هنر تماس با ردیابی برای محل کار

این بود یک روز ابری. این مستند تا به حال فقط برداشته شده است و مردم هنوز هم نگران از آینده به تعظیم به خداوند متعال در کلیساها و معابد و مساجد و معروف – برای تشکر از او را برای بیگانه رنجور ویروس از کشور – در حال حاضر است.

من در زمان این مرحله از روی کنجکاوی. جالب بود برای دیدن یک جدول مسدود کردن ورودی از این معبد محلی و مگر اینکه شما را وارد کنید نام و جزئیات تماس خود پس از از بین بردن کفش خود را, شما مجاز به خداوند – به عنوان در هر NZ دولت قوانین.

پس از همه, این ویروس نمی مراقبت در مورد خالق آن است. آن را تنها در مورد مراقبت از یک چیز – تولید مثل.

به اعتبار آن نیوزیلند کرد: سعی کنید برای یادگیری هنر تماس با ردیابی در طول مستند کاهش می یابد که در آن موارد به کمتر از 50 در کشور است.

همه کسب و کار, معابد و کلیساها ورزشگاه مدارس تماس ردیابی ثبت نام کنید.

رفتن به یک ورزشگاه ؟ شما مجاز ورود – مگر اینکه شما خود را وارد کنید نام و نام خانوادگی و شماره تماس در ثبت نام کنید.

این سطح از سختگیری های ساخته شده در این کشور جزیره ای را از تعداد کم که به صفر کاهش می یابد در یک نقطه قبل از افزایش به 20s (همه در قرنطینه در دولت حمایت هتل ها).

اما همه گیر تا به حال سهم خود را از covidiots. یک مرد که در یک قرنطینه هتل رفت و برای قدم زدن به یک سوپر مارکت برای خرید. تمام سوپر مارکت و ساختمان های اطراف آن در نزدیکی هتل بود بسته شود به عنوان یک نتیجه.

حتی یک مورد می تواند منجر به یک شکست کامل دولت درک – به خصوص در زمانی که NZ انتخابات دو ماه دور.

اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی قوانین

جالب بود شاهد اجتماعی فاصله در قوانین کسب و کار, مکان, یک بار این مستند افزوده است.

هیچ کسب و کار می تواند اجازه می دهد بیش از یک تعداد معینی از مردم و مشتریان تا به حال به صبر در خارج در یک صف تا دیگران بود خارج شد یک فروشگاه. پس از همه, یک سوپر مارکت و یا فروشگاه مواد غذایی تنها می تواند اجازه می دهد تا یک تعداد معینی از مردم برای حفظ سلامت اجتماعی فاصله.

برخی از takeaways و پیتزا زنجیر مجاز تنها یک مشتری در یک زمان و صندلی در رستوران نگه داشته شدند mandatorily خالی اجازه می دهد تا سالم اجتماعی فاصله.

تمام فروشندگان و تامین کنندگان تا به حال به mandatorily ثبت نام در ثبت نام هنگام ورود به محل کسب و کار به تحویل کالا.

دولت راه اندازی شد تماس با ردیابی برنامه اما هیچ چیز کار می کند بهتر از خوب قدیمی نوت بوک, ثبت نام با یک قلم و یک ضد عفونی کننده و چند بافت نگه داشته کنار – برای تمیز کردن قلم هنگامی که شما را امضا کرده اند.

سرهم بندی کردن یک بیت و یک شهر, شهر یا کشور به راحتی می تواند به آن منجر شود در نبرد در مقابل ویروس به انسان در حدود سال 2020 است.

هر NZ دولت قوانین: “تماس با ردیابی شامل یک تماس تلفنی از وزارت بهداشت و درمان شما را با ارائه مشاوره در خود-جداسازی و بررسی تندرستی خود را. بعد از این اطلاعات خود را منتقل می شود بر روی یک Healthline خدمات که خواهد شد را دنبال کنید تا تماس های خود را در طول دوره انزوا.”

شکستن انزوا قوانین می تواند در جذب خوب است.

فقط در سراسر Tasman یک سستی توسط چند ماموران امنیتی در استرالیا که اجازه خود را به داشتن رابطه جنسی با حوصله مهمان quarantining در ملبورن هتل است که گفته می شود یکی از دلایل دوم شیوع در منطقه است.

در نیوزیلند با این حال همه چیز در حال سورئال. پس از دو ماه از پارانویا مردم در خیابان ها بدون ماسک و دستکش. ترافیک به طور ناگهانی احساس سالم از خیابان ها خلوت و بسته و بازارها و مغازه ها.

به عنوان مستندات باز در سراسر جهان راه های جدیدتر از انجام کسب و کار خواهد شد که می تواند آخرین 24-36 ماه.

این شامل راه های جدید از, خرید, پرداخت, ارائه خدمات به مشتریان و حمل و نقل. مدهای جدید از کسب و کار که شامل اجتماعی فاصله دیجیتال پرداخت بدون تماس تحویل و تمرکز بر دیجیتال حکومت و آموزش و پرورش.

در همه جا حاضر دستکش و sanitiser فرهنگ است به احتمال زیاد به ماندن در جوامع در حال حاضر. و ژنوم انسان را تکامل و تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن به ویروس جدید بیش از نسل به عنوان آن را انجام داده است و برای بقای آن و وجود در این سیاره است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.