محرمانه argot از alphanomics

به شدت دلتنگ علم اقتصاد است که در هند شده است آمار سه گانه whammy demonetisation یک بیمار-برنامه ریزی رول کالا و خدمات مالیات و پس از آن coronavirus همه گیر تبدیل شده است و حتی dismaler اضافه کردن نه تنها یک کلمه جدید به واژگان بلکه موجب جدید اهمیت به حروف الفبا.

حتی به عنوان یک کلامی و پرگو یدک کش-از-جنگ همچنان بین طرفداران طرف عرضه اقدامات و کسانی که قهرمان یک طرف تقاضا انگیزه با تقاضا-siders یادآوری میکند که آنچه عرضه-siders نیاز به یک عرضه اولیه در حس مشترک و عرضه-siders مقابله با آن وجود ندارد تقاضا برای تقاضا-siders نقطه نظر اقتصاددانان از همه راه راه در حال بازگشت به الفبای خود نظم و انضباط در زمینه prognosticating بهبود از آنچه به طور فزاینده ای به عنوان دیده می شود نه فقط یک رکود اقتصادی اما بالقوه افسردگی در ساخت.

با توجه به برخی بیشتر خوش بینانه پیش بینی بهبود به عنوان و هنگامی که آن اتفاق می افتد خواهد بود در شکل نامه ‘V’, که در پیروزی, با قطر سکته مغزی در سمت چپ به نمایندگی از سقوط شدید و مورب در سمت راست betokening به همان اندازه تند افزایش است.

دیگران از محافظه کار بیشتر خم از ذهن نفع نامه ‘U’ به عنوان در U-نوبه خود, که همچنین predicates سریع افزایش پس از سقوط اما با دخالت یک تغار است که کم عمق و طولانی تر از حاد زاویه تشکیل شده توسط V. جغرافیایی در شرایط V مسیر بازیابی شبیه عمیق جعل و U گسترده تر دره.

در بین V-sayers و U-sayers هستند حصار نشسته compromisers که اختراع کردم یک شخصیت که وجود ندارد در الفبا و متقابل بین V و U شبیه صدای خش خش کردن لوگو از یک نام تجاری شناخته شده از ورزشی که خواستار مشتریان برای جلوگیری لرزشی و فقط آن را انجام دهد”.

به عنوان ابتکاری به این مفهوم نیست که حرف آخر یا آخرین نامه در alphabetisation بهبود اقتصادی.

مثلا انتظار کشف ‘W’ شکل گیری است که همچنین می تواند به نام ‘یو’ و یا ‘دو طناب از ارتفاع پرش’.

W به صورت گرافیکی نشان می دهد نزدیک به عمود شاقول قبل از یک نقطه طلوع و سپس یک شبیه قطره تشکیل یک برآمدگی قبل از زوم تا دوباره مثل یکی از این راکت ها که خوب عامیانه در ISRO دوره اعزام skywards.

عرض مسیر ممکن است به نفع هر دو با تامین-siders و تقاضا-siders که در بین قوز می تواند به عنوان یک پایه پل بین این دو به ظاهر irreconcible پیوستار.

عرض از هم جدا alphanomics به عنوان دست اندرکاران آن ممکن است به تماس های خود را شاخه ای از تئوری اقتصادی ممکن است به خوبی بیشتر ترفندهای تا آن باره در آستین.

مثلا alphanomics ممکن است اعمال می شود به آدرس که نقطه دیگر از مسئله بحث که آیا رکود اقتصادی فعلی/اولیه افسردگی است که حداقل در بخشی از یک دوره ای یا ساختاری طبیعت است.

کسانی که با دوره ای از مدرسه فکر می تواند نشان دهنده پایان نامه خود را در مختصر فرم با استفاده از دایره letter ‘O’ که همچنین می تواند ایستادن برای صفر, همانطور که در بازی با حاصل جمع صفر است که اساسا همان چیزی است که یک رونق و رکود چرخه است.

Structuralists از سوی دیگر ممکن است پیدا کردن رفتن خیلی آسان در قرار دادن خود را در مورد در سراسر alphanomically. دلیل این است که هیچ کس به نظر می رسد به توافق برسند به عنوان به آنچه که دقیقا مشکل ساختاری است که با این نتیجه که alphanomic نامه برای structuralism نیاز به انتقال ابهام است که می تواند منتقل شده توسط شخصیت ‘X’.

حرف X نه تنها برای غرفه یک عامل ناشناخته, اما همچنین نشان دهنده متفاوت اغلب دادن confliction معانی. برای مثال X مهر در یک انتخابات رای گیری برگه نشان دهنده مثبت در حالی که یک X در مقاله بدان معنی است که پاسخ ارائه شده اشتباه است.

همه از آن می تواند منجر به یک پاسخ که توسط Y – به عنوان در ‘Y آیا ما نیاز به چنین gobbledegook?’

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im