کلاس های درس در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت است در ماه های آینده. به عنوان بسیاری از مدارس با چوب آموزش از راه دور برای جلوگیری از گسترش coronavirus بیشتر دانشجویان اخذ خواهد شد آموزش و پرورش از صفحه اصلی.

در حالی که مناطق انجام تزیین لپ تاپ و Wi-Fi نقاط داغ به دانش آموزان برای کمک به پل شکاف دیجیتال—و حتی برخی از موضوع Chromebooks و دیگر کامپیوتر ها را به کل کلاس—بسیاری از مدارس انتظار می رود دانش آموزان به دستگاه های خود را به همراه لوازم جانبی مانند هدفون.

اگر شما یک پدر و مادر تکاپوی به نوبه خود که ad-hoc راه اندازی از بهار به آموزش و پرورش ایستگاه برای یادگیری واقعی این سقوط در اینجا یک راهنمای معلم-تایید شده-به-آنلاین-لوازم مدرسه.

مدرن روتر

قوی و قابل اعتماد اتصال به اینترنت نیست فقط تعیین شده توسط ارائه دهنده خدمات خود را. اگر روتر خود را که بیش از پنج سال, شما احتمالا نیاز به یک جدید بهینه سازی شده برای زمان استانداردهای بی سیم. اگر شما می خواهید به گسترش قابلیت اتصال به هر گوشه و مخفیگاه در خانه خود را دریافت کنید یک شبکه مش سیستم.

Eero یک شبکه مش سیستم ($99 برای روتر و 149 دلار اضافی برای چراغ) که پتو خانه خود را با اتصال. با Eero برنامه شما همچنین می توانید مجموعه ای از کنترل های والدین مانند فیلترینگ محتوا و اینترنت-دسترسی به برنامه.

عکس:
Eero/آمازون

همکار من جوانا استرن یک فن Eero که هزینه $99 برای روتر و 149 دلار برای چراغ به گسترش شبکه خود برسد. با Eero برنامه شما می توانید مدیریت همه چیز از کنترل های والدین به شبکه سرعت. من مانند گوگل لانه فای ($169 برای روتر 149 دلار برای هر extender) به دلیل آن اجازه می دهد تا به شما در تنظیم یک اولویت دستگاه رزرو برای یک ساعت بیشتر پهنای باند برای فرد در خانه خود را که به آن نیاز دارد بیشتر است. اتمام جوانا راهنمایی برای گرفتن بیشتر از خانه خود را از Wi-Fi.

ویکی دیویس آن مدیر در شروود مسیحی آکادمی در Ga., شروع به آموزش دانش آموزان خود را از راه دور بیش از زوم این بهار. او توصیه می کند که پدر و مادر خود را به روز رسانی روتر سیستم عامل برای اینترنت عملکرد و بهبود امنیت.

عکس: ویکی دیویس

“شما همیشه مجبور به خرید تجهیزات جدید گفت:” ویکی دیویس آن مدیر در شروود مسیحی آکادمی در Ga. او توصیه می کند برای اولین بار خود را به روز رسانی روتر سیستم عامل برای امنیت و بهبود عملکرد.

Over-Ear Headphones

“یک مجموعه خوب از هدفون ضروری است برای یادگیری از خانه گفت:” کارولین Takano یک تکنولوژی معلم در Bromwell ابتدایی در دنور. “را انتخاب کنید آنهایی که می توانید روزانه از ساییدگی و پارگی و نه از earbuds که تمایل به درهم.” هدفون بر گوش سود اضافه شده برای به حداقل رساندن سر و صدای پس زمینه اما این مهم است که به بررسی امن سطوح حجم خود را با بچه های او اضافه شده است.

Anker تا 60 دلار بی سیم نویز در مجموعه ای با عمر باتری طولانی (40 ساعت) ساخته شده است در میکروفون و یک کابل برای اتصال سیمی به استفاده از در مورد بلوتوث جفت شدن مسائل. Anker نیز به فروش می رساند $30 گزینه بدون نویز. برای جوان آموزان JBL را 15 دلار بچه دوستانه سیمی, هدفون طراحی شده برای سر کوچک به طور خودکار محدود کردن حداکثر حجم. یک بی سیم بلوتوث نسخه هزینه $50.

بیش از هدفون می تواند به حداقل رساندن حواس او را پرت—فقط مطمئن شوید که وجود دارد یک میکروفن یکپارچه برای مشارکت بیش از چت تصویری. Anker بی سیم 60 دلار سر و صدا لغو هدفون دارای 40 ساعت عمر باتری و کابل برای استفاده در مورد بلوتوث جفت شدن مسائل.

عکس: Anker تکنولوژی

مقرون به صرفه پرینتر

برای برگه ها و دیگر nondigital مواد یادگیری سریع پرینتر کار را انجام خواهد داد.

