بزرگسالان وزن در بازگشایی مدارس. بچه ها چی میگن؟

نیویورک

پدر و مادر در بازگشایی مدارس وزن. معلم ها وزنشون رو بالا مي برن کارشناسان بهداشت عمومی، بیش از حد، همراه با شهرها، ایالات، و رئیس جمهور دونالد ترامپ.

اما خود بچه ها چی؟ به عنوان رشد کرده است fret، kindergartners به دانش آموزان دبیرستانی با طیف وسیعی از سناریوها برای کلاس های مجازی و در فرد مواجه هستند بیان هر دو ترس و سرور بیش از ترک خانه برای یادگیری.

بسیاری گفتند که آنها بیشتر نگران دانشجویان همکار شکستن قوانین پوشیدن ماسک و حفظ فاصله خود هستند، به خصوص در مناطقی که نقاط داغ برای coronavirus.

پیتر کلمکا، دانش آموز ی در یک شهرستان لاس وگاس که در اوایل هفته گذشته ۹۵٪ موارد جدید ویروس کوروناویروس را در نوادا گزارش کرده بود، گفت: «ما در یک ماه خانه می شویم»

هشتمين کلاس تا سه هفته ديگه به مدرسه خصوصيش برميگرده

بعضی از بچه ها بیشتر از بقیه مسئول خواهند بود من مشتاقانه منتظر آن نیستم اما باید به مدرسه بروم تا من ترجيح دهم که در فرد وجود داشته باشم.” پیتر گفت:

Kindergartner سالن پرودینتون در وستپورت، کنتیکت، اولین سال بزرگ خود را در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد، حداقل در بخشی از زوم پس از اتمام پیش دبستانی در خانه.

“من ترجيح ميدم برم مدرسه چون اسباب بازي هاي بيشتري داره و بيشتر سرگرم کننده است” اون گفت که اون روي کراکر هاي حيوانات ميخيشه و از يه جعبه آب ميوه آب ميخورد

پدر و مادر ماضطراب در سراسر کشور به دنبال مدارس ی هستند که در حال حاضر برای نشانه هایی از چگونگی آن ممکن است باز شود. یک، دبیرستان پاولدیج شمالی در حومه آتلانتا، تعلیق پنج روزه برای دانش آموزی که عکس ها و ویدیوهای راهروهای شلوغ و تعداد کمی از دانش آموزان ماسک دار را پس از باز شدن درهای این ماه به اشتراک گذاشته بود لغو کرد.

مدرسه از آن زمان به بعد دچار شیوع COVID-19، همراه با مدارس دیگر در گرجستان سخت ضربه.

نزدیک به 50 مایل دور تر در آلفارتا، جورجیا، کولیر ایوانز مدرسه از راه دور زمانی که او شروع می شود پنجم اوت 17. او می توانست به طور کامل در فرد رفته و یا انتخاب یک گزینه مخلوط اما گفت که او در مورد بازگشت به مدرسه نگران است.

در مورد یادگیری از راه دور، او گفت: “امیدوارم که بهتر از سال گذشته پیش بروم. شما باید در صف انتظار می بودید تا 30 دقیقه از معلم یک سوال بپرسید.”

در توسان، آریزونا، سیمون جوبیود پولیتزر به مدرسه خصوصی خود بازگشت. او خوشحال بود که دوستانش را دوباره ببیند و به صورت رو در رو به معلمانش دسترسی داشته باشد.

احساس امنيت مي کرد؟

سایمون گفت: “روز اول نه، اما بعد از آن، بله، من احساس می کردم کمی امن تر است، “سیمون گفت. “همه بچه ها از قوانين پيروي ميکردن”

آن قوانین شامل ماسک های پوشیده در داخل خانه، میزهای از راه دور اجتماعی، و تنها دو بچه در هر میز پیک نیک در فضای باز در هر دو پایان برای ناهار است.

اکثر والدین آمریکایی گفتند که فرستادن فرزندانشان به مدرسه نا امن است، با بیش از ۸۰٪ طرفدار مدرسه که حداقل تا حد ای آنلاین انجام شده است، طبق یک نظرسنجی جدید مدرسه واشنگتن پس از سچار که توسط ایپسواس انجام شده است. اما بسیاری از ابراز ناخوشنودی از کیفیت آموزش آنلاین.

با بادهای تابستانی، احساسات مختلط، عدم اجماع در سراسر کشور را در مورد چگونگی تعادل خطرات ویروس و مدرسه آینه.

برخی از کشورهای اسکاندیناوی با موارد بسیار کمتر از ایالات متحده مدارس ی را با پروتکل های ایمنی جدید بازمی کنند و هیچ شیوع ی که به عملیات شان متصل باشد، نیافته اند. در اسرائیل، مدارسی که زمانی که فعالیت ویروس ها کم بود بازمی شدند، چند هفته بعد که موارد به هم می رسید، تعطیل شدند.

در ایالات متحده، برخی از مدارس برنامه ریزی ترکیبی از کلاس های در فرد و یادگیری آنلاین برای کمک به حفظ دور شدن اجتماعی. محله های دیگر، از جمله مناطق میامی، هیوستون، و لس آنجلس، شروع کلاس های آنلاین تنها.

الا اسپرینگر از کنوشا، ویسکانسین، سال دوم دبیرستان خود را در خانه پس از هیئت مدیره مدرسه خود را لغو گزینه در کلاس برای باز کردن ترم پاییز آغاز خواهد شد. که می تواند به عنوان سال پیشرفت تغییر کند.

در ابتدا من می خواستم به مدرسه به طور شخصی برگردم اما احساس می کنم، تماشای اعداد در ویسکانسین، این منطقی تر است که به دلیل بالا رفتن آن، به طور مجازی برگردم، ”او گفت. این خیلی خسته کننده در خانه است اما چه می توانید انجام? سال گذشته مجازی برای من راحت تر بود که در خانه به سستی به دلیل آن نوع سست از چیزی بود، اما من احساس می کنم امسال خواهد رفت خیلی بهتر از آنها تا به حال تمام تابستان آماده است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im