90s متولد تروما

یک هزاره است که یک فرد متولد شده در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990; اغلب محدود به نسل نو و به عنوان بخشی از این جمعیتی که من متوجه شدم این نسل احتمالا از طریق بسیاری از سردرگمی در جهان امروز است. در اینجا چگونه من را شکست و آن را به چند مربوطه و relatable موضوعات برای کمک به درک تروما

آموزش و پرورش – پزشکان و مهندسین و وکلا تنها محترم مشاغل در نظر گرفته و به موفقیت در حالی که در حال رشد پس از گله از 90s در کودکان و نوجوانان بودند به طور داوطلبانه یا غیر ارادی انتظار می رود به دنبال آن است که آموزش و پرورش. در آن زمان آنها فارغ التحصیل تثبیت خود در حرفه خود وجود دارد این دسته جدید از بچه ها از نسل بعدی با مجموعهای از فرصت ها به هر کس که آنها می خواهند به آنها به اندازه کافی مهمات به سرگرم کننده “درس خوان” حرفه.

به آنها بگویید به دنبال احساسات خود را!*
*تا زمانی که آنها پرشور در مورد هنر,
نوشتن و یا هر چیز خلاق

#HowToConfuseAMillennial

شغل – کار به معنی کار سخت و ساعت های طولانی و حتی فدا کردن برخی از زمان شخصی اگر شما می خواهید به درخشش در محل کار بود این ایده را القا millennials. جو و چشم انداز تغییر و چنین افرادی به دست می آمد برچسب گذاشته شده توسط عنوان workaholics. نسل بعدی توبیخ است که ایده درست زمانی که آنها اولین کار خود را و آن را همه چیز در مورد کار و زندگی تعادل به دلیل YOLO (*نورد چشم در حالی که توضیح – شما تنها یک بار زندگی می کنند)! این یک تغییر خوب اما عزیز Gen Z, شما هنوز هم انتظار می رود به کار می کنند و برای 45 دقیقه در هر هفته حداقل بدون شکایت.

بدن – سالم بودن باید به اندازه کافی در آن زمان و حتی در حال حاضر, اما امروزه یک معامله بزرگ ساخته شده است در مورد بدن بشود. 90s چیزی آگاه بود از کلماتی مانند ” چاق ” و “لاغر” و مفاهیم preconceived که با این کلمات به طوری که ما در تلاش از انحنا به لاغر به اندازه صفر به خواندن به abs به در حال حاضر در نهایت فرود بر سالم است. چرا که در حال حاضر در تمام اشکال و اندازه ها به طور معجزه آسایی استقبال می کنید ؟ چرا ما باید برای رفتن از طریق این آشفتگی ؟

زیبایی – رشد هنجار ما می دانستیم این بود که زنان نیاز به تحمل اپیلاسیون/اصلاح/نخ/رنگ مو و غیره باقی می ماند ارائه شد که در نوع ناعادلانه داده بودند راه رفتن در اطراف با موهای زائد, سینه همه ungroomed در نظر گرفته و در عین حال خوش تیپ. مردان در نهایت (زنان خروشى با امداد) پیوست و در کل کلاهبرداری از رژیم زیبایی و نگهداری و درست زمانی که آنها در نهایت گرفتن گرفتن این روند تغییر کرده است. ناگهان زنان مبارزه کرد که با موهای زائد, arm pit است که در مد و پشتیبانی نظافت ریش است تا دو پاس`. هر کس در تلاش است به یک شورشی در مورد مد و یا فقط به طور کلی حس بهداشت?

روابط رو به رشد با مدرسه های عاشقانه و انتقال بین رونق اینترنت و سایت های دوستیابی آنلاین این نسل این است که مطمئن لعنت. شما انتظار می رود برای دیدار با کسی که در فرد پس از آن سقوط برای آنها به جای رفتن آنلاین به دنبال کسی که با یک دستور کار پنهان ساخت آن بسیار سطحی است. پس با تشکر از شما بچه های جدید در اطراف بلوک شما فشرده تمام عاشقانه. وای بودند با بمباران حرفه ای و ثبات مالی به عنوان اولویت که پس از آن شما آماده برای حل و فصل کردن, ازدواج و ما در ادامه این مسیر. در حالی که این نسل بعدی آمد و شروع یک روند از ازدواج درست از کالج ؟ احساس می کند مانند بسیاری از ما 90s چیزی از قلم یک کلاس در مدرسه و یا می تواند مربوط به بچه که بود از بیمار برای چند روز و نه می تواند گرفتن با دیگران که آن را رفت و برگشت به مدرسه.

تکنولوژی – وای برای اولین بار به تنهایی شاهد کامپیوتر و گوشی های دقیق دریافت و با بهره گیری از هر توسعه فن آوری. رسانه های اجتماعی ما را بیشتر احساس متصل به مردم دور. اما قبل از ما می تواند وفق دهند و رغبت این به طور کامل از آن مطلع شد چقدر خطرناک رسانه های اجتماعی می شود. چگونه مردم می توانند خلاقانه شما اومدی و چه ابلهانه ما شده اند به اشتراک گذاری داده ها به ما هشدار علیه استفاده از آن در حالی که بدانند یک خط بین اجتماعی و شخصی است.

#HowToConfuseAMillennial

از بین بردن بازار مسکن
جای گراد شغل با پرداخت نشده کارآموزی
به آنها بگویید به خرید یک خانه

روند مشابه برای بسیاری از نسل ها. یک بعدی همیشه به ارمغان می آورد بسیاری از تغییرات به ناچار. برای متولدین این بازی خود را تغییر داد (که خیلی بهتر است) و GenZs شد رانندگان از تغییر این بازی است. اما برای ما millennials, قوانین از همان بازی تغییر نگه داشته! اگر شما در مورد آن فکر خوش بینانه هر چند millennials نیز خوش شانس ترین نسل به نسل آن را تجربه کرده اند همه, بهترین و بدترین های هر دو جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>