ویرایشگر من ویلسون Rothman یکی از طرفداران بزرگ از اپسون‘s کارتریج-رایگان EcoTank رنگ پرینتر ($200 به $400). او می گوید: او فقط نیاز به $13 از جوهر سیاه و سفید در مورد هر دو سال. (او پر رنگ مخازن حتی کمتر.) در ضمن ما خانواده & Tech نویس جولی اصطلاحات نعمت های بی سیم سیاه-و-سفید-تنها HP LaserJet Pro M15w ($109).

به ها تکمیل برگه و تکالیف دیگر استفاده از یک برنامه اسکن. مایکروسافت‘s Office Lens (رایگان برای iOS و اندروید) می تواند رقمی کردن متن و جستجو برای کلمات دست نویس در تصاویر.

اپسون را EcoTank چاپگر گرانتر جلو ($200 به $400) اما خندق گران قیمت کارتریج جوهر برای یک مخزن شما دوباره پر کردن هر سال و یا دو سال ارزان-نام تجاری جوهر.

عکس:
اپسون

ساده لوحی یا Chromebook

بسیاری از مناطق در حال صدور مدرسه-مدیریت دستگاه ها به خانواده ها است. اگر شما نیست, شما می خواهید چیزی است که یک دوربین برای زوم و تصویری دیگر-برنامه های چت و سازگار با هر نرم افزار مورد نیاز برای تکالیف مدرسه. که عمدتا شامل برنامه های تحت وب بهینه سازی شده برای مرورگر کروم. (اگر کروم ساخت کامپیوتر به آرامی اجرا سعی کنید یکی از جوانا توصیه می شود جایگزین.)

و اگر ممکن است یک دستگاه جداگانه برای هر کودک.

“من همه چیز در مورد داشتن چیزهایی که کمتر اما با بسیاری از دانش آموزان با داشتن خاص ورود زمان و مهلت شخصی و دستگاه را صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و اشک” گفت: خانم Takano که رشد های یک کامپیوتر با پنج خواهر و برادر. او مدرسه ابتدایی یکی براش وام بگیرم دستگاه برای هر دو دانش آموزان است.

“اولین نگاه در چه منطقه شما ارائه قبل از صرف پول در یک دستگاه جدید,” او گفت:.

برای کودکان جوان تر که فقط نیاز به دسترسی به اسکایپ و یا زوم آمازون Fire قرص Kids edition ($60 $150) کافی است. آن می آید با یک ضخامت مورد محافظ و اگر قرص را می شکند و ظرف دو سال آمازون ارائه می دهد یک جایگزین رایگان. اما خانم دیویس که می آموزد در را-خود-خود-دستگاه مدرسه گفت که برای اجرای Google کلاس درس (که بهینه سازی شده برای کروم و آمازون را در مرورگر به طور پیش فرض) چند تن از دانش آموزان خود را با آتش قرص تا به حال به سوئیچ به دستگاه های دیگر.

آمازون آتش تبلت Kids edition ($60 $150) کافی است برای کودکان که فقط نیاز به دسترسی به اسکایپ و یا زوم. اگر قرص را می شکند و ظرف دو سال آمازون را جایگزین آن رایگان است.

عکس:
آمازون

پایین پایان Chromebooks هزینه کمتر از $200. در $400 به$500 محدوده شما می توانید یک مدل با صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش بزرگتر و پردازنده سریعتر. آنها ایده آل برای دانش آموزان با استفاده از گوگل درس و عالی برای وب ساده کار می کنند. در علاوه بر این به گوگل مجموعه ای از برنامه های Chromebook همچنین می توانید زوم, Microsoft Office, Spotify و دیگر برنامه های آندروید.

این مشکل ؟ بسیاری از مقرون به صرفه ترین Chromebooks به فروش می رسد در سراسر کشور یک استثنا بودن HP را 11.6-inch $169 Chromebook منتشر شده در ماه ژوئن.

اگر شما یک بیت رایانه دستی شما می توانید به نوبه خود در یک لپ تاپ قدیمی به یک Chromebook استفاده از نرم افزار رایگان به نام Neverware نسخه اصلی. (بیش از 350 مدل های پشتیبانی می شوند.) دانلود روند تا حدودی درگیر (در آن طول می کشد حدود یک ساعت) اما شما قادر خواهید بود به فشار چند سال از منسوخ کامپیوتر.

بیشتر قدرت محاسباتی

وقتی بچه ها به مدرسه یا کالج گرچه Chromebooks ممکن است هک این دلیل آنها را اجرا کنید در ویندوز یا MacOS برنامه های. بهترین نگاه به مک یا ویندوز لپ تاپ—و شما هم اکنون می توانید دریافت مناسب و معقول مدل از هر دو برای زیر $1,000.

