ایرباس-بوئینگ رقابت در پست-رسوایی اصلاحات

در آینده کتاب های درسی در مورد شرکت های بزرگ اخلاق یک فصل قطعا باید اختصاص داده شده به چگونه دو رقبای بزرگی در حمل و نقل هوایی – بوئینگ و ایرباس نیز رقبا در چگونه آنها ثابت خود را در فرهنگ شرکت پس از هر رنج یک رسوایی بزرگ.

تا کنون داستان های خود را از اصلاحات در حال خواندن خوب است.

برای ایرباس اوج خود را بازیابی ممکن است این هفته است. آن اعلام کرد که این انتظار به پرداخت حدود 4 میلیارد دلار در مجازات به حل و فصل موارد فساد با فرانسه و بریتانیا و ایالات متحده است. خواهد بود که یکی از بزرگترین جریمه برای شرکت های بزرگ فساد در سال های اخیر است. سنگین مجازات اگر تایید شده توسط دادگاه ها و همچنین به عنوان یک امکان قانونی پذیرش گناه هستند فقط بخشی از یک فرایند طولانی از اصلاحات برای اروپا هواپیما ساز است.

چهار سال پیش – و خیلی به اعتبار آن – ایرباس گزارش خود به مقامات که وابستگی آن به شخص ثالث و عوامل فروش به فروش جت تا به حال منجر به موارد رشوه خواری. خارج از کارشناسان آورده بودند به تمیز کردن شرکت و ایجاد شفافیت بیشتر. استفاده از واسطه ها به پایان رسید. بیش از 100 ایرباس کارکنان اجازه رفتن. و جدید, مدیر اجرایی, Guillaume Faury گفت: اخلاق رعایت شد اولویت شماره 1.

“برای قراردادن رفتارهای بی گناه در تمام کسب و کار ما تعهدات پایدار ما باید یک نگاه سخت در هر دو سیستم های ما و فرهنگ ما,” او گفت: به زودی پس از گرفتن سکان.

در بوئینگ را در مورد رسوایی حول محور دو تصادفات منجر به مرگ آن 737 Max هواپیما در طول دو سال گذشته یکی در اتیوپی و دیگر در اندونزی. این هواپیما مبتنی بود در ماه مارس گذشته توسط آمریکا

داخلی یادداشت ها نشان داد که تعداد کمی از کارکنان دانست و از نقص در هواپیما که برخی از خلبانان ممکن است قادر به مقابله با. در عجله برای رقابت با ایرباس هواپیمای جت بوئینگ بود و سهل انگاری در طراحی آن و در ارتباط خود با رگولاتور و خطوط هوایی.

از ویژگی های ثابت برای دریافت 737 Max به عقب در هوا در جریان است. اما در این میان بوئینگ است عذرخواهی به خانواده های قربانیان و راه اندازی یک صندوق برای آنها. آن را نیز راه اندازی یک راه بهتر برای کارکنان به قیف شکایت. در دسامبر, مدیر اجرایی آن از کار اخراج شد و یک رئیس جدید دیوید Calhoun در حال حاضر وعده برای بازگرداندن بوئینگ شهرت مهندسی یکپارچگی است.

“ما فقط در حال رفتن به عقب بر گردیم به بازگرداندن اعتماد با یک دیگر اعتماد با مشتریان و اعتماد با ما تنظیم کننده او گفت:” در اواسط ژانویه.

هر دو شرکت مالی قوی بهره را سریع اصلاحات و مطابق با مقامات. اما در یک زمان از هر self-made بحران مدیران نیز باید علاقه به انجام یک عمیق اخلاقی حسابرسی از شرکت های خود را. ایرباس و بوئینگ به مدت طولانی به حال کدهای اخلاقی. چه کلیدی برای اجتناب از اشتباهات به گفته گیل اندروز بوئینگ رئیس سابق اخلاق افسر “است زمینه ای اخلاقی قصد.”

در آن نمره شرکت ها باید به شکست دادن خود حتی به عنوان آنها سعی کنید به شکست دادن هر یک از دیگر در ساختمان بهتر هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو