وجود دارد یک داستان است که تقریبا جهانی برای بسیاری از پدر و مادر آمریکایی. آن می رود چیزی شبیه به این: رانندگی پسر به تمرین فوتبال. سپس درایو به درس پیانو. سپس درایو پسر به یک آخر هفته مسابقات است. سپس درایو به یک جشن تولد. کف. بشویید. تکرار.

نام این حوادث ممکن است تغییر یا متفاوت برای هر کودک اما واقعیت همان است. پدر و مادر اغلب می تواند به نظر می رسد قابل ملاحظه ای مانند یک رایگان بارگذاری سرویس برای افرادی که تمایل به ترک فراوان ماهی قرمز خرده در صندلی عقب. در تعطیلات آخر هفته ممکن است به عنوان به خوبی به راننده کلاه و التماس دولت برای فرار مالیاتی در مسافت پیموده شده.

برای همسر من, اما, این مراسم کاملا عجیب و غریب است. به عنوان نمونه در آلمان, او تا به حال یک کار و دوستان و با بازی محلی والیبال تیم, اما پدر و مادر او هرگز سوار خود را در هر نقطه. زنجیر به فرمان حملات خود را به عنوان تنها یک درجه بالاتر از قراردادی بردگی است.

و در راه های بسیاری است که چه علامت ترومبول پوشش داستان این هفته در مورد: میل از افزایش نسل از آمریکایی ها به زندگی متفاوت – بیشتر “اروپا” شما ممکن است می گویند – و چگونه آنها در حال تلاش برای تغییر قرن قوانین مسکن در آمریکا به آن را انجام دهد.

واقعیت این است که من پدر و مادر همسر نمی درایو خود را در هر نقطه از آنجا که آنها نمی نیاز به. آلمانی حومه به نظر می رسد مانند یک آمریکایی در حومه منقبض شده توسط یک عامل از حدود پنج. خانه ها کوچکتر هستند بسیاری کوچکتر باغ کوچکتر هستند و در اطراف ترین گوشه ساختمان های با چند واحد مسکونی است. آن را متراکم تر است. این بدان معناست که دوستان و والیبال شیوه و اولین شغل در پیتزا مغازه ها همه نزدیک تر و پدر و مادر می توانید بگویید بچه های خود را به پیاده روی و یا دوچرخه سواری.

برای نسل جوان در امریکا است که به طور فزاینده ای خشنود چشم انداز. خرید خودرو انداختن است و سهم رو به رشد نسل وای و ژنرال Zers قرار دادن گرفتن گواهینامه رانندگی و یا اجتناب از آن به طور کامل. آنها می خواهند به دوچرخه. اضافه کردن نگرانی در مورد تغییر آب و هوا در میان بسیاری از جوانان آمریکایی (و مایل به محدود کردن گازهای خروجی خودرو) و شما می توانید یک سناریو که در آن تراکم مطلوب می شود.

در عین حال اکثر آمریکایی محله های طراحی شده با مخالف دقیق داشته باشید. عبارت “خانه خود را در قلعه خود را” می دهد برخی از نشانه ای از طرز فکر غالب پس از دهه 1920 هنگامی که مدرن تک خانواده ى اول در زمان نگه دارید. کسی که می خواهد کوچکترین قلعه بر روی بلوک ؟

بنابراین آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر از سی حومه به کالیفرنیا یک recalibration از آنچه آمریکایی مالکیت خانه باید مانند نگاه. وجود دارد عوامل مهم دیگر بیش از حد. تک طرز فکر خانواده و کاهش تراکم کمتر معنی مکان برای زندگی – و در نتیجه بیشتر فشار رو به بالا در قیمت خانه. معنی است که بسیاری از مردم از رنگ قفل شده خارج از رایج ترین راه برای افراد و خانواده ها برای ایجاد ثروت است. بسیاری از جوانان آمریکایی ها می گویند سهام مطالبات تراکم بیشتر.

آن را بسیار بعید است که گرجستان در حال رفتن به تبدیل شدن به آلمان در هر زمان به زودی – یا همیشه. اما علامت داستان است یک نگاه اجمالی از برخی بخش های آمریکا هستند reimagining رویای آمریکایی در راه است که می تواند تغییر آمریکا تجربه هر دو ماهرانه و عمیق است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im