10 تا از بهترین کتاب ممکن است برای لذت بردن از هوای تازه

سفر به الجزایر یا به جین آستن روستای رفتن عمیق تر به رویدادهای جاری و یا مجذوب شدن در زندگی, قدرتمند, با کتاب که به دادگاه تجدید نظر به نظارت بر داوران این ماه است.

1. رجیستری از من گذشت بر زمین توسط Daniel ماسون

این مجموعه نه داستان قطاری از شخصیت های در میان تجربه قابل توجه: یک گرم balloonist بررسی جو فوقانی یک اپراتور تلگراف کشف همراهی در اعماق آمازون یک اشکال جمع متناظر با چارلز داروین. دانیل ماسون انتقال بیشتر در یک داستان کوتاه از بسیاری از نویسندگان مدیریت در کل رمان است.

2. ما ثروت توسط Kaouther Adimi

Kaouther Adimi مورد می نویسد: مشهور لس Vraies Richesses کتابفروشی در شهر الجزیره, الجزایر. غارت توسط نیروهای استعماری فرانسه در قرن 20 است و در حال حاضر تنظیم برای یکی دیگر از تلاش برای سرکوب فرهنگ و اندیشه آزاد. رمان جشن کتابفروشی ها و قدرت کلمه نوشته شده است.

3. شاخص مخرب خود را اعمال توسط کریستوفر Beha

شهر نیویورک پس از فروپاشی مالی سال 2008 را فراهم می کند تنظیم برای کریستوفر Beha مدرن و روز اخلاق داستان است که در آن الگوریتمی فکر درگیری با شتابزدگي است. هوشمندانه نوشته شده با شاعرانه لایههای روایت را فراهم می کند جذاب تاب و چرخش.

4. Rodham توسط Curtis Sittenfeld

حسن نیت ارائه میدهد از Penguin Random House

“Rodham” توسط Curtis Sittenfeld تصادفی خانه 432 ص.

کورتیس Sittenfeld رمان شمار این سوال چه خواهد تبدیل شده اند از هیلاری او تا به حال ازدواج نکرده بیل کلینتون ؟ “Rodham” حرکت از فارغ التحصیلی از کالج ولزلی از طریق جهان متناوب شخصی و سیاسی بالا و پایین. آن را عجیب و غریب, فانتزی, اما یکی که طنین انداز خواهد شد با خوانندگان که فکر می کنم هیلاری رو خام کرد.

5. The Imperfects توسط امی Meyerson

زمانی که غیر عادی مادر هلن میلر می میرد او برگ او جدا خانواده با یک راز گنج – گمشده فلورانس الماس. گسل و حقانیت به نور آمده به عنوان Millers کشف کنند که عشق و بخشش ممکن است با ارزش تر از ثروت گسترده.

6. جین آستن جامعه توسط ناتالی Jenner

ناتالی Jenner را با عشق گردد اولین رمان بافت با هم پس از جنگ جهانی دوم زندگی می کند از روح را فراموش کرده اید در Chowton انگلستان که تجدید حیات و شادی در, اتحاد برای حفظ نویسنده جین آستن کلبه به عنوان یک موزه است. Dodging شخصی تاسف از شهر های کوچک شایعات و تاسف طرح آنها در نهایت پیدا کردن که دوستی برنده روز.

7. در عمیق توسط دیوید Rohde

در قلب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که “دولت عمیق” است که توطئه برای تضعیف ریاست جمهوری خود دیرینه بحث بیش از قدرت اجرایی و کنترل و توازن. پولیتزر برنده جایزه دیوید Rohde را شفاف بررسی نقش غیرمنتخب هوش و مقامات نظامی در سیاست است که به موقع و قانع کننده به عنوان خوانده شده.

8. ساعت از سرنوشت سوزان Berfield

مورخ سوزان Berfield می نویسد حساب جذاب از برخورد بین دو تا از بزرگترین شخصیتهای مترقی عصر –رئیس جمهور تئودور روزولت و سرمایه J. P. Morgan – در مبارزه بر سر اینکه آیا ایالات متحده خواهد بود که تحت کنترل دولت و یا منافع کسب و کار.

9. Pelosi توسط مولی توپ

حسن نیت ارائه میدهد از Macmillan Publishers

“پلوسی” توسط مولی توپ هنری هولت و شرکت ، 368 ص.

مجلس نانسی پلوسی شده است تخطئه راست و اغلب جنبهی توسط خود او ، اما بین او تمایل به ایستادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و توانایی او را به داد و بیداد کردن آرا با LBJ-مانند تسلط او سهام افزایش یافته است. روزنامه نگار مولی توپ را تیز توصیف بیوگرافی نشان می دهد که چگونه خستگی ناپذیر dauntless پلوسی شد قدرتمند ترین زن در سیاست است.

10. Dark Mirror توسط بارتون Gellman

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار بارتون Gellman می نویسد خودی حساب از شکستن ادوارد اسنودن داستان و مفاهیم گسترده تر برای جهان مدرن همه گفت در نثر به عنوان هیجان انگیز به عنوان یک تریلر جاسوسی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>