هنر راه رفتن با سختی!

وجود دارد هرگز یک لحظه نا مناسب به مردم را تشویق و مثبت راه پوشیدن از آنچه در حال برگزاری است آنها را ؟ حتی اگر وجود دارد یکی با تمام unlikeliness در حال حاضر مطمئنا زمان نیست; نه فردا یا در آینده نزدیک که برای ماده. باید پس از آن ما شروع به آواز خواندن و رقص در حالی که مردم در حال مرگ هستند در اطراف ما ؟ ایده مثبت در حالت ایده آل نباید بافته شده در اطراف اعتقادات که شامل پنهان کردن حقایق تلخ; بلکه باید آن را در حالت ایده آل درگیر دانستن و پذیرش حقایق و حتی به عنوان ما محشور همه امید به نگاه به جلو.

ماه گذشت میلیون ها نفر از مردم را تحت تاثیر قرار است توسط ویروس ها و میلیاردها بیشتر اثرات این بیماری همه گیر و حتی به عنوان ما سعی می کنیم برای فریب ذهن ما را به فکر کردن بیش از حد در مورد این ویروس توسط خودمان را درگیر در فعالیت های مختلف در حالی که خط مقدم ما کارگران صرف خوابی به طوری که همه ما می توانید صدای خواب در خانه و میلیون ها خواب نیست برای همیشه در تخت بیمارستان. آن را وسوسه انگیز است حداقل به ما – که با برکت راحتی با فرض اینکه خودمان را به عنوان قهرمانان برای ملزم مستند هنجارها در خانه و در نهایت به حذف سنگین زره های حفاظتی و اعلام کرد این بدترین است.

در حالی که احتمال زیادی وجود دارد که همه گیر می توانید از آخرین سال یا بیشتر مستند نمی ماند برای همیشه لطفا برای. در حال حاضر دولت ها در سراسر جهان را آغاز ترتیبات لازم برای این فرآیند را باز کشور است. آن را به یک آرامش روانی از احساس unchained توسط hackles از خود وظیفه و مسئولیت است که ما احساس بیش از حد سنگین حتی برای خود ما خوب است. این سکوت وهم آور است که دوست ما در خیابان ها در حال حاضر به کسب و کار تان شدیدا سیگار و صداهای نه به ذکر است بوق و شاخ.

‘ما امن تر از ما بودند 80 روز پیش ؟’ ممکن است یک سوال برخی از ما. در حالی که هیچ کس قادر خواهد بود برای دادن پاسخ دقیق به این که حتی اگر آمار به اتکا سوال دیگر; ما امن تر از 80 روز از در حال حاضر ؟ و یا چگونه بسیاری از روز را برای ما به امن از ویروس ؟ باید همان جواب; خدا می داند. آنچه در آن است که ما آن است که باید ما را به حرکت در نظر گرفتن تصمیم به راه رفتن در این محیط سختی?

ما باید انتخاب های خود را به فوری انتخاب یکی که تصمیم می گیرید سرنوشت ما. در هر صورت آن را نمی خواهد بود آسان ، ما نمی توانیم همچنان قطع گروگان ها به یک ویروس; ما به زودی می تواند به از دست دادن بیشتر مردم به عواقب inactions ما نسبت به ویروس ها. در همین راستا ما نمی توانیم اعلام همه چیز خوب است در حال حاضر زمانی که lakhs هنوز هم در حال مرگ; ما باورهای غلط می تواند در نتیجه بیشتر نتایج فاجعه بار. آن را به یک محاسبه تصمیم یکی که caters به اقتصاد ما زندگی می کند و دیگری به زندگی ما اقتصاد است.

ما در حال حاضر در تقاطع که در آن تصمیم گیری های ما را چند برابر اثرات; تاریخ را به یاد داشته باشید آنچه که ما در حال حاضر. بر خلاف دیگر نمونه های این سفر خواهد نیاز به در نظر گرفتن مسیرهای مختلف لزوما هر چند با همین هدف است که یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. در حال حاضر که تعهد قرار داده است در دولت, دولت نگران متحده باید بدون تردید در ادامه مستند در مناطق آزاد/مناطق که در آن مورد نیاز و همچنین آرامش از همان در مناطق که در آن تلقی می شود مناسب است. خداوند به رهبران ما دانش و حکمت به دانستن آنچه که بهترین است برای مردم و مهمتر از همه قدرت و اعتقاد به پیاده سازی آنها را به طور موثر به عنوان ما در تلاش برای راه رفتن جلوتر میان execrable همه گیر است که دارای جهان به باج.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>