اپل فروش گواهی مرمت 2019 مک بوک ایر مدل برای $779 و 2020 مدل که دارای یک صفحه کلید بهتر و ذخیره سازی بیشتر برای $849—اگر لوازم تمایل به جزر و مدی. خرید به طور مستقیم از اپل به شما می دهد یک سال گارانتی و تضمین کامل-ظرفیت باتری.

Apple, فروش, مرمت 2019 مک بوک ایر لپ تاپ برای $779. مکینتاش یک انتخاب خوب برای دبیرستان و دانشجویان به خصوص اگر آنها نیاز به اجرای هر دو MacOS و ویندوز.

عکس:
اپل

دانشجویان باید با استفاده از اپل بالاتر-آموزش و پرورش قیمت گذاری که شامل جدید مک بوک ایر برای $899 plus یا رایگان جفت AirPods یا یک جفت از سر و صدا لغو AirPods جوانب مثبت فقط برای $90. (تمام گفته شما می خواهم صرفه جویی در حدود 250 دلار است.)

زمان مکینتاش می تواند اجرا شود هر دو MacOS و از طریق یک ابزار به نام بوت کمپ ویندوز است که باعث می شود آنها را یک انتخاب خوب برای دانش آموزانی که نیاز به هر دو.

من ویندوز انتخاب کنید که Dell XPS 13, براق, لپ تاپ با صفحه کلید راحت و جادار روی صفحه نمایش. شما می توانید در این سال مدل مرمت برای $918. دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه می توانید 10% جدید دل لپ تاپ از جمله XPS 13. اگر شما به دنبال یک صفحه نمایش لمسی HP Spectre x360 با هیولا, عمر باتری ($749) و مایکروسافت ultraportable سطح لپ تاپ 3 (در فروش برای $800) گزینه های خوبی هستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تبادل نظر در آمد ترین دستی در طول زمستان از راه دور-آموزش جلسه? آنچه را که شما می خواهید برای بهبود در سقوط ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

انتخاب یک لپ تاپ با کمتر ذخیره سازی می تواند به شما صدها دلار صرفه جویی. شما می توانید به راحتی جبران با ظرفیت دیسک سخت خارجی. له مقاوم و rainproof 1-ترابایت گزینه از G-تکنولوژی هزینه $70. برای سریع تر خواندن/نوشتن با سرعت وجود دارد 500GB حالت جامد مدل برای $110.

ارگونومیک و لوازم جانبی

یک لپ تاپ ایستاده بود و گریفین تکنولوژی آسانسور ($39) برد دستگاه به سطح چشم تا دانش آموز خود را ندارد به قوز بیش از.

جفت که با یک بلوتوث بی سیم صفحه کلید مانند Logitech‘s کلید برای رفتن (60 دلار) است که سود اضافه شده از سکوت تایپ و یک نشت و خرده نان-اثبات بیرونی. فراموش نکنید که یک ماوس بیش از حد. لاجیتک سکوت صدای کلیک M585 است $30.

اگر لپ تاپ اندازه صفحه نمایش شروع به احساس تنگ کتی Schrock کمکی استاد در تکنولوژی آموزشی در ویلکس در دانشگاه پنسیلوانیا نشان می دهد طرح ریزی محتوا به یک صفحه نمایش بزرگ است. یک مانیتور خارجی کمک خواهد کرد اما اگر شما یک تلویزیون شما به راحتی می توانید بازیگران هر پنجره در کروم به Google Chromecast (30 دلار) و یا هر صفحه نمایش مک به تلویزیون اپل ($149)—و یا اتصال دستگاه خود را با HDMI به HDMI کابل (25 دلار یا کمتر) تا زمانی که لپ تاپ خود را حق آداپتور.

یک لپ تاپ ایستاده مانند گریفین تکنولوژی $39 آسانسور می تواند کمک به در خانه ارگونومی با بالا بردن دستگاه به سطح چشم. شما باید جفت آن را با یک صفحه کلید بی سیم و ماوس.

عکس: Griffin Technology

در نهایت—نمی خنده—یک ساعت

آموزش—و رک و پوست کنده کاری—از خانه خسته کننده است. استراحت برنامه ریزی شده ضروری است برای جلوگیری از فرسودگی شغلی گفت: خانم دیویس.

هر قدیمی تایمر یا ساعت انجام خواهد شد. این $18 Znewtech شش تایمر می تواند به یاد کودکان و نوجوانان به صورت دوره ای را می شکند و از صفحه نمایش خود را. Wearables مانند Fitbits می تواند برنامه ریزی به سکوت اشاره مچ دست خود را هنگامی که آن زمان به مرحله دور است. و در زمان استراحت و مطمئن شوید که آنها در واقع توقف کار, راه رفتن در اطراف و شاید نوشیدن برخی از آب است. آن را برای رفتن به یک مدرسه در سال است.

ارسال back-to-school گجت سوال nicole.nguyen@wsj.com. برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به نیکول Nguyen در nicole.nguyen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو