10 تا از بهترین کتاب ها از ماه ژوئن امید و بینش

1. سفر از نور صبح توسط مارینا اندیکت

بی باک زن جوان سفر با او و برادر و کاپیتان در داخل Nova Scotia کشتی های تجاری به دریاهای جنوبی در سال 1912. مماس با مناظر زیبایی رمان به دنبال عمیق بکشید از شخصیت ها نسبت به هماهنگی عدالت و صفحه اصلی. داستان shimmers با هوش و شوخ طبعی است.

2. محو نیمی توسط بریت بنت

حسن نیت ارائه میدهد از Penguin Random House

“محو نیم” توسط بریت بنت ریورهید کتاب, ص 343.

خواهران دوقلو را بسیار مسیرهای مختلف در این گیج اکتشاف نژاد و هویت و معنای خانه است. تند و تلخ ترکیبی از رمز و راز و تاریخچه رمان حرکت به عنوان سریع به عنوان یک ساحل بخوانید در حالی که پرداختن به مسائل بزرگ وزن است. در حالی که طرح گهگاه بستگی بعید انطباقها و شگفتی همان را می توان گفت برای این ملت و این بار که وقایع در این کتاب است.

3. یک زن زیبا توسط مارتا مکفی

تنظیم شناور توسط پدر و مادر خود را در جهان دشوار از 1910s امریکا, دو خواهر جوان لنگر خود را با زیبا کننده معروف خود خانواده اسطوره ؛ متناوب فصل فرزندان خود کار به درک میراث خود را. چشمک می زند از gleaming نثر روشن مارتا مکفی رمان است که ریشه در خانواده خود سابقه و ارائه می دهد بینش بسیار اگر شما هم به معطل.

4. کوه وحشی توسط سارا استوارت تیلور

این آوردن رمز و راز معرفی مگی D ‘ Arcy یک درجه لانگ آیلند کارآگاه قتل که پسر عموی از بین رفته در ایرلند 23 سال پیش. این کتاب جذاب شخصیت های مارپیچی از طریق چندین جدول زمانی طرح تاب و سرسبز ایرلندی تنظیمات و مگی تلاش در نهایت به یادگیری حقیقت اجرا می شود به موازات امید خود را از reuniting با یک عشق از دست رفته.

5. عبور از برف توسط Nicholas A. Basbanes

The poems of Henry Wadsworth Longfellow نیست در مد بزرگ امروز اما در عمده بیوگرافی از افسانه جدید انگلستان شاعر در بسیاری از سال های Nicholas A. Basbanes استدلال می کند که Longfellow شروع به باز گشت. او exhaustively تحقیق حساب Longfellow زندگی و حرفه ای باید به آن ارزیابی افزایش می دهد.

6. اتحادیه توسط Colin Woodard

مورخ Colin Woodard می گوید داستان از چگونه امریکا شد, یک ملت بلکه از نحوه امریکا گردد نسخه خود را از آن تاریخ ملی و چگونه است که ملی اساطیر اتحادش را تغییر بیش از چند دهه.

7. زبان از پروانه ها توسط Wendy Williams

در این کتاب جذاب, وندی ویلیامز نه تنها عشق مربوط تنوع و تاریخ طبیعی از پروانه ها در سراسر جهان, اما سهام نیز با خوانندگان عجیب و شگفت انگیز داستان از افرادی که تعقیب مطالعه و توضیح داد: پروانه ها در طول قرن ها.

8. کوبا توسط آنتونی DePalma

سابق نیویورک تایمز خبرنگار خارجی آنتونی DePalma می گوید داستان زنده کمونیسم از طریق چشم از چندین نسل از کوبا است. او شامل گفتن جزئیات مانند پانتومیم از نوازش خیالی ریش قبل از انتقاد از دولت برای جلوگیری از قصاص برای ذکر کاسترو نام. DePalma نشان می دهد که چه زندگی بود و مثل این است که برای کوبا است.

9. بشر توسط Rutger Bregman

حسن نیت ارائه میدهد از Hachette Book Group,

“بشر: امیدوار تاریخچه” توسط Rutger Bregman های کوچک قهوه ای و شرکت 461 pp.

Rutger Bregman قرار می دهد جلو “رادیکال ایده”: که “اکثر مردم پایین بسیار مناسب و معقول.” در حرف جذاب سبک هلندی مورخ sifts از طریق مطالعات علمی و reassesses رویدادهای تاریخی به حمایت از او احساس خوب پایان نامه – که او یادداشت ها باید به دور از رسیدن به مفاهیم برای ما چگونه ما اجرا محل کار و مدارس و زندانها.

10. برادران نیویورک توسط توماس پن

توماس پن قرار می دهد مقاومت های شخصی چهره ها در جنگ های افسانه ای از گل سرخ بین خانه های یورک و لنکستر با تمرکز بر توفانی برادران در قلب جنگ.

ترجمه مقاله