نبرد در برابر coronavirus: همبستگی و همکاری میان کشور ما توانمند ترین سلاح های

این رویکرد که در جنوب شرقی آسیا و منطقه برای سلامت و امنیت هدایت ساده و در عین حال قدرتمند منطق: زمانی که ما با هم کار کنند ما در حال محافظت شده با هم. هرگز تا به این مهم تر بوده است. شیوع Covid-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی فراهم می کند و چالش های قابل توجهی به کشورهای منطقه است. ما باید کنار هم ایستاده و به عنوان یک کار به صورت شیوع پایین.

منطقه عضو برجسته از جلو. در هفته های اخیر هر دو کشور هند و تایلند باید تست های آزمایشگاهی نمونه از کشورهای همسایه. حصول اطمینان از تمام Covid-19 نفر در حال شناسایی اولیه حیاتی برای دستیابی به این منطقه را اولویت شماره یک: پیشگیری و کنترل محلی انتقال است. در سراسر منطقه و مقررات بین المللی بهداشت (IHR) در حال هدایت عمل و ترویج همکاری و شفافیت از جمله از طریق منطقه ای IHR شبکه دانش. کشور باید همچنان به گزارش و به اشتراک گذاری اطلاعات در موارد مشکوک اولیه و ارائه گزارش های دقیق در مورد تأیید.

همبستگی باید تعریف ما بعد جنگ. مزایای بسیاری هستند. برای اولین بار با همکاری کشورهای ترویج بهره وری. هر کشور در منطقه دارای نقاط قوت مختلف و چهره های مختلف خطرات. با ادامه برای به اشتراک گذاشتن دانش و منابع کشور خواهد ساخت افزایش ظرفیت حیاتی دارایی است که کمک خواهد کرد که آنها را آماده برای همه احتمالات از جمله جامعه انتقال است. آخرین اطلاعات نشان می دهد که این ویروس ممکن است بیشتر انتقال از آمار اولیه پیشنهاد شده است. همه کشورها باید تقویت آمادگی خود را برای پاسخ.

دوم با همکاری کشورهای ترویج اعتماد. اعتماد بین کشورها اجازه می دهد تا ملی تصمیم سازان اعتماد به نفس است که بهداشت عمومی اقدامات آنها را بر اساس اطلاعات صدا منعکس کننده واقعیت و پیش بینی روندهای در حال ظهور. اقدامات غیر ضروری هستند که می تواند گسترش وحشت و ترس است. اقدامات است که در حال ناکافی می تواند گسترش ویروس و بیماری است. به عنوان شیوع گستراند ضروری است که کشورهای انطباق و توالی اقدامات خود را برای محافظت از آسیب پذیر ترین ، آنها باید تخصیص منابع درآمده است.

سوم با همکاری کشورهای ترویج دانش است. دقیق مورد گزارش را به همه ما کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد Covid-19 و چگونه می توان آن را پیشگیری و درمان. در اوایل این ماه که در جمع آوری 400 نفر از کارشناسان برجسته جهان برای بحث در پژوهش و نوآوری در اولویت است. بر اساس آن بحث است که در حال توسعه پژوهش و نوآوری در نقشه راه است که کمک خواهد کرد که دانشمندان و اهدا کنندگان در سراسر جهان تقویت پزشکی ما زره.

ما باید همه نگاه کردن به یکدیگر است. یک راه مهم برای انجام این کار با دسترسی و به اشتراک گذاری اطلاعات با کیفیت بالا است که سبب ما و دوستان و خانواده و همکاران و جوامع برای سالم ماندن. به طور منظم دست شستن سرفه یا عطسه به آرنج اجتناب از تماس نزدیک با افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و کاملا پخت و پز گوشت و تخم مرغ هستند و همه به شدت توصیه می شود برای روز به روز محافظت در برابر طیف وسیعی از میکروب ها است.

اگر شما در حال سفر یک الکل بر اساس hand rub کمک خواهد کرد که نگه داشتن دست های خود را تمیز. محدود کردن تماس خود را بین دست و چشم و بینی و دهان را کاهش می دهد انتقال مسیرهای. اجتناب از تماس نزدیک با افراد مبتلا به تب یا سرفه است که همیشه یک ایده خوب به عنوان اطلاع رسانی خدمه اگر شما را تبدیل به بیمار است.

جامعه نگرانی های مربوط به Covid-19 قابل فهم است. بسیار وجود دارد که ما هنوز نمی دانم اما که ما در حال کار برای پیدا کردن. همانطور که ما بیشتر یاد بگیرند که ادامه خواهد داد به ارائه عضو و عمومی با کیفیت بالا و اطلاعات از طریق به طور منظم وضعیت گزارش ها و حساب های رسانه های اجتماعی. من را تشویق شما را به دسترسی به آنها را به طور منظم در علاوه بر این به مشاوره خود را ملی سلامت باشند.

ما باید بسیار روشن است: شایعات و اطلاعات غلط می تواند تسهیل انتقال و هزینه زندگی. آنها با ما دشمن مشترک. که در حال همکاری با کشورهای عضو و شرکای منطقه به مجسمه اسطوره, ترویج دانش و توانمند سازی جوامع است. به عنوان ما همچنان به مقابله با شیوع من مصرانه از همه مردم در جنوب شرقی آسیا و منطقه برای اتخاذ آنچه که تبدیل به یک نقطه وحدت در سراسر جهان: حقایق ترس نیست; عقلانیت نه شایعات; همبستگی نه ننگ.

که متعهد به حصول اطمینان از همبستگی و همکاری همچنان در میان منطقه کلیدی سلاح در جنگ علیه Covid-19. برای سال های بسیاری از این ارزش ها ساخته شده اند به منطقه سلامت و امنیت معماری از جنوب شرقی آسیا و منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری صندوق به دهلی نو اعلام آمادگی اضطراری و پاسخ. هر چند Covid-19 ممکن است به خوبی تست که معماری آن پایه جامد هستند و باید در حال حاضر با کار در دست. ما باید با هم مبارزه کنند. ما باید با هم برنده شدن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de