آمازون شما نمی دانید که

انسان می تواند بسیار وحشتناک در شناخت خود و سوء تفاهم. نگاهی به علوم سیاسی مطالعه از سال 2016 که در خواست اعضای هر حزب سیاسی در ایالات متحده به حدس زدن در ترکیب دیگر. برای مثال چگونه بسیاری از جمهوریخواهان را بیش از $200,000?

آنچه را که شما حدس می زنم ؟ دموکرات تردید برای مطالعه حدس زده است که حدود 40 درصد از جمهوری خواهان به دست آورده است که بسیار یک سال است. واقعی شکل ؟ حدود 2 درصد.

آن می رود و راه دیگر بیش از حد. جمهوری خواهان فکر می کردم بیش از 30 درصد از دموکرات ها شد, گی یا دوجنسی و 40 درصد اعضای اتحادیه. ارقام واقعی? حدود 7% و 11% بود.

در برخی از سطح ما همه این را می دانند. هنگامی که ما صحبت در مورد Facebook حباب و افزایش تبعیض نژادی این واقعا چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد. در کشورهایی که مردم دور بالقوه برای سوء تفاهم و تقسیم و رشد می کند.

چه گونه است که باید با سارا میلر Llana را پوشش کشاورزی در آمازون ؟ به این معنی که ما امر می تواند عاقلانه برای پرش به نتیجه گیری در مورد Mário گرگ.

اگر ما اجازه دهید به کلیشه راهنمای تفکر ما مانند بسیاری از افراد مورد بررسی در سال 2016 ما ممکن است فکر می کنم برزیل گله دار علاقه مند است و تنها در محصولات خود را و یا گاو. در تلاش برای حفظ آمازون پس از همه دامداران و کشاورزان این مشکل مناسب است ؟ بله و نه. درست است کشاورزان هستند که در مواجهه با فشارهای گسترش به جنگل است. اما کشاورزان مانند آقای گرگ هستند و همچنین آنهایی که به دنبال راه حل های مختلف.

و این چیزی است که این هفته را پوشش داستان در مورد. بازدید از های مختلف فاصله کانونی – از مزارع خود – مشکل به نظر می رسد بسیار متفاوت است. از کشاورزی افزوده از ماتو گروسو, دولت, آن را مانند به نظر می رسد جهان است که به درخواست کشاورزان را به سقوط به محدود کردن خود معاش خود را تا دیگران مبهم در جایی دیگر بهره مند خواهد شد.

چرا ما باید همه بار ؟ آقای گرگ می پرسد. چرا کسانی که درخواست ما را به یک قربانی برخی از قربانی کردن خود – آموزش ما بهتر تکنیک های باز کردن بازارهای جدید آموزش در مورد ارزش درختان است ؟ آقای گرگ نکته این است: ما می توانیم آن را انجام دهد اما ما نیاز به همکاران.

این خطر از سوء تفاهم. در جامعه خود ما ما کمک به مردم بر خلاف ما هر روز به دلیل نگاه ما به ارزش سرمایه گذاری. زمانی که ما همه بخشی از همان جامعه من برنده هنگامی که شما بهتر است. برگزاری تعصبات بی ثمر است.

آقای گرگ یک نیمکره دور اما او اساسا تفکر همان چیزی است. مشکل واقعی این است که او احساس می کند antagonized جهان کلیشه از او و همکار خود کشاورزان است. “ما بهترین نگهدارنده در جهان است,” او می گوید سارا. “ما باید برنده یک جایزه است.” چرا باید او را یک قربانی برای مردم بسیار او را می بیند به عنوان قضاوت او ؟

این داستان به وضوح نه فقط در مورد برزیل انبوه اما در مورد قیمت قطبش در همه اشکال آن و چگونه آن ضروری است برای هر یک از ما برای به چالش کشیدن همه ما برداشت چرا که آنها به خوبی ممکن است اشتباهبرداشت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im