به عنوان یک اجبار توسط رسانههای سراسر جهان است. بلکه با بهترین در کسب و کار در مایک در استرالیا و جاهای دیگر آن بود که هر بیت ساخته شده به عنوان عینک است که آن را سزاوار می شود.

ورزشی است که همیشه در مورد لحظات. برای بازی های المپیک در آن سال 1936 برلین بازی نشان داد که جهان اسلام از این بازی ها قادر به. و پس از آن این امر به تدریج رشد به بیش از حد ناسیونالیستی تجاری عینک است که آن را در حال حاضر است. برای بیش از 50 مردانه بازی این جام جهانی سال 1983 که به زودی جاودانه در celluloid. هند تصاحب اعیان در 25 ژوئن سال 1983 تغییر بازی به صورت تجاری و اجتماعی و به زودی آن را تبدیل به یک همه جانبه وسواس بازگشت به خانه.

برای زنان بازی روند آغاز شده در سال 2017. زمانی که Harmanpreet شکست در حرفه خود بهترین 171 نه در مقابل استرالیا در نیمه نهایی در انگلستان جهان را در هیبت. ما در هند یادآور شد از استعداد و توانایی های دختران و راه این تیم شرکت دور کشور خود بازگشت بود نشانه ای از چیزهایی که می آیند. 8 مارس سال 2020 و این روند تقریبا کامل است. تقریبا از آنجا که هند هنوز به قهرمان جهان. و آن چیزی است که این تیم باید در آرزوی در سال 2021 زمانی که پیامبر و Jhulan Goswami بازی تاریخ و زمان آخرین زمان برای هند است.

در هر راه دیگر بازی وارد کرده است. رفتن به جلو آن را تنها یک موضوع از زمان برای زنان IPL برای تبدیل شدن به کامل واقعیت دختران ما در حال حاضر یک تقویم و Sourav Ganguly و تیم خود را احساس می کنید نیاز به relook در مرکزی قرارداد دانستن آنها نیروی افکار عمومی پشت سر آنها. Biopics از پیامبر و Jhulan کمک خواهد کرد و رسانه ها آن را سند داستان از الهام با تجدید نیرو.

جنگ ممکن است از دست داده اند در MCG اما این جنگ برنده شده است. بازی در حال حاضر دارای احترام و اقتصادی زنده ماندن و آن را تنها می تواند بهتر از اینجا. با ظهور ستاره مانند Verma, دختران در حال حاضر می دانید چه باید بکنید. و در انجام این کار هیچ یک از آنها را به مانند پسران دیگر به بازی. 8 مارس سال 2020 در MCG تغییر کرده است زنان بازی برای همیشه لطفا برای. و آن را نیز تغییر طرز فکر ما را در هند به یک درجه است. یا بنابراین ما معتقدیم که ما آماده استقبال از دختران به خانه برگشت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de